Logitech חוגגת 25 שנה

6 תגובות

במסיבת עיתונאים שקיימה Logitech השבוע בישראל, חגגה החברה את יום השנה ה-25 להיווסדה, ובמהלכה נתנה לנו להציץ לתוך תוכניותיה ושלל המוצרים אותם היא מתכוונת לשווק לקראת 2007. בין המוצרים, מקלדת diNovo Edge החדשה, מעמד Alto למחשבים ניידים, עכבר SapceNavigator ליישומי תלת-מימד ועוד.
אסף שחר, מנכ"ל Logitech ישראל, ציין כי שנת 2007 עומדת בסימן "התרחבות וגידול בחברה הן בקו המוצרים, בחדשנות הטכנולוגית ובעיצוב תוך כדי מחוייבת להעניק חווית משתשמש פשוטה וידיתותית בכל אחד ממוצריה". אחת הדרכים לכך תהיה הרחב והעמקת מנועי צמחיה עתידיים באמצעות פיתוח מוצרים חדשים לסלון הביתי, המחשב הנייד, המוסיקה הדיגיטלית וה-VoIP.
 
יחד עם האירוע, השיקה Logitech, במה שנראית כהשקה בלעדית לישראל, את ה-SpaceNavigator, פרי פיתוחה של 3D Connexion, חברת בת של Logitech. מדובר בהתקן ניווט תלת-ממדי המאפשר למעצבי וחובבי התלת-ממד כלי ניווט אינטואיטיבי ורב עוצמה. ההתקן החדש תואם את Google Earth ו-Google SketchUp כמו גם את העיצוב התלת ממדיות הפופולריות ביותר. ה-SpaceNavigator מאפשר לנוע בסביבות תלת-ממדיות באופן טבעי וזורם ללא תנועות חוזרות של העכבר וללא פקודות מקלדת מרובות.
מחירו של ה-SpaceNavigator טרם נקבע ויהיה ניתן לרוכשו בישראל בקרוב. עוד על ה-SpaceNavigator תוכלו לקרוא כאן.
 
 
בחדר ה"אחורי" הדגימה Logitech שני מוצרים חדשים אשר צפויים להגיע לשוק בקרוב, מעמד ה-Alto למחשבים ניידים ומקלדת ה-diNovo Edge היוקרתית.
 
ה-Alto הוא מוצר אשר מזכיר מאוד תחנת עגינה למחשב נייד, אולם בשונה ממנה, אפשר לחבר אליו כמעט כל שקיים בשוק. זאת מכיוון שבניגוד לתחנת עגינה אשר מתחברת אל הנייד באמצעות חיבור מיוחד, אשר כל חברה ממקמת ומתאימה לניידים שלה, ה-Alto מתחבר על הנייד באמצעות שקע 2.0 אשר קיים בכל נייד ממוצע. לפי נציגי החברה, חיבור ה- מספיק על מנת לספק את החשמל הדרוש להפעלת המקלדת של ה-Alto.
 

ׁ(לחץ להגדלה)

 
נוסף על כך, ה-Alto מגיע עם 3 חיבורי USB נוספים ומשמש למעשה כמסוף אליו ניתן לחבר אביזרים אחרים כגון מצלמת , עכבר, כונן חיצוני או מדפסת ולהשתמש במחשב הנייד בנוחות מרבית כמחשב אישי בכל מקום בבית או במשרד. כיאה ל- אשר עיצוב חשוב לה לא פחות מאשר הטכנולוגיה, ה-Alto מוצע בעיצוב עדכני, הכולל גימור שחור מבריק למקלדת.
 

(לחץ להגדלה)

 
diNovo הוא המותג ש- המציאה ב-2003, עבור מקלדות יוקרתיות ביותר, הן מבחינת העיצוב והן מבחינה טכנולוגית. השבוע הדגימה החברה את ה-diNovo Edge, אשר מאגדת בתוכה את המקלדת והעכבר במוצר אחד.
 
כיאה למוצר שעולה יותר מ-1000 ש"ח, החברה שילבה בתוכו את טכנולוגיית ה-PerfectStroke. מאחורי השם הזה עומד מכניזם אשר מחלק את הכוח שמפעילה האצבע במהלך ההדפסה, באופן שווה על פני כל חלקי המקש. התוצאה היא שכל הקשה מרגישה טבעית ושוטפת וההתנגדות של המקש בעת הלחיצה כמעט ולא קיימת. אין ספק שצריך לנסות כדי להיווכח.
 

(לחץ להגדלה)

 
פרט למוצרים החדשים אותם נראה בחנויות בתקופה הקרובה, הציגה גם מוצרים חדשים אשר קיימים בשוק וכאלה שהגיעו לאחרונה. החברה הציגה את עכברי ה-Revolution MX למחשבים שולחניים וה-Revolution VX למחשבים ניידים, ובתחום האודיו הביתי בלטו רמקולי ה-X-540 וה-Z-10. בתחום הגיימינג, קשה היה להתעלם מה-G25.


שיתוף

הגב

מיין לפי:   החדש ביותר | הישן ביותר | המדורג ביותר
יאן
אורח

למה זה נראה
כאילו זה בשימוש כבר שנה??

איתי סימון, HWzone
אורח
איתי סימון, HWzone

ל-1
כי המוצרים שהיו באירוע הזה הגיעו מאירוע אחר של החברה בחו"ל. למעשה, לחברה יש סבב אירועים ברחבי העולם והם לא פותחים מוצרים חדשים לכל אירוע.

עדי
אורח

שינקו אבק לפחות מהמוצרים
וגם טביעות אצבעות

Wolwali
אורח

אני מדמיין או
שחלסרים במקלדת כמה מקשים?
איפה ה-keypad?
איפה ה-end?

mp91
אורח

לא יכלתם לנקות אותה קצת….

חתול
אורח

הכפתורים החשובים עדיין שם! תסתכל מקרוב !

wpDiscuz