כתובת IP קבועה באינטרנט בכבלים . - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתובת IP קבועה באינטרנט בכבלים .

udicol

Recommended Posts

ובכן זה טעות !!! אפילו טכנאי ההתקנות שבא לביתי מסר לי כי קיבלתי IP קבועה לכל העיסקה .

אך הפלא ופלא , כשנכנסים לאתר של www.cables.org.il אני מקבל כתובת IP משתנה . או קיי עכשיו יגידו לי אתה לא חייב להתנתק . אבל מכיוון ששום דבר לא אמין במדינתינו ,אני חייב לבצע את הפקודות Iprelease

ו- iprenew , אני מקבל שוב כתובת IP חדשה (ברור מכיוון שהשיטה עובדת בצורה של DHCP ) ולכן נעלם לי הIP הקבוע שהבטיחו לי .

ואני תיכננתי לבצע Hosting לחברות ..... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואהו אתה לא עוזב אותי !!!

לגבי חתימה על חוזה , בולשיט זה לא קיים . אם אתה רוצה IP קבוע צריכים לשלם הון תועפות !

לגבי פשע : אתה כל הזמן חושב על פשע .

מהם זכויות Hosting בישראל ? תקים מפלגה לזכויות ה- Hosting ?

תן להם מדינה והכל יהיה בסדר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לשלם הון תועפות י שלי איפי קבוע!!!

כאשר אני מחייג בחייגן שיש לי אז משתנה האיפי אבל כל פעם הוא משתנה לאותו אחד!!

טוב ביררתי בנזק בינלאומי - והמחיר הוא 100 דולר לחודש לפני מע"מ . :devilfork:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאם מתנתקים ומתחברים מהספק מקבלים איי.פי שונה, אבל אין ממש סיבה לעשות את זה. לפחות לא אצלי.

בכל מקרה לכל ספק יש הגבלה לגבי הזמן שלקוח ספציפי יכול להחזיק כתובת IP. בדר"כ זה שלושה ימים ואז ה DHCP מחליף את הכתובת, זה לא אומר בהכרח שהוא יחליף אותה לכתובת אחרת. יכול לקרות מצב שבו לקוח יקבל הקצאה של אותה כתובת כמה פעמים ברציפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

as an home user as matav's i can get over 20ips with any isp i had been to bezeqint and now barak it worked both of those isps and i even got my own static ip i've passed the dhcp protection.

but it doesnt change when you reconnect.

i had found somthing but it only works on linux i'm telling it to crontab ifconfig to renew it (in windows its ipconfig /renew)

every 2hours now every 2hours its renew to the same ip and the release date is going further means i get my own static ip the other way is just to setup your own ip by passing the dhcp its simple. and you can even add as much as as you want (but only 1 class).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטכנאי של הכבלים עבד עליך. הראמאים האלו יגידו לך הכל. כדי שתחתום אצלו הוא מוכן להודות שהוא רצח את ארלוזורוב ושהגופה של ג'מי הופה אצלו בטנדר. :bash: :AR15: ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטכנאי של הכבלים עבד עליך. הראמאים האלו יגידו לך הכל. כדי שתחתום אצלו הוא מוכן להודות שהוא רצח את ארלוזורוב ושהגופה של ג'מי הופה אצלו בטנדר. :bash: :AR15: ;D

בסופו של דבר אתה יודע מי רצח את ארלוזורוב? אני עדיין חושד בפעילי מפא"י .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...