דיון מרוכז על UPS(אל פסק) , כל השאלות שיש לכם - לכאן. - עמוד 5 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על UPS(אל פסק) , כל השאלות שיש לכם - לכאן.

elad_jacoby

Recommended Posts

• תגובות 204
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הינה הגיע החורף.אני זקוק לאל פסק.

כבר קראתי רבות,וחיפשתי כבר, אך לא מצאתי תשובה חד משמעית בשבילי, ואשמח להתייעץ איתכם-

המחשב-

מערת עריכת מקצועית,פנטיום 4, 2.8, גיגה,4 דיסקים קשיחים,כרטיס 9600XT וכרטיס עריכה CANOPUS,ספק 400W

מסך LCD VIEWSONIC "17.

אני מפחד מהפסקות חשמל ונפילות בזמן עריכה, דבר שיכול לגרום למחשב הרס בלתי הפיך, ובזבוז/מחיקת שאני עורך (חתונות).

מקריאה התרשמתי מ-

ADVICE PR600

עכשיו יש לי כמה שאלות, אשמח אם תוכלו לענות על כולם :

1. מהו חיבור מיוחד למסך? (קראתי שיש דבר כזה. מה ההבדל?)

2. יש לי עוד מחשב, שני, 4 2.8, 9600XT, ודיסק קשיח אחד. האם אל פסק יכול להחזיק 2 מחשבים?

3. אשמח להצעות נוספות בתחום ה 600 שקל.

תודה רבה לעוזרים  :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כמעט לכל ספק החל מהדגם הכי פשוט ועד למתקדמים יש 3 יציאות חשמל מאחורה שאחד מהם אתה מחבר למחשב ואחד למסך ועוד אחד אופציונלי.

3&2. לטעמי אל פסק יכול להחזיק שני מחשבים אבל קח בחשבון שהוא יחזיק אותו הרבה פחות זמן. אם אין לך הרבה כסף להשקיע הייתי ממליץ לך על Ippon BACKPOWER 800 זה ממש המינימום בשביל 2 מחשבים ואל תתפוס אותי במילה, ייתכן שהאל-פסק יקרוס אם תחבר לו 2 מחשבים. אם יש לך מספיק כסף קח לפחות 1000VA.

אגב, מומלץ שתעשה קצת חיפוש בפורום כי בזמן האחרון היו פה הרבה שאלות בנוסא האל-פסק וייתכן שיהיה שם מידע שיעזור לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. ה-Advice מגיע עם 2 יציאות עם חיבורים כמו של ספק. פעם הוא היה מגיע עם מתאם מהשקע המוזר הזה לשקע ישראלי אבל בגלל שאנשים חיברו ציוד לא מתאים והרסו את האל-פסק הם הפסיקו עם זה. אתה יכול להכין מתאם כזה לבד די בקלות.

2. תלוי איזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב-

מערת עריכת מקצועית,פנטיום 4, 2.8, גיגה,4 דיסקים קשיחים,כרטיס 9600XT וכרטיס עריכה CANOPUS,ספק 400W

מסך LCD VIEWSONIC "17.

אני מפחד מהפסקות חשמל ונפילות בזמן עריכה, דבר שיכול לגרום למחשב הרס בלתי הפיך, ובזבוז/מחיקת שאני עורך (חתונות).

מקריאה התרשמתי מ-

ADVICE PR600

זו המערכת שלי. האם האל פסק הנ"ל יחזיק לי אותה? ואם כן לכמה זמן?

בטווח במחיר של 600 שקל , האם הוא מומלץ  ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טל, קניתי השבוע את ה PR-600, מוקדם מדי לכתוב ביקורת עליו, אבל הוא מגיע עם תוכנה שבין השאר מראה את העומס בכל רגע על ה UPS

אצלי הוא מראה רק 30-35% אני מחבר לUPS: מחשב P4 2.4G, 2 HD, ספק 300W, ומודם כבלים (ללא מסך)

נראה לי שאם תוותר על המסך הUPS יסחוב ללא בעייה את המערכת שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...