בעיה בחיבור מקבילי לאינטרנט עם שני מחשבים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בחיבור מקבילי לאינטרנט עם שני מחשבים

^oz

Recommended Posts

טוב חברה ת הבעיה כדלהלן. בביתי הקט מחוברים שני מחשבים ברשת פנימית כאשר מחשב הלקוח משתמש במחשב השני כשרת להתחברות לאינטרנט (מן הסתם)ת לפני כשבועיים התחברתי למסלול של יס וואו במקום נטוויז'ן(המצוינים). בקיצור למרבה הזוועה גיליתי שרוחב הפס שלי מתחלק בין שני המחשבים(!!!) כלומר אם השרת מוריד קובף במהירות של 40 KB הוא משאיר למחשב השני במקרה הטוב רק 20 KB להתעסק איתם. כמובן כמובן כמובן שבעיה כזו לא קרתה לי כאשר הייתי מחובר לנטויז'ן ושני המחשבים היו עפים באויר בחיבור באמת מצוין....

אז אולי מכם יודע איזה קונפיגרציה לXP שיכולה לפתור את המצב הזה?

דרך אגב שירות הלקוחות שיישרף של כמובן שהיה אנמי כמו תמיד וממש לא עזר לי .

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר , מכיוון שאם מקצים לך רוחב פס של 60 קילו , אז מחשב אחד מוריד 40 , ולמה אתה מצפה שמחשב שני יוריד גם ב-40 ?

אני חושב שזה לא עובד כך .

אפילו עם זה לא יפתור את הבעיה .

פס מוגבל - תקרת פס רחב , במיוחד אצל בזק הם אוהבים הגבלות .

אני מתכוון לשתף בבית אינטרנט , בכבלים עם שני מחשבים ויותר בעזרת אך מכיוון שהפס בכבלים הוא משמעותי יחסית לבזק אין לי מה לדאוג . אני מוריד במצב יציב - 80 קילו בייט לשנייה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חברה ת הבעיה כדלהלן. בביתי הקט מחוברים שני מחשבים ברשת פנימית כאשר מחשב הלקוח משתמש במחשב השני כשרת להתחברות לאינטרנט (מן הסתם)ת לפני כשבועיים התחברתי למסלול של יס וואו במקום נטוויז'ן(המצוינים). בקיצור למרבה הזוועה גיליתי שרוחב הפס שלי מתחלק בין שני המחשבים(!!!) כלומר אם השרת מוריד קובף במהירות של 40 KB הוא משאיר למחשב השני במקרה הטוב רק 20 KB להתעסק איתם. כמובן כמובן כמובן שבעיה כזו לא קרתה לי כאשר הייתי מחובר לנטויז'ן ושני המחשבים היו עפים באויר בחיבור באמת מצוין....

תודה מראש

קודם כל איזה חיבור היה לך לפני ה - ADSL !?

ושנית, אתה מצפה שהחיבור הכללי שלך הוא נגיד 60KB שכל מחשב יוריד על 60KB בו זמנית ?!

זה לא יתכן, וכשהמחשבים ברשת הם מתחלקים זה בזה במהירות ..

אבל נדמה לי, אני לא בטוח שיש איזה תוכנה שיכולה לשחק עם זה בין שני המחשבים.. לא זוכר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה מראש

אני מחזק את דיברי guy ו udicol. יש לך הגבלת רוחב פס לפי המסלול אליו אתה מחובר, אתה Internet Sharing לשני מחשבים כלומר הם משתתפים ברוחב הפס, לא ייתכן שכל אחד מהם יקבל את מלוא רוחב הפס בו זמנית.

תחשוב על צינור שמזרים 40 ליטר מיים בשניה ויש לך שניי דליים, אם אתה ממלא בדלי אחד 20 ליטר מיים בשניה איך אתה מצפה שהדלי השני ייתמלא ביותר מ 20 ליטר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה נכבדים, לא הייתי מעז ואפילו בצחוק, לבזבז את זמנכם את זמני ומיקום הת'רדים האלה אם לא הייתי מבין שכך זה אמור להיות!! אבל...לפני שהתחברתי לבזק יכולתי להשתמש בשני המחשבים ברמת מהירות גבוהה מאוד בשניהם להבדיל מהזמן האירון שבו לפתע ההשפעה ככל הנראה הרבה יותר מהותית אחד על השני, אני לא אהבל ומבין שרוחב הפס אמור להתחלק בין השניים אבל שוב לא בצורה כזאת דפוקה.... >:(

אם למישהוא מכם יש חיבור בין שני מחשבים שיכתוב אם אצלו המצב דומה לזה, יכול להיות שסתם התפנקתי בנטויז'ן ואני חוזר להוריד משחקים וסרטים ב5KB בCLIENT :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה כל הזמן מזכיר שהתפנקת בנטויז'ן , באיזה ספקית אתה נמצא עכשיו ?!

ואיזה חיבור היה לך לפני שהצטרפת למבצע של YES ובזק...

כי אם היה לך לפני זה 56K פשוט ועשית שיתוף אז כן ,שם פחות או יותר החיבור מקביל וזו אותה מהירות ...

אבל כאשר יש לך מהירות גדולה בהרבה משהו כמו 60KB אז זה נראה קצת שכל אחד מוריד על 30...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני מחובר דרך יס וואו, דרך החיבור של . אם אני לא טועה אז הספקית היא בינלאומי או רעל אחר שדומה לזה...

החיבור שמדור הוא חיבור ADSL (מן הסתם) עם אותו המודם ואותו הקו השינויים היחידים הם כאמור התחברות לספקהאחר (בזק) מהספק הקודם (נטויז'ן) שניהם באותה החבילה (64 קס"ש), ושינוי ההתחברויות במחשב , תוך כך גם שינוי קונפיגורציה (אני מתאר לעצמי) בXP/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק הם לא ספק ....

אם מקודם היית בנטויז'ן ב - ADSL ועברת עכשיו למבצע של YES WOW

אז אני לא מבין למה עברת ספקית ?, אני אם לא טועה יכלת להישאר בנטויז'ן...

בכל מקרה אם אתה עכשיו בבזק בינלאומי ומקודם היית ב Netvision ובשניהם היה לך ADSL

לא יכול להיווצר מצב שבחיבור הקודם שלך שנני המחשבים הורידו בו זמנית על 60 ....(אלא אם לא הגבילו אותך בטעות - סיכוי קלוש מאוד)

ועכשיו שאולי עברת ספקית ההגבלה מתבצעת ושני המחשבים מתחלקים בפס שווה בשווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מקודם היית בנטויז'ן ב - ADSL ועברת עכשיו למבצע של YES WOW

הסיבה שכברתי מנטויז'ן לבזק בינלאומי היא .....כסף כסף כסף

בנטויז'ן עולה לי 35$ לחודש בזמן שבבזק בינלאומי החיבור כולל חבילה שלמה לYES "רק" 320 ש"ח לחודש כולל הכול....

ואני לא מתכוון לעשות להם פרסומת או משהוא, בינתיים אני לא מרוצה בכלל מהחיבור של (מן הסתם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני חודשיים התפרסמה ידיעה ב ynet שה ISP's האחרים הגישו תלונה למשרד התקשורת על כך ש yes wow מאפשר להתחבר רק לבזק בין לאומי והם מופלים לרעה. לאחר מכן התפרסמה ידיעה ש yes התפשרו וניתן לבחור את ה isp במסלול yes wow. כדאי שתתקשר ל yes ותאמת את הפרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...