Radeon 8500 - ATi מאכזבת בשנית... - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Radeon 8500 - ATi מאכזבת בשנית...

iib

Recommended Posts

הסקירה השנייה על הראדון 8500 ו ATi עדיין מספקים דרייברים כושלים ובעייתים

לא רק שיש בהם בעיות רבות אלא שהם גם לא נותנים ביטוי ליתרון הטכני והתיאורטי

של הראדון 8500 כשזה מגיע למשחקים...

והכרטיס היה אמור לצאת לשוק למעשה היה כבר אמור לצאת מהתשיעי לחודש...

העובדה שפעמיים ATi סיפקה כרטיסים ודריברים כושלים עבור אתרי חומרה

בהחלט לא מעלים את הביטחון שלי בחברה ובמוצרים שלה...

הבחירה בסידרת הטיטניום של nVidia נראית כמו אפשרות יותר פרקטית על רקע

הסקירה האחרונה... ובעיקר על רקע הידע שיש לנו על מחלקת הזכורה לרעה

של ATi כבר מכרטיסי ה Raedon... והסקירה האחרונה בהחלט לא מוסיפה כבוד או

ביטחון במוצר שלהם... בעיקר לא שמדובר בהשקעה של 300 דולר...

רשימת הבעיות בדריוורים האחרונים ל Radeon 8500 כפי שפורסמו במדריך החומרה של טום:

The current driver set 4.13.7191 for Radeon 8500 does not support SmoothVision, ATi's multi sampling FSAA solution, but only the old super sampling FSAA instead, which allows only inferior FSAA performance. In fact, SmoothVision has not yet been enabled in any driver, but it is supposed to be added by the end of this month.

The current driver is known to have issues with systems, but is supposed to run fine with 4 systems.

Tests showed that the new WindowsXP-driver does not perform stable. It is also showing inferior 3D-performance compared to Win9x or Win2000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל להרגע...

צריך לזכור 3 נמצא בשוק כ-8 חודשים פרק זמן ארוך יחסית שבו כל הבעיות השונות של הכרטיס נתגלו וטופלו ואף באותה תקופה הכרטיס "נהנה" מעידכוני דרייברים.

לעומתו radeon 8500 נמצא בשוק 8 שעות(?) עם גירסה ראשונה של הדרייברים, אני בטוח שATI ישחררו תוך זמן קצר דרייברים חדשים.

כמו כן, קרובים למיצוי מלוא יכולת הgeforc3 בעזרת הדרייברים, ati בקושי התחילו לגרד את היכולת של radeon 8500 שמבחינה טכנית לא נופל מהgeforce 3.

קצת סבלנות, בקרוב מאוד תושפל!!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמרות כל הדריברים הגרועים והכל ה 8500 ניצח את ה Gf 3 ti 500 ב 7 מתוך 12 מבחנים !!!

אז תחשבו בכמה הוא יעקוף אותו עם דריברים טובים?

וחוץ מזה פער המחירים עצום, מישהו אמר כאן שהוא ראה את ה 8500 בחו"ל ב 230 $,

לעומת בערך 380 של ה gf 3 ti 500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל להרגע...

צריך לזכור 3 נמצא בשוק כ-8 חודשים פרק זמן ארוך יחסית שבו כל הבעיות השונות של הכרטיס נתגלו וטופלו ואף באותה תקופה הכרטיס "נהנה" מעידכוני דרייברים.

לעומתו radeon 8500 נמצא בשוק 8 שעות(?) עם גירסה ראשונה של הדרייברים, אני בטוח שATI ישחררו תוך זמן קצר דרייברים חדשים.

כמו כן, nvidia קרובים למיצוי מלוא יכולת הgeforc3 בעזרת הדרייברים, ati בקושי התחילו לגרד את היכולת של radeon 8500 שמבחינה טכנית לא נופל מהgeforce 3.

קצת סבלנות, בקרוב מאוד nvidia תושפל!!.

