אוזניות איכותיות במראה נהדר ובמחיר נדיר, רק היום באמאזון • HWzone
מחשביםציוד הקפימבצעים מרחבי הרשת

אוזניות איכותיות במראה נהדר ובמחיר נדיר, רק היום באמאזון

אוזניות ה-Crossfade M-100 המוכרות של חברת V-Moda זוכות לקיצוץ של 40 אחוז במחירן – וזמינות בשלושה גוונים שונים לבחירתכם רק למשך מספר שעות

חובבי אודיו, שימו לב: יש לכם כמה שעות בלבד עד מחר (יום שישי, ה-8 בנובמבר) בבוקר לנצל מבצע איכותי בהחלט בחנות האמריקאית של – עם הדגם המוכר ביותר של החברה האמריקאית ששמה דגש על המראה החיצוני, לא פחות מאשר הדגש על איכות השמע עצמה.

דגם ה-Over-Ear החוטי של V-Moda, ה-Crossfade M-100, עם צמד בקוטר 50 מילימטרים עבור כל אוזן, גוף עשוי מתכת בשילוב עם עור מלאכותי, כבל עם מיקרופון מובנה שניתן לניתוק בעת הצורך, משקל של כ-280 גרם ואפשרות להוסיף מיקרופון או להחליף ולשנות את הגימור המתכתי שמעל כריות האוזניים – מוצע במחיר בסיס של 150 דולר, במקום מחיר של 250 דולר כמעט בכל יום אחר בשנה.

יחד עם תוספת של כ-43 דולר עבור המשלוח לארץ ועבור המע"מ, המחיר הסופי המתקבל הוא 193.4 דולר – 675 שקלים בלבד, כולל תוספת משוערת של עמלת המרה מדולרים לשקלים בידי חברת האשראי, שזמין הן לגוון שחור-מט, הן לגוון לבן-כסוף והן לגוון בשם Shadow שמשלב שחור עם אלמנטים של אדום. אם אהבתם את העיצוב – מדובר בדיל שווה ביותר לטעמנו.

כל שלושת הגוונים זמינים בהנחה זהה – משהו שלא קורה בדרך כלל במסגרת ההוזלות מבית בתחום

לחצו כאן למעבר אל עמוד המוצר ב-Amazon

למבצעים ודילים נוספים ב-HWzone לחצו כאן

תגיות

9 תגובות

 1. לא בטוח לגבי האיכותיות תקראו תגובות עם תמונות…

  1. מסכים. דבר אחד בטוח באוזניות – עד שלא שומעים, לא ניתן לדעת איך הן.

   כבר קניתי בעבר יקרות שהיו גרועות, וזולות שהיו מצויינות. אילו היתה דרך לשמוע אותן דרך הרשת… או שמישהו היה ממציא מכשיר בדיקה שמספק דו"ח אמין… פלא שהן קיימות 80 שנה ועדיין אין דרך לדעת אם הן טובות.

   1. א, יש מלא סאונד דמואים ביוטיוב כמעט לכל אוזניה בשוק.

    ב. זה לעולם לא יהיה אינדיקציה אמיתית כי מן הסתם לא תוכל לקבל את הסואנד של אוזניה שעולה 2000 שקל שאתה מאזין לדמו עם אוזניה של 100 שקל. אחרת מה הפואנטה באוזניה של 2000 שקל אם אוזניה ב100 יכולה לספק את אותה איכות הסאונד.

    ג. גם אם תיקח אוזניה שעולה 2000 שקל שיש לה חתימת סאונד x האוזניה שעולה גם 2000 שקל שתשמע בסאונד דמו שיש לה חתימת סאונד y לא תישמע אותו הדבר.

    בקיצור סאונד דמו נותן לך הערכה גסה ביותר לגבי הסאונד, כלי נחמד אבל בשום אופן לא אינדיקציה מוחלטת. הדרך היחידה היא ללכת להאזין.

    הקרוספיד 100 אחלה אוזניה למחיר הזה. במחיר המקורי יש כבר אופציות טובות יותר.

 2. ציטוט של Roy.T

  א, יש מלא סאונד דמואים ביוטיוב כמעט לכל אוזניה בשוק. ב. זה לעולם לא יהיה אינדיקציה אמיתית כי מן הסתם לא תוכל לקבל את הסואנד של אוזניה שעולה 2000 שקל שאתה מאזין לדמו עם אוזניה של 100 שקל. אחרת מה הפואנטה באוזניה של 2000 שקל אם אוזניה ב100 יכולה לספק את אותה איכות הסאונד. ג. גם אם תיקח אוזניה שעולה 2000 שקל שיש לה חתימת סאונד x האוזניה שעולה גם 2000 שקל שתשמע בסאונד דמו שיש לה חתימת סאונד y לא תישמע אותו הדבר. בקיצור סאונד דמו נותן לך הערכה גסה ביותר לגבי הסאונד, כלי נחמד אבל בשום אופן לא אינדיקציה מוחלטת. הדרך היחידה היא ללכת להאזין. הקרוספיד 100 אחלה אוזניה למחיר הזה. במחיר המקורי יש כבר אופציות טובות יותר.

   

  צריך שמישהו יחבר מיקרופון לאוזניה… אחרת מה זה ישנה. אולי לכל אחד יש פרופיל שמיעה שונה (רגישות שונה לתדרים), אבל זה שאין דרך למדוד – פלא שעוד לא מצאו דרך.

 3. באתרים שבוחנים אוזניות יקרות מחברים מיקרופון לאוזניות ואפילו משתמשים במבנה שאמור לדמות את האקוסטיקה של האוזן.

   

  גם מזה קשה להסיק מסקנות ברורות לפני הקניה למעט במקרים שלאוזניות יש פגם מהותי.

   

   

 4. ציטוט של yw1971

   

  צריך שמישהו יחבר מיקרופון לאוזניה… אחרת מה זה ישנה. אולי לכל אחד יש פרופיל שמיעה שונה (רגישות שונה לתדרים), אבל זה שאין דרך למדוד – פלא שעוד לא מצאו דרך.

  מה? 

 5. קראתי ואיו לי מושג על מה אתה מדבר. 

   

  איך אתה חושב ש-sound demo נעשה בדיוק? 

  ומה זה קשור בכלל למדידות ותדרים? 

   

   

   

 6. צריך שאני אוכל ליצור לעצמי פרופיל שמיעה ולבחור מה שהכי עובד. 

   

  ואגב תשובה בשאלה על שאלה לא מראה נכונות לעזור… 

כתיבת תגובה

Back to top button
Close
Close