T-bred 2200 יקר יותר מפנטיום 4 2.26GHZ עם באס 533. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

T-bred 2200 יקר יותר מפנטיום 4 2.26GHZ עם באס 533.

Ibrow-Now

Recommended Posts

זה בגלל שזה המעבד הכי מהיר שלהם וגם הוא חדש לגמרי. חוץ מזה המחיר הוא רק אצל חנות אחת, תחכה שיגיע אל כל החנויות.

לפי החדשה האחרונה על t-bred פה בחדשות, המעבד tbred טוב מאוד לאוברקלוקינג בסטפינג החדשים.

נראה לי שאפשר יהיה לעשות לו יותר טוב מאשר לפנטיום 4 2.26 שכבר עובד על 533 FSB (או שאני טועה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. המחירים של החנות הזאת הם בערך אותם מחירים כמו אצל למיר, זיגזג, פנדה ופלונטר. זאת פשוט חנות שידיעוה שהיא מראה את המוצרים איזה שבוע שבועיים לפני כולם, ובקשר למחיר של הפנטיום 4 2.26GHz, הוא עולה 1700 בכל החנויות. והמחיר של 2200+לא ירד בגלל שאקסלנט זאת חנות שנחשבת בין הכי זולות שיש, אז אין כל כך ממה להוריד...

עכשיו, הוא אולי יהיה טוב לOC (אני מתעב שהסטפינג החדש לא הגיע לארץ), אבל ברור שלא כמו 4 2.26GHz. אז מה אם הוא עובד כבר על באס 533? (זאת אומרת 133*4)... אפשר להעלות את זה ל150 (יענו 150*4) ויותר... אם אתה מעלה אותו ל150 שזה OC ממש אבל ממש אבל ממש קטן, אתה מקבל 2.55GHz (תגיד כמה זה קל.. וזה OC ממש קטן).

אם אתה מעלה ל170 אתה מקבל 2.89GHz וגם לזה הוא יגיע בקלות.... יותר מזה מספיק שתשים את VOLCANO 7 ואני בטוח שתעבור את 3GHz.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1יותר מזה מספיק שתשים את VOLCANO 7 ואני בטוח שתעבור את 3GHz.

אני לא, אבל עדיין זה לא מפחית מתוספת קלילה של יותר מ-500 מגה הרץ... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. המחירים של החנות הזאת הם בערך אותם מחירים כמו אצל למיר, זיגזג, פנדה ופלונטר. זאת פשוט חנות שידיעוה שהיא מראה את המוצרים איזה שבוע שבועיים לפני כולם, ובקשר למחיר של הפנטיום 4 2.26GHz, הוא עולה 1700 בכל החנויות. והמחיר של 2200+לא ירד בגלל שאקסלנט זאת חנות שנחשבת בין הכי זולות שיש, אז אין כל כך ממה להוריד...

עכשיו, הוא אולי יהיה טוב לOC (אני מתעב שהסטפינג החדש לא הגיע לארץ), אבל ברור שלא כמו 4 2.26GHz. אז מה אם הוא עובד כבר על באס 533? (זאת אומרת 133*4)... אפשר להעלות את זה ל150 (יענו 150*4) ויותר... אם אתה מעלה אותו ל150 שזה OC ממש אבל ממש אבל ממש קטן, אתה מקבל 2.55GHz (תגיד כמה זה קל.. וזה OC ממש קטן).

אם אתה מעלה ל170 אתה מקבל 2.89GHz וגם לזה הוא יגיע בקלות.... יותר מזה מספיק שתשים את VOLCANO 7 ואני בטוח שתעבור את 3GHz.

1. לא, אתה מוזמן להשוות מחירים, במוצרים שכביכול מגיעים לאקסלנט ראשונים הם יותר יקרים מכל שאר החנויות בארץ..אבל זה כבר עניין של זמן- נחכה שיגיע לשאר ונראה.

הוא לא יגיע לשום דבר בקלות, שום דבר בO\C לא מובטח..יש מעבדי 2.26 שמגיעים ל3000 ויש כאלה של2700 לא מגיעים, זה עניין של מזל...

ד"א- הוולקנו 7+ עושה בעיות בהתקנה על מעביד סוקט 478 למעוניינים בקנייה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יו איזה טמטום!

איך אתה אומר "AMD כבר לא הכי זולים" על משהו שרק יצא??

יופי, חכם בלילה, לוקח לי את המעבד הכי חדש ויקר של כאשר הוא נמצא בחנות אחת (שהיא אחת מהיקרות ד"א) ומשווה אותו למעבד שכבר קיים די הרבה זמן, ושיש אותו בהרבה חנוית - ז"א תחרות והוא הפך גם לסטנדרט (יענו לא שיא הטכנולוגיה, לא חדש).

יש לי פשוט הרגשה שאתה סתם מחפש סיבות להכפיש את . >:(

עריכה: חוץ מזה, אנשים שיכולים להרשות לעצמם את המעבדים הכי יקרים, לא משנה של איזה חברה, פחות סופרים את הכסף ולכן זה פחות רלוונטי לגביהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר כמה זמן המעבד קיים ואם הוא הכי חדש או לא?

הקטע הוא שמעבד יותר זול ממנו מציג ביצועים יותר גבוהים ממנו. ממש לא איכפת לי מי חדש היום, בתור צרכן איכפת לי מי נותן את אותם הביצועים (או ביצועים יותר גבוהים) במחיר יותר נמוך....

"הוא לא יגיע לשום דבר בקלות, שום דבר בO\C לא מובטח..יש מעבדי 2.26 שמגיעים ל3000 ויש כאלה של2700 לא מגיעים, זה עניין של מזל..."

טוב תראה, אני לא בטוח בכלל שיש פנטיום 4 2.26 שלא מגיעים אפילו ל2700, מאיפה ביססת את זה?

חוץ מזה, עם 2200+ גם שום דבר לא מובטח, במיוחד שהסטפינג הראשון הוא כנראה זה שהגיע לארץ.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...