מזמן לא שמענו גינויים על הדיסקים של IBM . - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזמן לא שמענו גינויים על הדיסקים של IBM .

udicol

Recommended Posts

חוץ מזה אם יש לכם כוננים קשיחים שיובאו לארץ ע"י CCC - Triple C, צר לי לומר לכם אבל אתם הולכים לאכול חרא ובגדול לא משנה מאיזה חנות קניתם את הכונן הקשיח שלכם. היבואן הזה לא שם מדבקות בכלל על הכוננים הקשיחים שלו, ומשתמש בסריאל במחשבים שלו בשביל לבדוק האם הכונן באחריות שלו או לא, ובמקרים מסויימים הם פשוט מתכחשים לאחריות של כוננים מסויימים גם אם בתחילה יאשרו שזה כונן שלהם.

שימחת אותי!!!!!!!

יש לי כונן מת-45GB .

ואין לי עליו מדבקה, והחנות שקנתי משם סגרה-בל הבית נתפס על זיוף כרטיסי אשראי!

אין לי לאן ללכת עם הכונן כי אין עליו מדבקה, אף חנות לא מסכימה לקבל אותו.

איך אני יכול ליצור קשר עפ החנות הזאת ולברר אם הדיסק מהם?

ומה זה יתן לך???? אף אחד לא יחליף לך אותו!

גם לי היה 40 גיגה 7200 שהתפגר יום בהיר אחד והחלפתי אותו תמורת 200 שקל לסיגייט 60 7200 אחלה עיסקה! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יתן לי שהם יחליפו לי, אפיךו אם יחליפו לIBM זה יהיה עדיף על הדגם שיש לי, כי הוא מהדגמים שהיה בהם פגם ביצור.

כל הסדרות שבארץ ונמכרות כרגע, דפוקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה אם יש לכם כוננים קשיחים שיובאו לארץ ע"י CCC - Triple C, צר לי לומר לכם אבל אתם הולכים לאכול חרא ובגדול לא משנה מאיזה חנות קניתם את הכונן הקשיח שלכם. היבואן הזה לא שם מדבקות בכלל על הכוננים הקשיחים שלו, ומשתמש בסריאל במחשבים שלו בשביל לבדוק האם הכונן באחריות שלו או לא, ובמקרים מסויימים הם פשוט מתכחשים לאחריות של כוננים מסויימים גם אם בתחילה יאשרו שזה כונן שלהם.

שימחת אותי!!!!!!!

יש לי כונן מת-45GB .

ואין לי עליו מדבקה, והחנות שקנתי משם סגרה-בל הבית נתפס על זיוף כרטיסי אשראי!

אין לי לאן ללכת עם הכונן כי אין עליו מדבקה, אף חנות לא מסכימה לקבל אותו.

איך אני יכול ליצור קשר עפ החנות הזאת ולברר אם הדיסק מהם?

תנסה לומר ל Tripple C שאתה לקוח סף, השיחה לא תימשך מעבר לזה ותקבל טריקה נחמדה לפרצוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רק אני החלפתי אצליהם 6 פעמים ישירות ?!?

זו לא בעיה. פשוט לך לשם, תגיד להם שאתה נציג של החנות (שנסגרה) - שזה דבר נכון להגיד.

תן את זה לבדיקה ותראה אח"כ.

מלבד זאת שאין לך למה להחליף כי כל הכוננים בעלי "פגם יצור"... כל הכוננים שיוצרו מהסדרות המדוברות (60, 75 ו 120 GXP).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה שעכשיו אין שום דבר להפסיד.

כי עכשיו המחשב כבר ל א מצליח לזהות את ההרד דיסק, פעם הוא היה מיצר סקטורים פגומים עכשיו לא פועל בכלל.

איך אני מגיע אליהם יש לך מספר? כתובת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה רק אני החלפתי אצליהם 6 פעמים ישירות ?!?

זו לא בעיה. פשוט לך לשם, תגיד להם שאתה נציג של החנות (שנסגרה) - שזה דבר נכון להגיד.

תן את זה לבדיקה ותראה אח"כ.

מלבד זאת שאין לך למה להחליף כי כל הכוננים בעלי "פגם יצור"... כל הכוננים שיוצרו מהסדרות המדוברות (60, 75 ו 120 GXP).

הוא יכול לנסות. טירפל סי משתדלים להתכחש לאחריות של שנקנו מהם מול דילרים שלהם, אז אם נופל לחיכם לקוח תממים למה שהם לא ישקרו לו גם? אם הם בכלל יסיכמו לדבר איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...