זה נכון שבכבלים מקבלים פינגים יותר נמוכים?? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה נכון שבכבלים מקבלים פינגים יותר נמוכים??

benor

Recommended Posts

תיאורטית זה נכון כי המהירות של הפינג נקבעת גם ע"י מהירות השליחה וגם ע"י הקבלה, אז אם לכבלים ולADSL אתה ב1.5 הכבלים יקבלו פינגים יותר נמוכים בגלל שיש בהם מהירות שליחה גבוהה יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בכלל לא ניקבע לפי שליחה קבלה .... אפילו עם יש לך שליחה של 5k/sec וקבלה גם של 5k/sec , ויש לך חיבור טוב אז אתה תקבל פינג נמוך .

בכבלים החיבור למרכזיה(או משזה לא יהיה אצל הכבלים ) כנראה יותר טוב , אבל אחרי זה הכל תלוי מהספק כבר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ping זהו הזמן שלוקח לחבילה בגודל מסויים להגיע ממחשב X לY ובחזרה דרך כל סוג של .

זה תלוי בשלושה פאקטורים: רוחב הפס, טיב החיבור (אבדן נתונים מעלה את הפינג) והמהירות של החיבור (שליחה וקבלה).

רוחב הפס עלול להשפיע רק בפינגים גדולים כי פינג רגיל הוא הרבה יותר קטן מרוחב הפס של מודם 56K אפילו.

אם החיבור עם רעשים או הפרעות, מהירות הפינג תואט והנתונים עלולים להפגם או לאבד.

אם מהירות השליחה היא מהירה יותר, אז הפינג יעבור מהר יותר, כנ"ל לגבי הקבלה.

אני התייחסתי לנתונים שנותנים לנו ושלא תלויים בספקית.

אם טיב החיבור הוא אותו הדבר ואתה מחובר לאותה הספקית אז הכבלים יקבלו פינג יותר טוב.

לא היה לי כוח לכתוב את ההסבר עכשיו אתה מרוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבכל התגובות המצוינות שנרשמו אולי נשכח פרט אחד (או שפשוט היה מיותר לציין, אני בכל מקרה יציין אותו)

באופן כללי כבלים יותר מהירים מאי די אס אל אך זה תלוי בעומס על המרכזייה אם אתה גולש עלייה לבד (בכלבים כמובן) אז הפאקטים (או טואקנים) יעברו יותר מהר אך אם מחוברים אליה כמה גולשים אז רוחב הפס מתחלק בין כולם ואז אי די אס אל יגבור עליו אלא אם כן זה זהב הגבילה אותך ל 300 קיי כך שמעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שממש תשים לב להבדל בין

24 ל 50??

אתה יכול לשחק גם עם 70 וזה לא יהיה הבדל גדול....

יצא לי לשחק CS בשרתים שהיה לי פינג 30 ולפעמים גם בכאלה עם 70 אני לא שמתי לב להבדל עד ששרת חרא כמו ZION אוי סליחה

never never land 212.179.35.35

ואז יש לאגים כל הזמן ואי אפשר לשחק (פינג 1000 עד 4000)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...