מה דעתכם על הלוח הזה למערכת P4 /DDR ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה דעתכם על הלוח הזה למערכת P4 /DDR ?

NetSpider

Recommended Posts

ביקורת נהדרת על הלוח .

בקיצור ניראה לי הבחירה הכי טובה למערכת מבוססת P4 וזכרונות ,הוא עולה 500 ש"ח !!!.

ובעל אופציות מדהימות ,שליטה של FSB מ 100Mhz-200MHz קפיצה של 1MHZ כל פעם ...

שליטה על AGP/PCI כדי להוריד את ה Bus שלהם ... וכמובן Vcore עד של 1.85 .

מה אתם אומרים ?

וגם שווה לקחת P4 1.7GHz איתו ? או עדיף כבר את ה 1.6Ghz כמובן שהם על 400MHz .

וגם איזה כדי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמת לב שאף אחד לא הגיב לשאלה שלך?

קודם כל, אני רוצה לעזור לך לכן אני אגיד לך למה.

כשאתה כותב בכותרת "כנסו !" זה קודם כל מרתיע, כי אנחנו חושבים כאילו "מה אני משרת שלו? אני לא חייב להכנס. שייתקע עם השאלה שלו לבד". דבר שני, היית יכול למצוא כותבת טיפה יותר מעניינת כמו "לוח אם למעבד אינטל/AMD".

תשנה את הכותרת העכשווית שלך ("הלוח הזה שווה ?? כנסו !") ואז תראה שיבואו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת נהדרת על הלוח .

בקיצור ניראה לי הבחירה הכי טובה למערכת מבוססת P4 וזכרונות ,הוא עולה 500 ש"ח !!!.

ובעל אופציות מדהימות ,שליטה של FSB מ 100Mhz-200MHz קפיצה של 1MHZ כל פעם ...

שליטה על AGP/PCI כדי להוריד את ה Bus שלהם ... וכמובן Vcore עד של 1.85 .

מה אתם אומרים ?

וגם איזה כדי ?

חביב למערכות דלות תקציב, אני אישית לא הייתי הולך עליו.

דבר ראשון- צ'יפסט של SIS שמציג ביצועים פחותים ממהצ'יפסטים של (כשגם בהם הזיכרון רץ ב333), דבר שני..יכולות OC לא הכי טובות (בפועל), אני מצטט מהמאמר שנתת:

We managed 135MHz FSB and memory clock at 186MHz, and still kept its cool and ran all out benchmarks.

לא תוצאה מרשימה בכלל..(כמובן שצריך להתייחס למעבד עצמו), אבל בכלליות- לא נראה טוב.

אגב, הלוחות של ג'יגה בייט אף פעם לא הלהיבו אותי, הם יותר לוחות למשתמש ביתי, רגיל מאש רלוחות OC- אני לא הייתי משלב לוח מבית ג'גיה בייט (בייחוד אחד מבוסס SIS) יחד עם הנורת'ווד שלי ;)

אם אתה כבר לוקח לוח מבוסס צ'יפסט SIS, לך על האביט .אפוקס 4SDA SD7- ואם אתה מוכן להוציא 700 שקל על לוח- האביט BD7 יהווה תמורה מעולה וגם ייתן לך יכולות OC טובות יותר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה פתחתי את הת'רד הזה ... כי לא ראיתי אף אחד שמדבר על הלוח הזה בכלל בפורום , בפורומים בחו"ל דיברו הרבה על הלוח ...

יש לו אופציות אובר קלוק מדהימות ושליטה מלאה על הכל .

הנה ת'רד מעניין מאוד שכאדי לקרוא.

וגם המחיר של הלוח מצחיק ... לדעתי לוח מאוד איכותי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי הולך על מערכת של SIS , בניגוד ל ששואפת להצליח לשתף את כולם ולהוציא ציפ סט טוב וזול לא רוצה שחברות

יוציאו ציפ סט למעבדים שלה .

לכן הם יהיו תמיד פחות טובים מאלו של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה פתחתי את הת'רד הזה ... כי לא ראיתי אף אחד שמדבר על הלוח הזה בכלל בפורום , בפורומים בחו"ל דיברו הרבה על הלוח ...

יש לו אופציות אובר קלוק מדהימות ושליטה מלאה על הכל .

הנה ת'רד מעניין מאוד שכאדי לקרוא.

וגם המחיר של הלוח מצחיק ... לדעתי לוח מאוד איכותי .

עבדתי עם הלוח הזה יומיים, חביב.. אבל אני עדיין הייתי הולך על אביט\אפוקס בתקציב כזה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת נהדרת על הלוח .

וגם איזה זכרון כדי ?

שים לב!!!

מעבד 1.7, או 1.9 מיוצרים ב-0.18 מיקרון, והם בעלי 256k ולא 512k! זוהי הליבה הישנה שנקראת Wiilie (בקיצור).

הם אינם אבורקלוקרים מצטיינים, ולמעשה לא יעברו אפילו את ה-2.2

מעבד 1.6, 1.8, 2.0, 2.2, 2.4 מיוצרים ב-0.13 מיקרון ובעלי 512k ו-FSB 100. הליבה שלהם נקראת Northwood A.

והם מצויינים לאוברקלוק.

אני ממליץ לך על 1.6A.

כמו גם גירסאות ה-B החדשות (2.26, 2.4, 2.53) עם FSB של 133.

כל זיכרון PC2100 יספיק לך ללוח כזה. אם אתה רוצה להריץ את הזכרונות יותר מהר באמת, אז זיכרון PC2700 איכותי, או לחכות שיצאו PC3200 נורמלאיים.

ואני גם כן לא הייתי ממליץ על SiS במיוחד, יודעים מה עובד הכי טוב עם המעבדים שלהם:

If it ain't broken - Don't fix it.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...