אי אפשר לפתוח פורטים בראוטר של אדימקס edimax - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי אפשר לפתוח פורטים בראוטר של אדימקס edimax

alonlior

Recommended Posts

br-6104 edimax

פשוט אי אפשר לפתוח איתו פורטים

אני יודע שפה ושם יש פה הסברים לפתיחת פורטים בראוטר זה אבל כאן הבעיה שונה.

באתר של החברה יש מדריך קל ופשוט לפתיחת פורטים בראוטר :

http://www.edimax.com/html/Faq/FAQ_BR6104k_files/FAQ_BR4.jpg

פה יש port farwarding ו virtual server ששם מוסבר בפשטות כיצד לפתוח פורטים.

אז מה הבעיה? אצלי ההגדרות נראות אחרת במקצת. בסה"כ חסר החלק של הport farwarding והאופציה השניה, שהיא קיימת, היא חסרת כל יכולת לחלוטין.

אצלי ההגדרות נראות כך

http://rotter.name/User_files/nor/41a77a381071645c.jpg

כפי שאתם רואים אין לי אפשרות לפתוח פורטים.

אין לי מושג מה לעשות, אני מנסה לפתור את הבעיה הזאת כבר שנים!! אפילו עדכנתי firewire לפני חצי שנה שמחק לי את כל ההגדרות וגרם רק לבעיות. וזה גם לא עזר.

מקווה שיעזרו לי פה, ושהסברתי את עצמי באופן מובן.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפשרות הזאת גם אמורה, ל-פי חוברת ההוראות של הראוטר, לאפשר לי לפתוח פורטים, אפילו טווח של פורטים.

מוסבר שם באנגלית פשוטה, כך:

Some applications require multiple connections, such as Internet , video conferencing, telephony and others. These applications cannot work when Network Address Translation (NAT) is enabled. If you need to run applications that require multiple connections,-specify the port normally associated with an application in the "Trigger Port" field,select the protocol type as TCP or UDP, then enter the public ports associated with the trigger port to open them for inbound traffic. Note:The range of the Trigger Port is 0 to 65535.

Trigger Port Trigger Type

וכך זה נראה:

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי הוא 192.168.2.100

בניגוד למה שאתה רואה בתמונה שקודם העליתי.

עכשיו סימנתי לו לפתוח את פורט 6881 והוא כן פתח.

שורה למטה הוספתי לו לפתוח את פורט 6882 והוא לא פתח. אותו דבר לגבי 6883 6884 ו- 6885, ולא יודע למה זה ככה הרי עשיתי בול אותו דבר עם 6881 וזה כן עובד.

לא יודע מה לעשות שזה רוב הזמן לא פותח לי פורטים ואם כבר הוא כן פותח לי פורטים אז הוא מחליט לבד מה הוא רוצה לאשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה?

אחרי שאני בוחר לפתוח פורטים אני עושה

apply

ואז זה חושב איזה 10 שניות ולאחר מכן הפורטים אמורים להיות פתוחים.

אם אתה מתכוון לניתוק הראוטר ואז לחברו מחדש, כמובן שניסיתי זאת גם כן.

כל לילה, משום מה, מתי שכל המחשבים שמחוברים לראוטר מכובים, האנטרנט מתנתק גם כן, כך שאני צריך לנתק את המודם ואת הראוטר ואז לחברם שוב כדי שהאנטרנט יחזור לפעולה.

וגם אז, הפורטים סגורים.

לא יודע מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך ללכת מתחת האפשרויות LAN ולמצוא DHCP Server ולבטל אותו. אבל ביחד עם הפעולה הזו, אתה חייב לקבוע למחשבים IP סטטי. הדרך לעשות את זה מוסברת מצויין במדריך לשיתוף אינטרנט. קרא את סעיף 2 לגבי קביעת IP במחשב הלקוח, זה מה שרלוונטי אליך. ההבדל אצלך הוא שה"שרת" הוא הנתב אז הGateway יהיה 192.168.2.1 והמחשבים יהיו עם כתובת מהצורה 192.168.2.x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...