מעבד פרסקוט חדש -> בעיות בטמפ'/חשמל - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד פרסקוט חדש -> בעיות בטמפ'/חשמל

DXT

Recommended Posts

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אח שלי קנה את זה מערוץ הקניות בשנת 2000 , לפני כמה חודשים הוא קנה 4 2.66 מחבר טכנאי מפוקפק ומפה לשם הוא החליט להוריש לי את המחשב קפצתי על המציאה ועשיתי ממנו מחשב "אינדיאני" אני מאמין ש 90 % מפה לא יודעים בכלל מה זה כולל כמה מנהלים בכירים.  :yelclap:

מתנה לא ניקח ? <יהודים אין מה לעשות>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו, יש לי בבית גם אינטל נורת'ווד, גם 2500+ ואפילו G4 מתוצרת :silly:

ואני יכול להגיד לך את זה, האינטל היחידי שעושה בעיות!

במהירות סטוק ולא מחזיק פריים (עם טרמלרייט SP94. אז אל תגיד לי כי הוא חם)

והAMD על הכי מעפן בעולם והוא לא עובר את ה50 במאמץ והכי יציב שאפשר.

וכמובן הG4 שלוקח את כולם בביצועים ואמינות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחד מתוך מיליון שחושב ככה :xyxthumbs: כל העולם כבר החליט מזמן שאינטל מספר 1 בשוק המחשבים הביתיים ! תשאל אנשים ללא אינטרסים זה או אחרים והם יגידו לך Intel !!!! הקטע הכי מצחיק שאלה שצועקים "AMD" ו..."APPLE" קונים תמיד אינטל חחחח זה הכי מצחיק דרך אגב אם אתה מדבר על אפל הגוסס בתור מתחרה לאינטל אז מה עם אחד המחשבים שירשמו בתולדות האנושות וההיסטוריה כמחשב המוצלח לשנת 80-90 ובתור יצרן המחשבים והמשחקים מספר 1בעולם מבחינת אמינות והנאה.

איפה הימים של גרמלינס וקראטה דו וכל השאר איזה גראפיקה אלוהים איפה הימים של הכונן הגדול 1.22 היו ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו.. אני מודה באשמה.

המחשב הרגיל שלי זה אינטל :-\

אבל זה אומר שאני מרוצה ממנו? ההומו לא יציב בסטוק! לא סוחב פריים ונתקע אחריי כמה שעות משחק. עכשיו זה מעבד מספק אחת בשוק?!

ודרך אגב אני באמת לא מבין אותך.. לAMD 64 ביט יש ביצועים יותר טובים מאשר לאינטל ותמיכה ב64 ביט (מה שישפיע המון אחריי שיצא 64)

והם מתחממים הרבה פחות מהפרסקוט (כן כן.. אני יודע שאפשר לשים קירור טוב ואז זה איך שהוא נורמלי. אבל רועש או יקר) ויש להם פשוט יותר כוח מאשר לאינטל (חוץ מקידוד). אהה ואיך שחכתי, הם נותנים הרבה יותר תמורה למחיר! במחיר שאתה קונה ברטון 2500+ אתה יכול לקנות רק איזה סלרון מסריח..

ובקשר לאפל, איך אתה מעז?! דבר ראשון הידעת שלמרות האחוזים הקטנים של הם מרוויחים הרבה יותר מDELL או חברה אחרת שמוכרת מחשבים שלמים?

דבר שני המוצרים שלהם הם הכי איכותיים שיש ואתה לא יכול להגיד שום דבר נגד זה, החלקים הכי טובים (ובגלל זה רוב הגרפיקיים ואנשי מקצוע שצריכים מחשב באמת טוב למה שהם צריכים עובדים עם אפל). אני לא אומר שאינטל זאת חברה מסריחה, אם הם היו ככה אז הם לא היו הכי גדולים בעולם. אבל כרגע פשוט לא שווה לקנות אותם (ובUSA דיי הבינו את זה כבר. לAMD יש יותר מ50% מהקניות החדשות של המחשבים בהרצות הברית).

