שלום קוראים לי Djx ואני חדש בלינוקס | תמיכה קטנה פה בבקשה :) - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום קוראים לי Djx ואני חדש בלינוקס | תמיכה קטנה פה בבקשה :)

Djx

Recommended Posts

התקנתי מנדריק 10

הכל נפלא ונהדר ואני שמח

רק שיש בעיה קטנה אחת..... או שניים..... :nixweiss:

אני לא יודע איך להיתחבר לאינטרנט (יש לי מודם DSL של בינלאומי)

ולא יודע איך לעזעזל מתקינים תוכנות או תכנים :s07:

ישבתי כמה שעות ואני לא מצליח להתקין כלום.

יש לי תוכנה שנקראת BSplayer שאני מנסה להתקין.

בוינדוס הסיומת היא EXE

ומה הסיומת בלינוק?

עם השאלה שלי קצת טיפשית אני מיצטער אני פשוט חדש בלינוקס ואני לא יודע איך לישאול נכון.

תודה לחברים העוזרים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל:

אתה לא יכול להפעיל תוכנות של ווינדוס בלינוקס אך אל תידאג יש תוכנות מספיק טובות שיחליפו לך אותם בקלות(ברוב הפעמים יותר טובים)(יש אפשרות להפעיל תונות של ווינדוס בלינוקס בעזרת wine אבל עדיף לך ללכת על native).

עכשיו שזה מובן לשאלות שלך:

1.כנס למרכז הבקרה של מנדרייק(דרך התפריט או שתלחץ ALT-F2 ותכתוב שם kdesu mcc) ותחפש שם Network and internet תעשה Create New Connection ותעקוב אחרי האשף שהוא דיי פשוט.

2.התקנת תוכנות בלינוקס נעשת בדרך שונה מווינדוס,בווינדוס אתה מוריד ואז לוחץ על ההתקנה ואז זה מתקין ואתה עושה מלא Next Next בלינוקס זה אפילו יותר פשוט,אתה הולך למנהל החבילות של ההפצה שלך(במנדרייק זה urpmi והוא נמצא במרכז הבקרה של מנדרייק mcc אבל לפני זה אתה צריך להגדיר מקורות לפי הדף הזה:http://easyurpmi.zarb.org/) ובוחר את החבילות שאתה צריך(התוכנות) ואם צריך חבילות נוספות כי הם תלויות בחבילה שלך(Depncies) הם גם נבחרים ומותקנים וזהו התכונה מותקנת.

אם אתה צריך עזרה:

פה יש פורמים מאוד טובים בבשביל לינוקס:www.whatsup.co.il

ופה יש מלא מדריכים:ww.linmagazine.co.il

ואני יכול לעזור לך בכתובת שאני ישלח לך בפרטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...