חנויות לקניית דיסקים לצריבה. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חנויות לקניית דיסקים לצריבה.

guy94

Recommended Posts

אני פותח פה ת'רד כמו שנפתח בטכנו...

תרשמו כאן את החנויות (טלפונים,כתובות, אתר אינטרנט) של החנויות בהם אתם קונים את הדיסקים..

ככה נמצא את המקומות הכי זולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הום סנטר

קונים אריזה של 25 דיסקים באים אליהם אומרים שזה "לא טוב" הם מביאים לך זיכוי והם לא שמים לב שאתה לוקח את הדיסקים ה"לא טובים" הביתה (פראיירים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הום סנטר

קונים אריזה של 25 דיסקים באים אליהם אומרים שזה "לא טוב" הם מביאים לך זיכוי והם לא שמים לב שאתה לוקח את הדיסקים ה"לא טובים" הביתה (פראיירים)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אני הולך להום סנטר ;D ;D ;D

LOL :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי לא מזמן בדיוטי פרי....

50 דיסקים של 700 X24 של SKY

משהו כמו 90 שקל יצא לי בסוף בזמנים הטובים של $=4.5 זה היה בערך שקל שמונים לדיסק....

לא עשו לי בעיות בכלל חוץ משניים שמישהו בעט בהם אבל אני לא חושב שדיסקים אחרים היו שורדים את זה...

זה יוצא פחות משני שקל לדיסק וזה משתלם לדעתי...

חשבתם פעם על זה שדיסק עולה פחות מקלטת טייפ??....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק תגיד איפה.... ;D

אני באמת קצת במחסור בדיסקים.... ואני לא מתכנן חו"ל בקרוב בשביל דיוטי פרי אז....

אני באמת מחפש איפה לקנות כי שילוב של צורב עם ADSL זה מפלצת שאוכלת דיסקים בכמויות ובקצב שאתם לא תאמינו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די קבוע, כמו שאני ממליץ על חלקי מחשב:

לזיגזג יש דיסקים מעולים של BENQ:

www.zigzag2000.co.il

לפלונטר יש דיסקים מעולים של XEO שהם ממש טובים, עם מחירים ממש ברצפה בשביל דיסקים לצריבה, והכל נמצא אצלהם במלאי. יש להם מגוון רחב מאוד של דיסקים, שחורים, כסופים, ירוקים כל מה שמחפשים. יש להם אפילו דילים טובים על דיסקים לצריבה של ממורקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

זה די קבוע, כמו שאני ממליץ על חלקי מחשב:

לזיגזג יש דיסקים מעולים של BENQ:

www.zigzag2000.co.il

לפלונטר יש דיסקים מעולים של XEO שהם ממש טובים, עם מחירים ממש ברצפה בשביל דיסקים לצריבה, והכל נמצא אצלהם במלאי. יש להם מגוון רחב מאוד של דיסקים, שחורים, כסופים, ירוקים כל מה שמחפשים. יש להם אפילו דילים טובים על דיסקים לצריבה של ממורקס.

ואיך המדיות האלה באמינות?(פרט בבקשה על כול סוג שידוע לך על אמינות המדיות לאורך זמן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...