המחשב החדש של מר מכונת המלחמה.... - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב החדש של מר מכונת המלחמה....

WarMachine

Recommended Posts

אז בעקבות שני התרדים הקודמים אני גם רוצה להראות פה את המחשב החדש שלי (עוד לא חודש)ולשמוע את חוות דעתכם בקשר אליו.

Mobo: Gigabyte GA-7VRXP (VIA KT333)l

+Proccessor: Athlon XP 2100

Memory: Transcend 512 DDRam 333Mhz

Graphic Card: Gainward ultra 750 golden sample- Geforce4 Ti4600

Hard Disk: Maxtor 80GB 7200 RPM+ IBM 40GB 7200RPM

Sound Card: Hercules Game Theater XP 6.1

Case: Enermax 3 fans 450watt

Speakers: Creative cambrdige soundwaorks-four points soround -5 speakers

Monitor: IBM G78 Series

CDR-W: 32X12.X40

אוקיי,חוץ מהבעייה בלוח אם שסידרתי אותה(אך אני עדיין ממליץ לא לקחת לוח אם מסוג זה)אז המערכת עובדת מצויין והחרטה היחידה שלי היא שאולי יכולתי לקחת כרטיס מסך מסוג GF4 TI4400 ועם קטן הוא היה עוקף את הנוכחי(ואולי לא כי גם לזה אני אוברקלוק).

אז מה אתם אומרים על המערכת הזאתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשב מצוין. מתחמם די הרבה - רק תקנה מערכת קירור טובה ותארגן סרקולציה טובה.

סך הכל - (כמו שדודי אומר...)

כרטיס מסך - עדיך GEFORCE4TI4400, מחיר פחות בהרבה.

בכל מקרה הייתי מעדיף P-4 NORTHWOOD, אבל גם זה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב...

את הבעייה שלי פתרתי בכך שהעלתי את המתח של הלוח אם בכ- 7.5%

יש לי קירור מעולה תודות למאורר דלתא ובנוסף לו שלושה מאוררים של המארז

לפי כל הטבלאות שאני ראיתי היה עדיף לי לקחת את ה 2100 על הנורטווד 2000 של ואני מרוצה מהבחירה שלי.

ואכן היה כדאי לי לקחת טיטניום 4400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה עדיף? עם הנורת'ווד היית מגיע בקלות ל2660.. ::)

לא נכון!

לא בהכרח, זאת מפני שהמכפלה ב 2000 גבוהה משמעותית מזו ב 1600 , וזה די חיסרון ל O/C, כי כדי להשיג 2600 אתה צריך לרוץ בFSB נמוך יחסית ויתכן שה"מחלקים" בלוח אם לא יאפשרו לנצל ניצול מלא של מהירות הזיכרון ו\או שמהירויות ה AGP/PCI יחרגו מה spec

שלהם.

בכל מקרה, כעיקרון , זיכרון פחות טוב מ RDRAM, נוכח המחירים כיום, למרות שה עדיף בהקשרים של Latency ...

על כל פנים, יש לזכור שנית כי הארכיטקטורה באת'לון היא הרבה יותר מותאמת למצב בתוכנות כיום. לאת'לון יש מה שנקרא,(וזה נשמע הכי טוב באנגלית) good all-round strength , לעומת הפנטיום 4.

הנורת'ווד הוא אותו 4 עם תוספת של מטמון ב L2, שהוא פשוט חסר ערך נוכח כל החסרונות בליבה (בהשוואה למצב כיום) !

ההוכחה לכך היא תוספת של 5 עד 10 אחוז בלבד שלביצועים. היתרון הגדול הוא הייצור ב 0.13 מיקרון מה שגם מאפשר את ההמהרות המדהימות.

BTW,לפנטיום 4 מלכתחילה היה אמור להיות מטמון L3 (כן!) , אבל בסוף "הושמט" כשהגיע לבית הלקוח, מחמת עלויות ייצור שיגררו מחירים גרנדיוזיים מידי... (לא שהפנטיום 4 היה זול בעת צאתו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...