גם אני מתלבט לפעמים. והפעם Enc0der יוכל לעזור לי - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גם אני מתלבט לפעמים. והפעם Enc0der יוכל לעזור לי

Ibrow-Now

Recommended Posts

חחח.. אבל זה בדיוק מה שאני אומר!

אתה מוזמן לקחת תמונה קיימת של.. מכונית (או פשוט לשחק Need For Speed), פעם אחת על מסך "רגיל", ופעם אחת על שני מסכים או על מסך רחב, ולהשוות את היחס של הרוחב-גובה (אתה הרי מסתכל מאחורה..) של המכונית!

תראה שבמסך רחב היא פשוט מעוותת...

כמובן שאין צורך ללכת רחוק...

פשוט תשחק ברזולוציה של 1280x1024 במקום 1280x960 (היחס הנכון, כמו 1024x768, 640x480, וכו') ותשווה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלה פה טעות מצערת (שלי ושל סוני). הדגם FW900 הוא WideScreen אבל F520 הוא מבוסס על אותה שפורפרת ואותה איכות בדיוק כולל Digital Multiscan® Technology וכל הטכנולוגיות הכי חדישות של סוני (וגודל נקודה 0.22 (אופקי ואנוכי)) אבל F520 הוא לא WideScreen. התשובה תמונה בכך שFW900 בא עם W אחרי F מה שאומר W=Wide וF520 לא. גיליתי את זה לאחר שראיתי שהתמונה של FW900 הרבה יותר רחבה... פשוט סוני הכניסו את שני המסכים האלה לאותה קטגוריה של "WideScreen", מטעה. אז הסוני עולה קצת יותר מEizo וכולל בדיוק את אותם קצבי ריענון שלו... עכשיו העיניינים מתחממים. הסוני כולל גם טכנולוגיה לחדות אפילו בצידי המסך, ועוד כל מיני דברים אבל נראה לי שהשיקול העיקרי לבחירה בין המסכים הוא בעצם features שבהם מנצח סוני... רק שאת סוני צריך להזמין מחו"ל ואת Eizo לא (סוני גם תופס פחות מקום על השולחן).

עכשיו שאלה שEnc0der בטח יבין: יצרני המסכים כותבים שהקצב ריענון המקסימלי של רזולוציה מסוימת במסך מסויים הוא 89Hz אבל כשקונים אותו ושמים אותו ברזולוציה הנ"ל הוא פועל ב85Hz, למה לא לשים אותו בקצב ריענון מקסימלי? או שסמקסימלי לפעמים יש תופעות לוואי?

בקשר למי שהציע LCD, מטכנולוגית LCD לא יצא כלום. רק קצבי ריענון נמוכים ועלות גבוה מאוד. הזמן שבו יתחילו באמת לקנות בכמות גבוה מסכים דקים, יהיה כשמסכי וThinCRT יצאו לשוק שהם יהיו זולים מLCD וטובים ממנו בהרבה. בכלל בסוף 2003 מחירי CRT יהיו בתחתית גם משום שThinCRT צריך לבוא וגם משום שOLED בא, וגם מחירי LCD יהיו בתחתית כי ThinCRT וOLED לפחות פוטנציאלית יכולים לגמרי למחוק אותם מהמפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, כבר אתמול בלילה לחצתי על הכפתור של התגובה, אבל בדיוק אז השרת מת, ואז שכחתי מזה...

בקצרה (כי אני ממהר...), זה "בגלל" כרטיס המסך (והדרייברים שלו).

אולי ע"י עריכה פשוטה של הדרייברים (כמו ה-Fix לבעית ה-refresh rate...) אפשר לקבוע אותו לעבודה ב-87Hz, אבל יש לי תחושה שזה יגרום לתוצאות מוזרות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...