האם כדאי לקנות ג'יפורס 3 של Inno3D ? - עמוד 3 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדאי לקנות ג'יפורס 3 של Inno3D ?

KapiSH

Recommended Posts

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש עדיין אנשים עם וודו 3 כיום...

ואני ההוכחה לזה... ::)

אני עדיין תקוע עם הקקה הזה..

לא יודע מה איתכם, לא מעניין אותי פילטרים שמילטרים, אני בעזרת השם יקנה מיבגי את הג'י פורס הזה

לא תמיד חייבים את הטופ שבטופ, העיקר שיהיה משהו טוב לזמן שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(כרגיל) כמה דברים:

1) אל תקנה 3 כרגע, עדיף לחכות לסדרה החדשה בגלל המחיר הזול (מאוד) והאפשרות שה - 8500 יציג ביצועים טובים יותר (אגב, הוא עדיין הרבה יותר שווה מה- GF3 Ti200)

2) איכות הפילטרים היא נושא חשוב מאוד (!), אני בחודש האחרון עבדתי עם ה- v7700 DELUXE שהוא כרטיס מאוד נמכר כרגע ופשוט הזדעזתי מאיכות הפילטרים שלו וזה לא שיש לי מסך יקר במיוחד (CTX PR711F) אבל חדות התמונה בעבודה ב- Windows פשוט ירודה לעומת הפילטרים של הכרטיס הרגיל שלי (Hercules 2 PRO).

3) אני ממש לא מבין את הרצון של האנשים לקנות את הכרטיסים החש\דשים הללו... הרי אף אחד מהם לא יריץ את 3 ברמה גבוהה כלכך ועד לא יצאו משחקים שדורשים הרבה יותר....

אפשר בקלות להסתפק ב- GF2 PRO או ב- 7500.... (הראדון עולה 780 שקל ביפן.... :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולכם, עזרתם לי מאוד, אז כנראה שאני אחכה קצת שיגיע הרדאון ואחרי שהוא יתחיל להימכר ויראו שאין בו בעיות, אני אקנה אותו (שלא יהיה לי סיפור כמו הג'יפורס 3 שהיה לי, למי שזוכר...)

אז שוב תודה לכם, עזרתם לי מאוד.

במקומך לא הייתי קונה את הרדאון!

אמממ.... זה לא עוזר לי... אולי אם תנמק קצת זה עשוי להועיל, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרייברים, בעיות תאימות, כאב ראש גדול ונחיתות במשחקים!

נ.ב

אני מתלבט בדיוק כמוך, אני מתכוון לקנות מחשב בקרוב מאוד, אבל אני כבר כמעט נעול לגמרי על ה-Ti500.

רק תגובה אחת עולה לי בראש כרגע... !

LOL !!!

כל מה שכתהת פה הוא פשוט הולשיט לא נורמלי...

אין בעיות דריברים, אין בעיות תאימות ואין נחיתות במשחקים אלא רק שיפור בקצב התמונות ואכות התמונה.

נ.ב - זה בזבוז כסף מוחלט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תגובה אחת עולה לי בראש כרגע... !

LOL !!!

כל מה שכתהת פה הוא פשוט הולשיט לא נורמלי...

אין בעיות דריברים, אין בעיות תאימות ואין נחיתות במשחקים אלא רק שיפור בקצב התמונות ואכות התמונה.

נ.ב - זה בזבוז כסף מוחלט...

אז מה זה אומר:

בלינק הבא ישנו מבט לעומק על הראדון 8500, החדש מבית ATI, הכרטיס אשר אמור היה לנצח את הג'י פורס 3, אך בעיות שונות עדיין מונעות ממנו להיות באמת הכי טוב, נקווה שבקרוב זה ישתנה...

אההה "בעיות שונות", אז בכל זאת יש בעיות!

טוב אז עכשיו אני מבולבל, תעזרו לי! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...