אם הם יורידו מחירים ויוציאו מעבד 64 ביט שיראה ביצועים שמשתווים לAMD ויהיו מתחרים במחיר אז אולי יהיה כדי לקנות אותם, במצב שאנחנו עכשיו זה פשוט לא כדאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Holy שמתי לב שזאת לא הפעם הראשונה הוא עושה את זה ....

הוא איזה ילד בן 12 מפגר שלא יודע על מה הוא מדבר , אל תשים לב , חבל על המאמץ שאתה משקיע להסביר לאידיוט כמוהו.

שיחנק עם האינטל שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בקשר ל ATHLON 64 ה WINDOWS XP 64 מתי אמור לצאת בשנת 2008 או 2009 ?

קודם כל שביל גייט ידע איך לצאת ממשבר ה 64 שאליו הוא נקלע.

בקשר לאמינות של כל איש מקצוע הכי ממוצע בשוק היה מסכים איתי שהם על הפנים כמו כרטיס מסך ATI כרטיס מסך שאחרי חודש נשרף ראו פה תגובות של אנשים "קניתי ATI ופתאום מסך שחור ורוד לא רואים כלום" חחח

זה בקשר לאמינות !!!!!

בקשר למחשב האינטל שלך קורה שמחשב אחד מתוך 6 מיליון פשוט לא עובד טוב כמו של כל המחשבים לא עובדים טוב.

עכשיו תענה לי לשאלה למה בארץ אינטל שולטת ? הרי הסברת על המעבד שלך המושלם ועל המחיר הזול

דרך אגב לא סתם הוא זול.

למה מרצדס יקרה סתם ?

למה סובארו זולה ?

אנשים סתם זולה תעשו חשבון נפש !!!!! ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יו אתה מהילדים האלו שתמיד רוצים להרביץ להם

נכון?

או שרק פה אתה ככה כי אף אחד לא יכול לגעת בך פה ,

כי בכייף אני ועוד כמה פה הינו מוכנים להוריד עליך כמה כאפות

רק על הפיגור שלך.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטח סוכן מכירות של בספק אם הפורום ירחיקו את "האינטלגנט" הזה עם המוח המזהיר.

הרמה המילולית שלך ממש גבוהה רואים שאתה עובד בחברת "הייטק".

אני בטוח שאתה שומר באיזה מתנ"ס שמוציא פה תיסכולים !!!!!

ושוב אחד כמוך לא יעיפו מפה גם אם תקלל כל שני וחמישי גולשים שמאמינים במוצרים של כי הנהלת הפורום מעוניינת לקדם את המעבד הזה מסתבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עוברים ללינוקס :lol:

בכל מקרה יוניקס מערכת הרבה יותר יציבה וטובה מאשר הווינדוס המסריח הזה.

ואם אני יחפש טוב טוב אני ימצע את הATI רייג' שלי בארון שעדיין עובד. מוזר שהג'יפה 4 MX שלי התפוצץ לפניי שנתיים שבוע אחריי שקניתי אותו :-\

ואחת ל6 מיליון? תגיד אתה גמור לגמריי.. זה המעבד 2.6C השני שהחלפתי וגם הוא עושה בעיות.

בעצם עכשיו שאני חושב על זה (ותחשוב על זה גם אתה)

אתה מכיר מעבד שבמחשב שלו יש ספק נורמלי לא ג'נרי שלא עשו עליו OC שהתקלקל?! זה דיי מוזר אבל רק באינטל יש את התופעה המוזרה הזאת

נ.ב

וסוברו לג'סי ואימפרזה טורבו אחלה של מכוניות

**עריכה**

ניסית פעם לעבוד עם חדש או עם אפל או עם לינוקס שאתה אומר את כל השטויות במיץ האלו? כי יש לי הרגשה שאף פעם בחיים שלך לא ראית בחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב נחזור לעובדות לא לילדים מתלהבים בני 12-13 ששטפו להם את המוח

כל המגזר העיסקי והפרטי משתמשים באינטל פנטיום ויותר מזה גם בסלרונים !!!!!

