המלצה למארז לtb - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למארז לtb

shimon23

Recommended Posts

אוי..איך אני לא סובל את האנשים האלה...כול החברים שלי מהסוג הזה של האנשים(קונים זבל בלי לדעת עליו כלום)..

אתה לפחות הצלחת.

בקיצר, חבר שלך צודק, אם הוא לא הולך להיתעלל במעבד, הוא לא צריך שום דבר מיוחד, שיקנה מארז פשוט, הספק 300W ומעלה, עוד מאורר ב20 שקל ושיהיה בריא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע. עם מומחים לא מתוכחים.

והמומחים של קבעו סטנדרטים לספקים שלהם .ממש כמו שלא תיקח מארז פשוט עם ספק של 250W להפעלת פנטיום 4, ככה לא תיקח משהו שלא מומלץ על ידי להפעל TB1.4 . המעבד הנ"ל ניחן בצריכת אנרגיה מאד גדולה, במיוחד ברגע ההדלקה של המחשב. על מנת לעמוד במעמסים, הוציאה מפרט בו מצוינים המאפיינים של ספק המתאים למעבד הזה.

מאד רצוי, וזוהי גם המלצתי, להתקין מארז גדול ומאוורר, עם ספק מאושר על ידי . מנסיון, ההבדל הוא עצום - ממארז פשוט וקטן עם ספק פשוט של 300W (ללא שם) , ועבודה ב70 מעלות רוב הזמן (מעבד) ועם "ספייקים" רבים במתחים השונים, עברתי למארז ENERMAX עם ספק ENERMAX מאושר על ידי AMD, ופתרתי את בעיות המתחים בצורה טובה, וגם הורדתי את טמפרטורת העבודה של המעבד לאיזור ה61 מעלות - וכל זה בלי להחליף את המאוורר הפשוט שמגיע איתו.

זה אמנם עולה קצת יותר כסף - אבל חשוב שתזכור שגם המעבד יקר, וחבל לשרוף אותו או לא לנצל אותו עד תום.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאד רצוי, וזוהי גם המלצתי, להתקין מארז גדול ומאוורר, עם ספק מאושר על ידי . מנסיון, ההבדל הוא עצום - ממארז פשוט וקטן עם ספק פשוט של 300W (ללא שם) , ועבודה ב70 מעלות רוב הזמן (מעבד) ועם "ספייקים" רבים במתחים השונים, עברתי למארז ENERMAX עם ספק ENERMAX מאושר על ידי , ופתרתי את בעיות המתחים בצורה טובה, וגם הורדתי את טמפרטורת העבודה של המעבד לאיזור ה61 מעלות - וכל זה בלי להחליף את המאוורר הפשוט שמגיע איתו.

בולשיט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סיכם בערך את הכל...

מחשב הבא של בא עם מארז(וספק) מגניב ויפה לאלא של 4 (גדול וטוב אין קשר למעבד)

חבר שלי מחליף אותו ואני נהנה...

צבעים מדהימים, תכלת, ולבן. (מזיל ריר...)

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...