דיון מרוכז על UPS(אל פסק) , כל השאלות שיש לכם - לכאן. - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון מרוכז על UPS(אל פסק) , כל השאלות שיש לכם - לכאן.

elad_jacoby

Recommended Posts

אה צודק לא שמתי לב... אז בקשר לחלק השני אתה צודק...,

אבל עדיין אני עם APC 700INET מחזיק את כל מה שאמרתי... זה פשוט מחזיק קצת פחות זמן...

אלא אם כן המסך דלוק, המחשב דלוק, הטלויזיה דלוקה, הדי וי די דלוק, האור דלוק, הוידאו דלוק, והרסיבר על ווליום מאוד גבוה(מעל ~40 דציבלים)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 204
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה של המכישרים האלה שיש להם הספק מקסימלי (700VA = 420W)

ברגע שהצריכה שלך עוברת את ההספק הזה ב-5-10% האל פסק פשוט כבה, זה לא שהוא מחזיק פחות זמן הוא לא מחזיק בכלל.

אני בטוח שאם המחשב המסך והרסיברים דולקים יחד (ונשמעת ברמקולים) האל-פסק שלך יקרוס. (מי מחבר אור לאל-פסק?!)

שים לב גם שהאל פסק שלך מחברה מאד איכותית ויקרה עם שם עולמי, הוא הרבה יותר טוב מ-Everpower 1000VA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מחבר אור לאל-פסק?!

מה שעשיתי, במקום להשיג\לבנות אדפטורים מכל המכשירים, לחיבור ה 3 פינים המוזר הזה של ה UPS(זה כמו של הספקי כוח והמסכים),

פשוט לקחתי את הסרגל שקעים שלי, חתכתי לו את הקצה והלחמתי לו את החיבור שמתאים ל UPS.

אז פשוט כל מה שמחובר לסרגל(שזה אומר כל מה שיש בחדר חוץ מהאולטרא-סגול והמטען של הפלאפון), מחובר ל UPS.

לשלי יש מנורות שמראות כמה הוא מתאמץ. כשזה מגיע ל 4 פסים מתוך 5 אני מכבה דברים...(או פשוט מחליש את הווליום קצת ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסבירו לי אבל מה הבעיה הגדולה להגדיר בתוכנה שיקח לו 20 שניות לכבות? מה 20 שניות לא מספיקות לכם ?

אתם בכוונה רוצים לבזבז עוד כסף?

בשביל מה? מה המצב לא מספיק גרוע?

תאמינו לי 600 יספיק לכל מה שתרצו תאמינו לי הוא מספיק נגיד 10 דקות - 20 דקות?

נוו??.. לא מספיק לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

elad_jacoby יש לך טעות נפוצה שכבר הסברתי אותה מלא פעמים

הבעיה של המכישרים האלה שיש להם הספק מקסימלי (700VA = 420W)

ברגע שהצריכה שלך עוברת את ההספק הזה ב-5-10% האל פסק פשוט כבה, זה לא שהוא מחזיק פחות זמן הוא לא מחזיק בכלל.

לקנות אל פסק עם הספק נמוך יותר מהצריכה שאתה צריך זה פשוט לזרוק כסף לפח, זה לא שהוא יחזיק 2 דקות במקום 10, הוא פשוט יכבה מיד בלי להחזיק אפילו שניה אחת.

אני יודע מניסיון ש-600 לא מחזיק P4-3Ghz עם 2 רפוטרים (ספק Hec300W) ומסך CRT17. לא מחזיק = נכבה מיד כשיש נפילת מתח/הפסקת חשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...