בכמה חברות הייטק יש ?

אולי ב "יוסי מחשבים" באור יהודה.

נ.ב.

אתה משווה את מרצדס לסובארו ? רואים שיש לך קצת בעיה בהבדלה שבין איכותי לפחות איכותי כמו שאתה לא מבדיל בין אינטל ל !!! אבל הקטע שעברת בפורום הזה שטיפת מוח מבין אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי וואוי... עוד טכני מחשבים שמוכר לזקנות שרוצות מחשב לאימיילים שלהם מהנחדים :lol:

ואתה צודק, יש לי בבית ואני משתמש בו עכשיו. כל בנאדם עושה טעות.. לא שזה מחשב גרוטאה פשוט אמין הוא לא. עושה המון בעיות וקורס בלי סוף.

אני כבר מת שהוא ישרף או משהו... ונעבור למחשב שבאמת יהיה יציב.

וסתכל על סרברים של אתרי ובכללי סרברים. לאופטרון יש יותר מ80% מכל הסרברים בעולם. לכיוון הXEON בכלל לא מסתכלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Intel Celeron.. יש לי המלצה בשבילך! עזוב את עולם המחשבים.. הידע שלך שואף ל0!

מתי פעם אחרונה קראת ביקורת של AMD VS Intel? עזוב אותך עכשיו מWindows XP 64 ביט. יש הפצות לינוקס שעובדות ב64 ביט. אבל עדיין אפשר להוריד את WIndows XP 64 beta ולעבוד על 64 ביט.

אבל גם ב32 ביט המעבד AMD לוקח את Intel. על מה אתה מסתמך שאתה אומר שIntel טובה יותר כאשר כל אתר חומרה מהקטן לגדול שעושה Intel Vs. Amd מכתיר את AMD כמנצח..

אני זוכר איך אנשים כמוך התחילו לצחוק על אנשים שקנו את מעבדי AMD בתקופת הייצור של 018 מיקרון שהמעבדים היו מתחחממים מאוד והיום אתם ממציאים תירוצים על הפרסקוט.

ולמה אנשים קונים בארץ רק Intel.. ראית את הרמה של האנשים בארץ? או את הרמה של הטכנאים בארץ? לא שווים שקל וגורמים יותר נזק מאשר עוזרים..

תעשה ניסוי כזה. לך לחנות ותבקש מהם לקנות מחשב מבוסס AMD. מה הם יגידו לך שהם מתחממים ונישרפים!

אנשים קונים אינטל כי הם חושבים שמי שמנסה לארגן להם AMD מנסה לדפוק אותם. המעבדים של אינטל עדיין יקרים מאוד . הBarton קורע את הסלרון והם במחיר דומה+-.

ואיך זה של intel אין עדיין מעבד 64ביט למכירה? הרי Intel קורעת את Amd?

אני מציע לך לפני שתגיב עם השטויות שלך על AMD תיכנס לאתרי חומרה ותקרא קצת

www.tomshardware.com

www.hardocp.com

www.hardwarezone.com

או פשוט תרשום בגוגל vs. amd

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"נחדים" עברית תלמד טיפה קרוא וכתוב.

איך אני אוהב את הפלצנים האלה "אני גולש באינטל עד שישרף"

כל כך שקוף...

בתשובה שלך אתה כבר מודה מי מספר 1 בשוק !!!!

חבל שאתה לא מספיק חכם להסתיר את מה שאתה חושב תיזהר שלא יעיפו אותך מהפורום ברגע זה הסגרת את עצמך !

בפורום הזה לא אוהבים אנשים פרו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...