כן אבל שה 3 יצא לשוק הייה לו דריברים יציבים ולא היה בכרטיס שום בעיות... הראדון 8500 אמור להיות

בשוק משבוע שעבר אז ATi החריזה עלי, וזה לא גירסה ראשונה של דריברים זה הגירסה השניה שהם שולחים לתקשורת

הדריברים האחרונים סופקו לאתרי החומרה שבוע שעבר ככל שידוע לי ולא נראה לי ש ATi תשחרר דריברים חדשים כ"כ

מהר הם לא עשו זאת ל Radeon והפשלה הנוכחית לא מעלה את הביטחון שלי...

ATi לא בטוח יכולים לשפר כ"כ הרבה את ה Radeon 8500 הם בוודאי יוכלו להשתוות ל ti 500 אבל מתי? עוד שנה?, ואיך אפשר למוך עליהם שהם יספקו דריוורים יציבים וטובים לכל מערכות ההפעלה?... הם לא עשו זאת עם

ה Radeon.

זה השקעה של 300$ ויותר... השקעה לא בטוחה כפי שנראה עכשיו... אני לא רוצה לבזבז 300$ על השקעה לא בטוחה...

נ.ב

לא בטוח ש ATi יוכלו לעשות אופטימיזציה כ"כ טובה לממשק הזיכרון של הכרטיס שלהם כמו ש עשו...

nVidia השתמשו בפיתרון מתוחכם לשימוש ברוח פס הפנוי של הזיכרון שנקרא CrossBar Memory Controler

שהוא פיתרון מאוד מתוחכם לחלוקה יעילה של רוחב הפס ל 4 תתי ממשקים של זיכרון וכך להוריד את ה latency

כשנדרשות חבילות מידע גדולות ולנצל יותר רוחב פס זמין מהזיכרון...

ל ATi יש פיתרון פחות מתקדם - רק זיכרון מהיר ו Hyper Z לא בטוח שהם יוכלו לגרום ל Hyper Z לפעול בצורה

הרבה יותר יעילה... כיוון שכל מה שהם עשו ב Hyper Z הנוכחי זה לתקן את האלגוריתם שלו מה הקודם...

שום דבר מיוחד.

כשצריך לזכור שניצול רוח הפס של הזיכרון הוא אחד הבעיות הכי גדולות של כרטיסי המסך בימנו כי כל אחד יכול להציג

Peak Rate אימתני... אבל שלא יעמוד במציאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמרות כל הדריברים הגרועים והכל ה 8500 ניצח את ה Gf 3 ti 500 ב 7 מתוך 12 מבחנים !!!

אז תחשבו בכמה הוא יעקוף אותו עם דריברים טובים?

וחוץ מזה פער המחירים עצום, מישהו אמר כאן שהוא ראה את ה 8500 בחו"ל ב 230 $,

לעומת בערך 380 של ה gf 3 ti 500.

תיקח מבט קרוב יותר... הוא אולי ניצח אבל ניצח בהרבה יותר מבחנים תיאורטים מאשר במשחקים

נכון יש לו את היכולת התיאורטית להתעלות על ה ti 500 אבל הדריוורים שלו לא משקפים את זה...

בלי להזכיר שגם יש בהם באגים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATI, ... אותה צואה, רק הריח שונה! cwm23.gif

זה ממש, אבל ממש לא נכון... !

ל- IIB:

אתה קופץ מהר מידי לתשובות שסביר מאוד להניח שיישתנו בזמן הקרוב...

ATI אמורה להוציא דריברים חדשים שיאיצו משמעותית את מהירות הכרטיס הזה.

חוץ-מזה הראדון שווה מאוד בגלל המחיר הזול שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרדאון דווקא מאוד מפשל בדברים ה"חלשים" כמו רזולוציות חלשות והשוואות בפרטים נמוכים, ובמישחקים, ממש אבל ממש מפשל, בקיצור, עד שATI לא יוציאו נורמאלים בשביל הרדאון, הוא השקעה לא בטוחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- IIB:

אתה קופץ מהר מידי לתשובות שסביר מאוד להניח שיישתנו בזמן הקרוב...

ATI אמורה להוציא דריברים חדשים שיאיצו משמעותית את מהירות הכרטיס הזה.

נחייה ונראה... אני אומר ששום דבר לא ישתנה בזמן הקרוב... הזמן הקרוב היה אמור להיות ה 9 באוקטובר.

היום המוצר מושק עם דריברים ב Under Statment- בעייתים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...