אוזניות הגיימינג החדשות של Cooler Master בדרכן להשקה בישראל

מעכשיו, כבר לא רק מארזים וגופי קירור: המותג מטאיוואן מתרחב רשמית גם אל קטגוריות השמע עבור חובבי הגיימינג

חברת Cooler Master ממשיכה להרחיב את תחומי העניין ותחומי העיסוק שלה, כמו רוב השחקניות המרכזיות בעולם החומרה – ומעתה ניתן להתחיל ולהתייחס אליה באופן רשמי גם בתור חברת אודיו, המכוונת אל קהל גיימרים בוגר ורציני קצת יותר מרוב המתחרות.

הכירו נא את אוזניות ה-MH751 ו-MH752 של החברה, שמהוות את קרש הקפיצה שלה אל התחום – עם נחיתה מיועדת גם בארץ הקודש במורד הדרך.

צמד דגמי אוזניות שדומים מאוד – ועם זאת גם שונים באופן שבלתי אפשרי להתעלם ממנו

דגם ה-MH751 מציע דרייברים מבוססי מגנט נאודמיום בקוטר 40 מילימטרים, בתוך מעטפת עור מלאכותי ומבנה המשלב פלסטיק ומתכת במשקל 250 גרם (ללא כבל) אשר מציע חיבור 3.5 מילימטרים סטנדרטי לשם תמיכה גם במחשבים אישיים, גם במוצרי מובייל וגם בקונסולות המשחק השונות. יש גם מיקרופון בעל מחבר גמיש שניתן לשלב במוצר בעת שימוש גיימינג, ולהסיר בקלות במצבים בהם אתם פשוט רוצים להאזין למוזיקה או אודיו מבלי לדבר.

משקל שפוי, מבנה מתקפל וכבל שמע ומיקרופון שניתנים לפירוק עבור נוחות מירבים בכל מתווה

דגם ה-MH752 מציע את אותם מאפייני שמע בסיסיים, אך מוסיף למערך גם מגבר USB ייעודי זעיר המעניק יכולת שליטה על עוצמות השמע של הדרייברים והמיקרופון, וכמו כן מצב סראונד 7.1 וירטואלי עבור יישומים התומכים בכך – הכל במסגרת משקל כולל סביר למדי של 340 גרם, כולל המגבר וכבל האודיו.

בימים בהם חלק בלתי מבוטל ממוצרי המחשוב לא משקיעים יותר מדי באיכות האודיו שאותה הם מפיקים, תוספת של DAC היא קריטית לאודיופילים אמיתיים, ואלה ששואפים להפוך לאודיופילים

בניגוד די מפתיע לרוב המוצרים הפופולריים האחרים מבית Cooler Master, אוזניות ה-MH75 מציעות עיצוב שחור מלא סולידי ומתון, ללא שום זכר לנורות לד צבעוניות או איורים אגרסיביים שנועדו לזעוק על עצם היותו של המוצר מוכוון לקהל הגיימרים – אפילו הלוגו של היצרנית אינו מוצג במלואו, אלא רק מסגרת המעוין הנודעת שלו, בכדי לשמור על אפקטיביות תחושת המינימליזם.

העיצוב הצליח להפתיע אותנו לחיוב

מחירו המומלץ של דגם ה-MH751 בצפון אמריקה ניצב על 80 דולר, לא כולל מסים, ואילו מחיר דגם ה-MH752 המשוכלל יותר הוא 100 דולר – ובארץ המחירים צפויים לעמוד על 280 שקלים ו-330 שקלים בהתאמה. משתלם או לא – אתם מוזמנים לכתוב לנו מה הדעות שלכם בתגובות.