לפי מה נקבעת באיכות...?{מדייה לצריבה...} - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לפי מה נקבעת באיכות...?{מדייה לצריבה...}

TNT

Recommended Posts

גימיק? מוזר מאוד כי כל מי שאני שואל אותו אומר שצבע זהב זה יותר למוסיקה וצבע כחול/ירוק זה לנתונים, כחול נחשב יותר טוב, ירוק יותר דרעק, זה מה שאני יודע ממה שהרבה אמרו לי. תקנו אותי אם אני טועה.

עוד משהו, בזמן האחרון אני רואה רק דיסקים עם ציפוי ירוק למטה, מוזר ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גימיק? מוזר מאוד כי כל מי שאני שואל אותו אומר שצבע זהב זה יותר למוסיקה וצבע כחול/ירוק זה לנתונים, כחול נחשב יותר טוב, ירוק יותר דרעק, זה מה שאני יודע ממה שהרבה אמרו לי. תקנו אותי אם אני טועה.

עוד משהו, בזמן האחרון אני רואה רק דיסקים עם ציפוי ירוק למטה, מוזר ביותר.

זה גם מה שאני שמעתי פעם...אבל נראה לי שהיום זה כבר לא כ"כ משנה וכל המדיות הן באותה איכות בערך

ולראיה כשאני צורב אפילו על דיסק של 2 שרל(ירוק של LASER LINE) הכל יוצא בסדר אבל גם יכול להיות שסוג המתכת ממנה עשוי הדיסק משפיע על עמידות המדיה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז ככה:

איכות המדיה נקבעת על פי סוג החומר שמתחת לשכבת הפלסטיק.

הצבעים לחלוטין לא משנים. פעם פעם, מזמן מזמן, כשדיסק היה עולה 30 ש"ח (מישהו זוכר את הימים האלו בכלל?) הדיסקים המוזהבים הגיעו מחברות "איכותיות יותר", כמו , והם נחשבו כטובים יותר.

אבל היום, אין לחלוטין שום קשר בין הצבע והאיכות.

למעשה, אין דבר כזה "איכות"... דיסקים פשוטים יחזיקו לך משהו כמו 10 שנים, בעוד שדיסקים "איכותיים" בעלי שם, יחזיקו 100 שנה. זה מענין מישהו? אותי לא...

אפילו הטעם שלי במוסיקה קרוב לוודאי שישתנה בעוד 10 שנים (בטח אתחיל לשמוע ריטה ורמי :lol:)

בקיצור, כשהמדובר בדיסקים לצריבה - הזול ביותר הוא הטוב ביותר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...