מחפש את חנות היבואן של Oakley (אוקלי) ... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש את חנות היבואן של Oakley (אוקלי) ...

Sting

Recommended Posts

ok אז היום היתי שם , קצת התאכזבתי האמת ... אמרתם חנות ענקית ובסוף היה שם רק שלוש ויטרינות באמצע לובי של איזה בית משרדים בקומה החמישית

נו טוב מצד שני היתה שם איזה חנות למטה עם השם אוקלי אבל היא היתה בשיפוצים ואולי לזאת התכוונתם ...

לפחות מצאתי סוף סוף משקפי שמש לאחר חיפוש ארוך ומיגע שבסופו בחרתי ב Oakley: half jacket & Fire lens

http://oakley.com/catalog/eyewear/half_jacket/

יצא בסוף דווקא לא כל כך יקר יחסית לאוקלי ... 670 + 10% הנחה (אין הנחות לחיילים ) + עיגול בקטנה = 600 ש"ח

לזה אני קורא שילוב איכותי ! half jacket מחבק את ה mx1000  :xyxthumbs:

a35996ebeac4a4510dd17612de14e2bca04772a91109706812.jpg

חיפשתי אבל לא היה כזה... אני מציע לך להתקשר אלהם עם הקוד ולשאול אותם אם יש במחסנים אולי ,ואם אין אז מקסימום להזמין דרכם . הטלפון ד"א הוא 03-9297000

תתחדש יפות!!! :xyxthumbs:

זה הדגם שניתן להחליף להן עדשות לא?

ותודה שבדקתה בשבילי :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Lethal_Acid היי ! אני ראיתי את מה שכתבה על התחלה והייתי חייב להגיב !

אז קודם כל זה לא נכון לומר שהמחיר של המשקפים שלהם רק מתחיל ב 1000 שח כי יש תגמים גם ב 600-700 שח !...

דבר שני עם שילמתה על הXMETAL JULIET 2000 שח אז גנבו אותך :))) אני מאלה שחולה על OAK וקניתי את הדגם הזה עם הרובי שלהם וזה עלה לי 1600 שח ... נכון יש להם אחד שמחירו בארץ 2200 שח שהוא חצי זהב חצי מטלי ! מדהים !!!!!!! אבל המחיר שלו רק ביגלל הזהב ...

יש לציין שעדשות של OAK הם איכותיות ביותר ! ומומלצות ! חחח גם לאלה שעושים SNOWBOARED או ביג פוט יש להם ציוד טוב לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...