לקנות בחו"ל Hercules Radeon8500LE FDX? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לקנות בחו"ל Hercules Radeon8500LE FDX?

AK

Recommended Posts

א. אל תקנה את הכרטיס הזה, בכרטיס הזה של הרקולס יש המון בעיות ולא שווה להסתכן שיוציאו ותיקונים וכו...

ב. המחיר לא ירד בארץ מתחת ל- 600 בטוח שלא! ATI מורידה מחרים רק לגרסה הרגילה ולא לגרסת ה- LE מכיוןן שגרסה זו מתמודדת על השוק הבינוני - נמוך ושולטת בו היטב! אך הגרסה היותר טובה מיועדת לשוק היותר גבוה ומכיוון שבו היא לא שולטת ,מחירי הכרטיס ירדו כדי להפוך את הכרטיס לקנייה יותר כדאית(הכרטיס הרגיל ירד בערך ב- 500 שקל! ועולה 1400 שקל)!

כבר החלטתי לקחת את ה Gigabyte 8500 128MB ב140-150$(איש אחד אמר לי 140 ואיש אחד אמר לי 150)

הכרטיס הוא OEM ולא retail :P אבל לא משנה.

תודה רבה לכולכם על העזרה. :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר קונה, למה לא טיטאניום 4200? אוכל את הרדיאון..

איזה טורקי אמר לי בפורומים של טורקיה שהכרטיס לא נמכר שם ממש טוב.

הוא גם אמר לי שאפשר לקנות radeon8500 ב 150$ - כמעט בטוח שזה מה שאני קונה.

הוא גם נתן לי כמה בנצ'ים מ tweaktown שמראים את הכרטיס הזה מושווה ל visionTek TI 4600 והתוצאות הם דיי קרובות(יותר קרובות ברזלוציה נמוכה וDirect 3D - הפרש של פחות מ10 נקודות)

נ.ב אני יודע שהכרטיסים של visionTek הם לא משהו אבל עדיין-ה ממש קרוב אליו.

זה כי הבחינות היו ברזולוציות נמוכות, ככל שהרזולוציה תגדל ככה ההפרש לטובת הג'י פורס יגדל.

אגב, VISIONTEK מעולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר קונה, למה לא טיטאניום 4200? אוכל את הרדיאון..

איזה טורקי אמר לי בפורומים של טורקיה שהכרטיס לא נמכר שם ממש טוב.

הוא גם אמר לי שאפשר לקנות radeon8500 ב 150$ - כמעט בטוח שזה מה שאני קונה.

הוא גם נתן לי כמה בנצ'ים מ tweaktown שמראים את הכרטיס הזה מושווה ל visionTek TI 4600 והתוצאות הם דיי קרובות(יותר קרובות ברזלוציה נמוכה וDirect 3D - הפרש של פחות מ10 נקודות)

נ.ב אני יודע שהכרטיסים של visionTek הם לא משהו אבל עדיין-ה ממש קרוב אליו.

זה כי הבחינות היו ברזולוציות נמוכות, ככל שהרזולוציה תגדל ככה ההפרש לטובת הג'י פורס יגדל.

אגב, VISIONTEK מעולים.

התייחסתי לרזולוציות הנמוכות כי המסך שלי לא יחזיק רזלוציה שגבוה מי 1024*1280 :)

אבל נראה-אם לא יהיה בטורקיה 8500 אז אני יקנה TI4200 רק תמליצו לי בבקשה חברה טובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...