R9600 Pro שלי הלך ;-[ - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

R9600 Pro שלי הלך ;-[

The Shark

Recommended Posts

הכרטיס עשה בעיות בזמן האחרון. ביקשתי פה עזרה וכל מה שניסו לעזור לי - לא עזר. אז החלטתי לשחק אותה ראש קטן ולשים את המחשב בחנות השכונתית שממנה קניתי אותו (מרדנית).

היום התקשרתי ואמרו לי שהכרטיס לא תקין, והוא לא בתוקף האחריות. אין אפשרות לתקן, פשוט הלך הכרטיס ואני יכול לשכוח ממנו (משהו בסגנון).

מה אני עושה עכשיו?

קצת נראה לי מוזר שכרטיס מסך שעלה לי 1,200 שקלים יקרים, אחרי פחות משנה וחצי שובק חיים, והמפלט היחיד הוא לזרוק אותו לפח ולקנות חדש.

אני מבואס... 1,200 ש"ח הלכו לפח, ובקושי הצלחתי ליהנות מהם (כל השנה הראשונה היו בעיות עם המעבד, ככה שלא יכולתי כמעט לשחק).

רציתי לשאול - בהתחשב במצב הנוכחי (כרטיס יקר יחסית, אחרי שנה וחצי בסה"כ, לא נהנתי ממנו בכלל עקב בעיות במעבד וכו'), מה אני יכול לעשות?? :'( אוףף זה כ"כ לא פייר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תלוי באיזה צרוה הם באים....

בד"כ החנויות השכונתיות אוהבות לקנות אותם אם שנה אחריות כי זה יותר זול להם.....

אבל חנויות יותר מקצועיות תמצא אותם בכמה סוגים בהתאם לזמן האחריות.....ולהבא תלמד לא לקנות בחנויות שכונתיות כלום חוץ מטושים לדיסקים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולהבא תלמד לא לקנות בחנויות שכונתיות כלום חוץ מטושים לדיסקים.....

את המסקנה הזאת כבר למדתי, אבל למה להגיד את זה בכל הזדמנות? למה, אם הייתי קונה את הכרטיס בחנות אחרת זה לא היה יכול לקרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אם היית קונה בחנות "מקצועית" אז זה היה יכול לקרות.

אני חושב שהמשפט הנכון פה הוא: להבא כשאתה קונה מוצר כזה יקר, דאג להוסיף כמה שקלים ולקחת יותר אחריות.

(למרות שאני עצמי לא יכול לדבר הרבה, קניתי R9800P עם שנה אחריות בלבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרדנית היא לא כל כך חנות שכונתית. יש לה 6 סניפים ומניסיון שלי האיכות של המוצרים שלהם והשירות שלהם עולה על רוב החנויות בארץ.

תעשה לי טובה...

אני קניתי שם. כמה שאני מקלל את הרגע הזה... אינספור בעיות! מאז שקניתי את המחשב יש בעיות התחממות של המעבד (מקצועיות?? באחת הפעמים שהבאתי להם את המחשב בגלל הבעיות במעבד, הם אמרו שזה בגלל שהתקנתי עידכונים ובגלל שיש לי כביכול. זאת מקצועיות? שכונתיים לכל דבר, נקודה.), כרטיס מסך מת ועכשיו גם המסך בתהליכי גסיסה.

בקיצור, סופי סופי - אין מנוס מקניית כרטיס חדש? :bash::nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשלח מייל לחברה שייצרה את הכרטיס, תדבר איתם יפה ותסביר את המצב שלך, וככל הנראה הם יעזרו לך לפתור אותו. בין אם זה תיקון אפשרי

או החלפה או זיכוי המקרה הטוב.

היה פה אחד שהחליפו לו את הזכרונות, אפילו לאחר שהחנות אמרה שיש רק שנה אחריות, היצרן אמר שהיא לכמה שנים (או לכל החיים*).

תברר בדיוק אצל עוד סניפים של מרדנית. כאלא* שלא מכירים אותך, לגבי האחריות. באותו הזמן תברר גם מי היבאון של הכרטיס, ותנסה לדבר איתו גם.

(אל תספר לו על הכרטיס שלך) תשאל אותו על האחריות עצמה באופן כללי וכלמיני מצבים של מה כן מכסה ומה לא. תשאל אותלו מהי אחריות היצרן, ותצליב את המידע שקיבלת בין כל הגורמים ותראה אם אתה יכול לנצל אזשהם סדקים.

תשתדל ואולי 1500 שח לא יירדו לטמיון ;)

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...