התוסף שיביא לכם את הג'נענע לפורומים של HWZONE !!! (מעודכן, גרסא 0.3) !! - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התוסף שיביא לכם את הג'נענע לפורומים של HWZONE !!! (מעודכן, גרסא 0.3) !!

icebreak

Recommended Posts

עודכן לגרסא 0.2 שמוסיפה את אפשרות התפריט המהיר לדפדוף בין הפורומים של האתר (אפשר לבטל את האופציה למי שרוצה, בתוך הקובץ, כמו שאתם יכולים לראות). כרגע התפריט דפדוף הוא באנגלית (בגלל בעיות שלא הצלחתי להבין עדיין), אבל הוא עובד. אפשר לפתוח/לסגור אותו ע"י לחיצה עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי בעיה עם הלינק השני

כשאני לוחץ פשוט ניפתח לי דף חדש שנקרא ככה:http://icebreak.zickel.net/hwzone/hwzone.user.js

אין שום התקנה וכלום, פשוט דף שמראה תצוגה של קובץ טקסט רגיל.

עשיתי משהו לא נכון?

יש לי פיירפוקס 1+

עריכה:

מסודר תודה

עריכה שנית:

יש לי עוד שאלה קטנה.

איך לעזעזל אני מעיף את החלון הסגול למאלה בצד ימין?

אני לוחץ על הX אבל כל ריענון הוא חוזר

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה:

מסודר תודה

עריכה שנית:

יש לי עוד שאלה קטנה.

איך לעזעזל אני מעיף את החלון הסגול למאלה בצד ימין?

אני לוחץ על הX אבל כל ריענון הוא חוזר

מה עושים?

בתוך הקובץ יש שורה:

// do you want the quick navigation menu ? (1 = yes, 0 = no)

var quickNav = 1;

תשמור אצלך, תשנה ל quickNav = 0, (תשמור על ה N גדולה) ותתקין מחדש, וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי איך להתקין, הורדתי את התוסף האמיתי, התקנתי סגרתי ת פייר פוקס ואז נכנסתי ללניק שהבאת ואני רואה רק תטקסט אז איך אני אמור להפעיל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתי איך להתקין, הורדתי את התוסף האמיתי, התקנתי סגרתי ת פייר פוקס ואז נכנסתי ללניק שהבאת ואני רואה רק תטקסט אז איך אני אמור להפעיל ?

אחרי ההתקנה, תפעילו את ה שוב ואז תלחצו פה:

http://icebreak.zickel.net/hwzone/hwzone.user.js

כשאתם שם, יהיה לכם אפשרות חדשה בתפריטים של , תכנסו ל TOOLS ואז תלחצו על INSTALL USER SCRIPT, תלחצו על זה ואז OK.

זהו, הכל אמור לעבוד.

----

נ.ב. עדכנתי את ההוראות, אולי הם יהיו יותר מובנים עכשיו. אם אתם משתמשים בתוסף שלי לפורומים, תגיבו בבקשה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו, אם אתה מבקש

אחלה דבר תודה על תרומתך ;D רק דבר אחד הפריע לי, אם אתה יכול להוסיף 2 דברים - 1. צבע אחר לנושא שאתה התחלת 2. צבע אחר לנושא שהגבת בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו, אם אתה מבקש

אחלה דבר תודה על תרומתך ;D רק דבר אחד הפריע לי, אם אתה יכול להוסיף 2 דברים - 1. צבע אחר לנושא שאתה התחלת 2. צבע אחר לנושא שהגבת בו

לגבי הדבר הראשון, אין בעיה, נוסיף ב 0.3 (שכבר יש לו עוד כמה שיפורים חביבים :) ).

לגבי הדבר השני, אי אפשר, מכיוון שמערכת הפורומים לא מספקת מידע לגבי נושא זה, ככה שאני לא יכול להוסיף אופציה לזה.

הצעות / תגובות נוספות, אנשים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ, לא שמתי לב :)

אז גם תהיה אופציה לזה (אם כי הצבעים ב DEFAULT יהיו רגילים, תהיה לך אפשרות לשנות אותם).

דרך אגב, מה דעתכם להפוך את הפוסט הזה (שנועד לעזור למשתמשי האתר..) לסטיקי?, ככה שאנשים יראו עדכונים לתוסף, וגם משתמשים חדשים באתר יוכלו לראות ולהשתמש בזה ?

ודבר נוסף, אור בציון ! יתכן ובעתיד הלא רחוק תהיה גרסא לתוסף גם ל EXPLORER ואז כולם יוכלו להנות מהדברים האלו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עודכן לגרסא 0.3, שמאפשרת לשנות צבעים של פוסטים שונים (אם כי ברגיל, היא משנה רק חלק מהם, כפי שמופיע בתמונה, מי שרוצה, יכול לשנות גם את האחרים).

וגם שיניתי את התפריט של הניווט המהיר כדי שיהיה יותר קטן ונוח לשימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...