AMD SLOT A 850 vs DURON 1.1 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD SLOT A 850 vs DURON 1.1

IceBurn

Recommended Posts

שלום

לאחרונה אני שוקל לשדרג את המחשב. יש לי כרגע :

AMD 850 ALOT A

ואני רוצה לקנות:

AMD DURON 1.1

והייתי רוצה לדעת (או לראות ביקורת השוואתית) מהם הבדלי המהירות בינהם (וכמובן לטובת מי), בכמה בערך האחד טוב מהשני והאם כדאי לי לשדרג (אני אוכל למכור את המעבד והלוח הישן במחיר טוב).

כל מי שיש לו ניסיון אישי או קרא/ראה השוואה כלשהי בנושא מוזמן לענות לי ;)

תודה מראש על ההעינות (אני מקווה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא עם איזה לוח אתה מתכוון לעבוד ואיזה לוח היה לך.

מבחינת ביצועים, אם היה לך לוח טוב ואתה מתכוון לקנות לוח בינוני ומטה ההבדל לא יהיה כל כך משמעותי

(בכל אופן לא במשחקים).

עם זאת בין מעבדי Slot מעבד ה 850 היה האחרון מבין סוג המעבדים הללו (SLOT או בלשון העם "מעבד עומד")

ולכן ברור שכמעט כל שתרכוש כיום יתן לך נתוני פתיחה טובים יותר.

מעבד ה Duron מתאים לכל לוח שיתאים גם למעבדי ה ולכן יתרון נוסף הוא שתוכל להנות מלוח מתקדם על תכונותיו

(מהירות BUS, IDE, מהירים יותר וכו') וכמו כן גם תפתח לעצמך אופציה לשדרוג בעתיד:

לא תצטרך להחליף שוב לוח אלא בסך הכל תצטרך לשלוף את המעבד, לשנות ג'מפר מ - 100 ל - 133 ולהלביש את המעבד החדש (ולא לשכוח כמובן את המאוורר :) ).

לא קיים איזשהו מתאם slot a--->socket a?

לא, האופציה הזו היתה קיימת בדור המעבר בין מעבדי SLOT ל SOCKET במעבדי בלבד.

ב אין מתאם שכזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבדים לSLOT A היו עד 1000 מגה"צ. הבעיה היחידה שמה שהגביל אותם זה הL2 CACHE שלא היה on-die ועבד בחצי ממהירות המעבד. היתרון שלהם היה שזכרון המטמון המשני שלהם היה 512K, כך שיכול מאוד להיות שעדיף לך להשאר עם מעבד 850 עם 512 CACHE(לא משנה שזה עובד בחצי מהירות) על פני מעבד עם 64K L2 CACHE כמו הדורון.

כמו-כן, את הבדל הביצועים הגדול יותר אתה תראה אם תעבור למערכת מבוסס , אז אולי יהיה איזה יתרון למערכת עם הדורון אבל אם אתה נשאר עם SDRAM לא יהיה כמעט הבדל. במצב שלך היית מציע לך לשדרג את הזכרון(ל512), כי המחיר של SDRAM היום לא כ"כ יקרים, ואם צריך להוסיף כרטיס מסך חדש במידה ואתה צריך אותו למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...