my modding Project - עמוד 22 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

my modding Project

drago

Recommended Posts

• תגובות 326
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי קומפרסור... של 120 ליטר... ופחית צבע לליטר צבע, מה שאומר שאני צריך לשים כמות כפולה של צבע בפחית כדי שהצינורית תגיע אליו :P

זה מיועד לצביעה של קירות :silly:

אז אתה בעצם אומר שאני צריך לאטום איכשהו את המשטח הצבוע מייד אחרי הצביעה, ולתת לו להתייבש מעצמו ולא באוויר פתוח?

הצבע יכול להתייבש בלי מגע עם האוויר :s05:

כן . נ.ב איזה קומפרסור יש לך ? אני בררתי על איזה קומפרסור שעולה בערך 720 שקל . אבל הוא לא נראה לי מקצועי לכן מברר עוד . ( תמונה תעזור )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן . נ.ב איזה קומפרסור יש לך ? אני בררתי על איזה קומפרסור שעולה בערך 720 שקל . אבל הוא לא נראה לי מקצועי לכן  מברר עוד .  ( תמונה תעזור )

:lol:

פעם הבאה שאני אהייה בבית זה יהייה בעוד חודש (אני מקווה :-[)

באופן כללי, זה קומפרסור שנקנה לפני איזה 10 שנים... הוא עושה ה ר ב ה רעש ולוקח לו די הרבה זמן עד שהוא מתמלא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

פעם הבאה שאני אהייה בבית זה יהייה בעוד חודש (אני מקווה :-[)

באופן כללי, זה קומפרסור שנקנה לפני איזה 10 שנים... הוא עושה ה ר ב ה רעש ולוקח לו די הרבה זמן עד שהוא מתמלא...

השאלה היא איך כמות זרימת האוויר של הקומפרסור . זאת אומרת האם הוא מוציא אוויר בצורה אחידה או שיש לו מצבים של "תקיעה" זאת אומרת מגמגם .

והנה עוד טיפ קטן בשבילך תקנה את ידית ההתזה שהבקבוק צבע שלה מלמעלה זה עולה בערך איזה 200 שקל וככה לא תצטרך למלות הכול בצבע .

Prod670.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב200 ש"ח אני יכול לסדר צביעה מקצועית... תגיד, כמה כבר הוצאת על המוד שלך :-\

זרימת האוויר של הקומפרסור רציפה, ותלוייה בעיקר בראש שמוציא את האוויר...

זה כולא מחשב... אל תשכח את זה. אני לא חושב ששווה להוציא כלכך הרבה כסף בשביל משהו שתשתמש בו אולי פעמיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב200 ש"ח אני יכול לסדר צביעה מקצועית... תגיד, כמה כבר הוצאת על המוד שלך :-\

זרימת האוויר של הקומפרסור רציפה, ותלוייה בעיקר בראש שמוציא את האוויר...

זה כולא מחשב... אל תשכח את זה. אני לא חושב ששווה להוציא כלכך הרבה כסף בשביל משהו שתשתמש בו אולי פעמיים...

הבעיה היא שאני לא הולך לעשות מחשב אחד או שתיים ונגמר הסיפור . אני הולך לעשות מעבר לזה . למכור חלקים של מודניג , ואפילו למכור מחשבים מוכנים בשביל זה אני רוצה שזה יצא מושלם כי חשוב האיכות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל, למרות שהתבקשת להפסיק ואף הוזהרת, בחרת להתעלם.

זה לא יכול להיות יותר ברור מזה -

עריכה - כמו שנאמר לך יותר מפעם אחת, הפרסום באתר עולה כסף! אם תתעקש לשים לינקים לאתר שלך בכל פרסום הודעה אאלץ לנעול את הדיון!

- או כפי שזה גם נאמר לך בהודעה פרטית.

כשתהיה מוכן לנקות את הת'ראד מהפרסומות (ולהפסיק איתן) ולערוך את הכותרת בהתאם לחוקי הפורום, אשמח לפתוח אותו שוב עבורך לתגובות.

*** עריכה - הת'ראד נפתח מחדש, עפ"י התחייבותך, בהצלחה והנאה בהמשך המודינג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...