כמה שאלות לפני קניית דיסק קשיח חדש - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לפני קניית דיסק קשיח חדש

Crash5

Recommended Posts

אני כנראה אקנה הארד דיסק של בנפח של 60 ג"ב, וזאת מכיוון שהיכן שאני קונה (אלוף מחשבים) אין להם את ההארד דיסק החדש של WD עם 8 מ"ב באפר.

לפני שאני מזמין את הדיסק אני רוצה לשאול כמה שאלות חשובות שאני רוצה לדעת לפני הקנייה:

1) יש לי כרגע הארד דיסק 20 ג"ב שמחובר ב PRIMARY לבד.

כיצד לחבר את ההארד דיסק החדש כ MASTER או כ SLAVE? ולמה.

2) אחרי ההתקנה הפיזית של ההארד דיסק במארז מה הדבר הראשון שאני צריך לעשות כדי להפעיל את ההארד דיסק הפעלה ראשונית?

3) מה קובע "זמן גישה"?

תודה רבה ויום טוב :smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני כנראה אקנה הארד דיסק של בנפח של 60 ג"ב, וזאת מכיוון שהיכן שאני קונה (אלוף מחשבים) אין להם את ההארד דיסק החדש של WD עם 8 מ"ב באפר.

לפני שאני מזמין את הדיסק אני רוצה לשאול כמה שאלות חשובות שאני רוצה לדעת לפני הקנייה:

1) יש לי כרגע הארד דיסק 20 ג"ב שמחובר ב PRIMARY לבד.

כיצד לחבר את ההארד דיסק החדש כ MASTER או כ SLAVE? ולמה.

2) אחרי ההתקנה הפיזית של ההארד דיסק במארז מה הדבר הראשון שאני צריך לעשות כדי להפעיל את ההארד דיסק הפעלה ראשונית?

3) מה קובע "זמן גישה"?

תודה רבה ויום טוב :smoke:

תשבות:

1. זה תלוי אם ה20 ג"ב שלך זה 5400 או 7200 RPM???? אם ה20 שלך הוא 5400 אז תחבר אותו כMASTER כי אז המחשב שלך יעבוד יותר מהר.

2. לעשות מחיצות (אם אתה רוצה) ולפרמט אותו.

3. לדיסק עצמו יש לו זמן גישה לבורד שקבוע ע"י היצרן.

נ.ב

גם לי יש אותו והוא מצויין , לא עושה בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה עלוב? לגבי השירות אתה די צודק אני לא רוצה להישמע זגען אבל הרוסים שמנהלים את החנות לא ממש נחמדים אם לומר זאת בעדינות.

אבל לגבי המחירים, יש להם מחירים טובים למדי, תקן אותי אם אני טועה.

אם כן, אולי תוכלו להמליץ על חנות טובה, אמינה ולא יקרה שכדאי לי לקנות אצלה את הWD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה עלוב? לגבי השירות אתה די צודק אני לא רוצה להישמע זגען אבל הרוסים שמנהלים את החנות לא ממש נחמדים אם לומר זאת בעדינות.

אבל לגבי המחירים, יש להם מחירים טובים למדי, תקן אותי אם אני טועה.

אם כן, אולי תוכלו להמליץ על חנות טובה, אמינה ולא יקרה שכדאי לי לקנות אצלה את הWD?

אני הזמנתי מפנדה WD 80GB 7200 RPM 8 MB Buffer ב- 830 ¤ כולל משלוח ומע"מ... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין בעלוב מחשבים (ותאמין לי, זה צריך להיות השם שלהם, השירות שלהם הוא עלוב לגמרי) WD עם 8מ"ב באפר, למה להתפשר על פחות?

תקנה בחנות נורמלית...

אתה צודק באלף אחוז...אין עוד מה להוסיף על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי, פנדה לא יותר טובים מעלוב מחשבים.

אז מה יהיה? ???

השירות של פנדה הוא מעולה!

הרבה יותר טוב מהשירות של עלוב מחשבים!

הזמנתי מהם כבר כמה דברים ועד היום לא איכזבו אותי!

אם חשבת להזמין מהם ? אז תזמין מהם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, לגבי החנות אני אחליט בקרוב, תודה.

עכשיו אני רוצה להבין משהו לגבי התקנה.

אם אני לא רוצה לעשות מחיצות בהארד דיסק אז אני צריך רק לפרמט אותו וזהו?

איפה אני קובע איזה כונן זה יהיה (C\D\E)?

זאת פעם ראשונה שאני מתקין הארד דיסק אז תסבירו לי בפירוט בבקשה ;D

אגב, לעשות מחיצה יחידה זה בסדר או שזה לא מומלץ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אם כבר יש לך הארד דיסק אחד של 20 ג'יגה אז זה בסדר אל תעשה מחיצות, רק תפרמט (אני מקווה שאתה יודע איך) ואז ה20 יהיה כונן מערכת והכונן החדש לכל ההתקנות שירים משחקים וכו'

את זמן הגישה של הכונן תוכל למצוא כמובן בדף המוצר באינטרנט, מנסיון אישי הרשה לי להמליץ לך על ההארד דיסק של WD 80 ג'יגה עם 8 מגה באפר שהוא אמין ומעולה אז אל תתפשר ואני אישית לא הייתי קונה באלוף !! ממש לא

אגב זאת ארצית ? חשבתי שהם רק בראשל"צ

עריכה: נ.ב את אות הכונן אתה לא קובע זה פשוט איך שאתה מחבר אותו אם הוא המאסטר על הPRIMARY IDE הכונן יהיה C אם הוא יוגדר כ SLAVE הוא יהיה D אם הכונן ישב על הSECUNDERY IDE אז סימנו יהיה D כמאסטר וE כסלייב ואחרי הכוננים הקשיחים באים הכוננים האופטיים וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אם כבר יש לך הארד דיסק אחד של 20 ג'יגה אז זה בסדר אל תעשה מחיצות, רק תפרמט (אני מקווה שאתה יודע איך) ואז ה20 יהיה כונן מערכת והכונן החדש לכל ההתקנות שירים משחקים וכו'

את זמן הגישה של הכונן תוכל למצוא כמובן בדף המוצר באינטרנט, מנסיון אישי הרשה לי להמליץ לך על ההארד דיסק של WD 80 ג'יגה עם 8 מגה באפר שהוא אמין ומעולה אז אל תתפשר ואני אישית לא הייתי קונה באלוף !! ממש לא

אגב זאת ארצית ? חשבתי שהם רק בראשל"צ

עריכה: נ.ב את אות הכונן אתה לא קובע זה פשוט איך שאתה מחבר אותו אם הוא המאסטר על הPRIMARY IDE הכונן יהיה C אם הוא יוגדר כ SLAVE הוא יהיה D אם הכונן ישב על הSECUNDERY IDE אז סימנו יהיה D כמאסטר וE כסלייב ואחרי הכוננים הקשיחים באים הכוננים האופטיים וכו'

טעות חמורה!

תעשה שני מחיצות!

כי אם יהיה לך בעייה הדיסק הקשיח ותרצה לפרמט אז כל החומר הלך!

ובטח ה20 שלך זה 5400 RPM...אז תחבר את החדש בתור מערכת!

אסף אל תחנך את כולם לעשות שטות כמוך! :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז מה נשאר לו ? ריקה ? אם הבעייה היא להתקין שוב מ.הפעלה באמת עשה שתי מחיצות אני לא חושב שעשיתי שטות זה הדבר הכי נוח שיש הכי מהיר וגם מחיצה לוקחת מקום וסתם חבל

לדעתי כמובן ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...