GA-7VRXP vs. EPoX 8K3A+ vs. MSI KT3 Ultra-ARU - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GA-7VRXP vs. EPoX 8K3A+ vs. MSI KT3 Ultra-ARU

DXT

מה הלוח אם הכי עדיף?  

558 הצבעות

1. 1. מה הלוח אם הכי עדיף?

• Gigabyte 7VRXP
    • EPoX 8K3A+
    • MSI KT3 Ultra-ARU
      0

Recommended Posts

- אני לא עושה OC.

- כרטיס מסך: GeForce2 Pro 64MB DDR

- זכרון שיהיה עם הלוח: Samsung 512MB PC2700

- מעבד שיהיה: 1800+

בבקשה תצביעו ותסבירו את בחירתכם. בבקשה הסברים רלוונטיים ועובדתיים, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהגיגהבייט. הלוח הכי מהיר עם הכי הרבה פיצטשרים. הוא לא מעולה ל OC אבל בגלל שאתה לא רוצה אז אין בעיה. כנ"ל לגבי הבעיות תאימות החלקיות שלו עם GF4, אין לך GF4 אז גם לא בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהגיגהבייט. הלוח הכי מהיר עם הכי הרבה פיצטשרים. הוא לא מעולה ל OC אבל בגלל שאתה לא רוצה אז אין בעיה. כנ"ל לגבי הבעיות תאימות החלקיות שלו עם GF4, אין לך GF4 אז גם לא בעיה.

ואם הוא ירצה לשדרג ?

לך על האפוקס , לוח מעולה מכל הבחינות ( טוב רובם ) ........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DJO- לא.

DXT- עד עכשיו דיברנו בקשר לזה בצחוק0 עכשיו נדבר ברצינות..

אם כבר קונים לוח למחשב חדש אני לא רואה סיבה למה לקנות את הג'יגה בייט (CRAP) שלא עולה על האפוקס בשום דבר חוץ מUSB2 שגם לא שימושי כרגע, לעומת זאת נתקלתי בהמון מקרים כבר של אנשים ש"לא עושים אוברקלוק" ואחרי חצי שנה מתחרטים על הבחירה שהם עשו.

דבר שני, לג'יגה בייט כן יש בעיות תאימות עם כרטיסי GF4 (בדוק פורומים בחו"ל), עוד סיבה- אומנם לא הכי רלוונטית במקרה שלך, אבל אם תרצה לשדרג..who knows.

גם הMSI בסדר גמור, אבל אני הייתי משקיע את התוספת (הקטנה) והולך על האפוקס היותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט מפוסט אחר שלי..

"פיצ'רים- במה בדיוק הוא לוקח את האפוקס? בזה שיש לו USB2 שכרגע לא שימושי בכלל? חוץ מזה, לאפוקס יש חריץ PCI אחד יותר אם אני לא טועה.

ביצועים- ההבדלים זניחים, מילי שנייה לכאן או לכאן, לא יורגש בשימוש.

מחיר יחסית נמוך- אני חושב שה8K3A עולה בדיוק אותו הדבר.

יחס מחיר\תמורה- של האפוקס יותר טוב.

נוסיף לזה את יכולות הOC העתידיות של האפוקס (שוב, המקרה של החרטה) וקיבלנו לוח הרבה יותר טוב ומשתלם מבחינה עכשווית ועתידית"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...