יש מעבד פנטיום 4 willmate עם 512k chace? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש מעבד פנטיום 4 willmate עם 512k chace?

yotamoo

Recommended Posts

תעזרו לי! אבא שלי מתעקש שאני אקנה מ"חבר של חבר שלו". קיצר נתתי לו את החלקים והוא מביא לי אותם מחו"ל או מיבואנים. עכשיו כתבתי לו במפורש P4 "Northwood" 1.6GHz 512K. הוא שואל אותי מה זה נורת'ווד ומה זה ווילמייט, ואומר שהוא יודע רק מה זה 4 socket 478 עם 512k. יכול להיות מעבד ווילמייט עם 512k??? תעזרו לי שלא ידפוק אותי עם אחד כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קיימת כזאת חיה!

ועם הוא טוען שיש כזאת הוא משקר.

יש רק וילי אחד והוא רק 256KB של L2 ומיוצר ב0.18 מיקרון(אני מניח שאתה יודע את כבר).

אין שתי סוגים של ליבות שנושאות את אותו השם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא טען שום דבר... הוא אמר שיש לו מעבד 1.6 עם 512k, אבל הוא לא ידע בכלל מה זה willmate ומה זה

northwood... בכל מקרה אני לא רוצה לקנות ממנו. רק נחכה שהוא יגיד לאבא שהוא לא מתעסק עם "שטויות לא מוכרות"

(שהן Epox) ואז נראה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לאבא שלך שעם כל הכבוד, אתה מבין יותר ממנו.

רק למעבדי Northwood יש 512KB של L2 Cache אז אתה יכול להיות רגוע.

ותכריח את אבא שלך לקנות לך לוח של Epox או של , אם לא, תתווכח איתו. תכניס לו מילים מפוצצות כמו צ'יפסט ( ::) ) עד שהוא ישתכנע שאתה יודע על מה אתה מדבר. אחרת.. אתה תקבל 1.6 לא-Northwood עם לוח של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לאבא שלך שעם כל הכבוד, אתה מבין יותר ממנו.

רק למעבדי Northwood יש 512KB של L2 Cache אז אתה יכול להיות רגוע.

ותכריח את אבא שלך לקנות לך לוח של Epox או של , אם לא, תתווכח איתו. תכניס לו מילים מפוצצות כמו צ'יפסט ( ::) ) עד שהוא ישתכנע שאתה יודע על מה אתה מדבר. אחרת.. אתה תקבל 1.6 לא-Northwood עם לוח של .

:lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משוגע על כל הראש אתה ;D

אתה הולך לבזבז 1000 ומשהו שקל על כרטיס לחצי שנה ? רק שתדע שאם אתה עושה לו אובקרלוק אתה מגיע ל4600 כלומר יש לך כרטיס למינימום שנה , או עד שיגיע דום 3 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור אני פשוט רוצה R300. אני לא אפטר ממנו אלא אם כן אני אמכור אותו בלפחות 600 ש"ח, וחוץ מזה אולי באמת אני אשמור אותו לשנה, תלוי אם ישתלם לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...