צורב yamaha עושב בעיות (אני לא בטוח שמקור הבעיה הוא בצורב) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורב yamaha עושב בעיות (אני לא בטוח שמקור הבעיה הוא בצורב)

moonbone

Recommended Posts

אוקי אז ככה יש לי צורב של YAMAHA 24X 10X 40X ומאז הפירמוט האחרון של המחשב אני כבר לא מצליח לצרוב במהירות המקסימלית

בחלון הצריבה אני רואה שה read buffer יורד ל0 וכשזה קורה אז אותו דבר מתחיל לקרות ל record buffer ואז הוא בעצם לא מקבל יותר מידע לצרוב והוא מפסיק את הצריבה ואז הוא מקבל מחדש את המידע לצרוב אני שומע אותו מעלה את המהירות שלו ואז הצריבה מתחדשת...

יש לי מזל שיש buffer underrun protection ככה שאני יכול להיות רגוע ולדעת שהוא יוכל להמשיך את הצריבה גם אם הוא הפסיק אותה מהסיבה הנ"ל...

אם למישהו יש מושג מה מקור הבעיה אני אשמח לדעת

ואם מישהו מכיר או זוכר יותר נכון את הפקודה של DOS שמסדרת את הזיכרון המהיר אני אשמח אם תזכירו לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תזכיר לי מה זה ואיך מפעילים את זה כי אני זוכר שבפעם הקודמת שרק התקנתי את הצורב הפעלתי אותו להארד דיסק ולצורב ולסידירום עכשיו כשאני חושב על זב תזכיר לי איפה קובעים את זה בבקשה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

לוח בקרה -> מערכת -> מנהל התקנים.

בחוצץ של הסידירום, תבחר את הצורב.. לחץ לחצן ימני, כנס למאפייני הצורב.

משם אתה כבר תסתדר.

רצוי להפעיל את ה DMA לכל הכוננים במחשב, גם לסידירום וגם לכונן הקשיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן תודה כבר נזכרתי לבד....

ועשיתי את זה כבר... אני עוד לא עשיתי הפעלה מחדש או ניסיתי לצרוב משהו אבל אני מניח שזו הבעיה...

דרך אגב אתה משתמש בwindows בעברית או שחשבת שאני משתמש בכזה?

אם כן אז אני לא אני משתמש ב enabled.... אני לא מבין איך אנשים מסויימים יכולים להשתמש בעברית.... יש מילים שאני מבין את המשמעות שלהם יותר באנגלית מאשר בעברית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

כרגע אני על Enabled, כל מע' ההפעלה שלי הן Enabled כברירת מחדל.

סתם רשמתי בעברית כי יצאתי מנק' הנחה שזה יהיה לך יותר נוח.

כנראה שטעיתי, לא אסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...