דילמה-איזה לוח אם כדאי - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דילמה-איזה לוח אם כדאי

gil_st

Recommended Posts

אז ככה. אני רוצה לעבור למערכת מבוססת ATHLON XP ונראה לי שה- 1900+ הוא המעבד הכי משתלם כרגע. הדילמה היא איזה לוח אם כדאי, בהנחה שיהיה מבוסס על KT333 של VIA. האם ללכת על משהו סטנדרטי כמו או ג'יגהבייט או שיש משהו אחר שכדאי לנסות ?

please help ! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי אומר ש AXP 1900+ הוא דווקא המעבד הכי משתלם, לדעתי, הוא דווקא ה Pentium IV 1.6A.

קח אותו, יחד עם איזה זכרון נחמד ולוח של אביט ויש לך מערכת מעולה, שתוכל להגיע איתה לתוצאות הרבה יותר טובות ממערכת עם AXP1900+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AXP 1900+ - אם יש לך תקציב אז בסדר.

לוח אם- אם אין צרוך ב-o/c אז ג'יגה ביט, יש להם פ'יצרים מגניבים והלוחות דיי יציבים, וטובים ל-o/c זעיר, בקשר לאסוס-אף פעם לא אהבתי אותם.

יש סיבה מיוחדת ?

די מבאס אותי לקנות לוח של ג'יגהבייט.. הלוחות שלהם "משעממים". באסוס אפשר להוסיף את ה-IPANEL. לא כל כך חשוב לי.

אביט מפחיד אותי לקנות כי אין להם יבואן נורמלי בארץ כמו ליגד של או אזטק של ג'יגהבייט ואז מה קורה אם אני צריך את האחריות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש להם יבואן

קוראים לו מונומוד

בכל מקרה תקרא את ההשוואה הזאת בין האביט והאסוס

אתה תקבל שוק

וואלה ?

אני אשטוף איתם כמה מילים ביום ראשון..

יש עוד כמה שבעד הפנטיום 4 החדשים ?? תעזבו לרגע את השיקול הכספי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת לאיזה מטרות את המחשב? אם זכור לי נכון את עושה עריכת וידיאו, נכון? אז תבדוק כמה בנצמרקים של זה, אני חושב שהפנטיום 4 לוקח שם, אבל אני עדיין בעד AXP, כלומר אם תרצה לשדרג עם פנטיום 4, לא היו לך אופציות אבל AMD עומדים להמשיך עם Socket A למעבדי ה"ערך" שלהם אחרי שה"פטיש" יצא. הבחירה בידך.

דרך-אגב- גם אני חושב שהלוחות שלהם משעמים, הם נראים לילדים קטנים עם כל הצבעים שלהם, אני אזמין ממונו מוד KX7-333R, אם אתה רוצה אני יכול לתת לך את המייל שלהם, שלח לי בפרטי או ב-ICQ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת לאיזה מטרות את המחשב? אם זכור לי נכון את עושה עריכת וידיאו, נכון? אז תבדוק כמה בנצמרקים של זה, אני חושב שהפנטיום 4 לוקח שם, אבל אני עדיין בעד AXP, כלומר אם תרצה לשדרג עם פנטיום 4, לא היו לך אופציות אבל AMD עומדים להמשיך עם Socket A למעבדי ה"ערך" שלהם אחרי שה"פטיש" יצא. הבחירה בידך.

דרך-אגב- גם אני חושב שהלוחות שלהם משעמים, הם נראים לילדים קטנים עם כל הצבעים שלהם, אני אזמין ממונו מוד KX7-333R, אם אתה רוצה אני יכול לתת לך את המייל שלהם, שלח לי בפרטי או ב-ICQ.

קודם כל, אני עובד בחנות מחשבים כרגע אז אין לי בעיה של גישה אל יבואנים וגם לא נראה לי שיש בעיה להזמין משהו שלא נמכר בחנות. השאלה אם זה שווה את המאמץ. אם כבר אביט אז יש להם את הלוחות המגניבים החדשים בלי כל הפרלל והסריאל המיותרים אבל זה לוח יקר כי יש בו שני בקרי RAID ואני ממש לא צריך את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אני עובד בחנות מחשבים כרגע אז אין לי בעיה של גישה אל יבואנים וגם לא נראה לי שיש בעיה להזמין משהו שלא נמכר בחנות. השאלה אם זה שווה את המאמץ. אם כבר אביט אז יש להם את הלוחות המגניבים החדשים בלי כל הפרלל והסריאל המיותרים אבל זה לוח יקר כי יש בו שני בקרי RAID ואני ממש לא צריך את זה..

אז מה לעזאזל אתה רוצה?! הביאו לך פה אלף ואחת דעות, רק תבחר. אני אמרתי AXP למרות שה-1.6A גם טוב, אבל לא כולם, בגלל שחלק באים עם תאריכי אריזה שלא טובים ל-O/C כמו עם סטפים של . אם אתה הולך על P4 ואין לך כבר אז רק RDR, ואל תיתן לאחרים להכניס לך לראש שהם(RDR) לא טובים ל-O/C כי אם קונים איכותים של אז הכל טוב ויפה ואתה לא נראה לי בדיוק בן-אדם עם בעיות תקציביות, למרות שלפי הזיכרון התותחי שלי אמרת שאתה לומד אלקטרוניקה במכללה ואתה לחוץ בכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש להם יבואן

קוראים לו מונומוד

בכל מקרה תקרא את ההשוואה הזאת בין האביט והאסוס

אתה תקבל שוק

שמע..האסוס לא אוכל את האסוס ולא נעליים- כן, הביקורת מראה הפרשים קטנים לטובת האסוס- אבל אל תשכח את הרמאות הקטנה של שמביאים את הלוח עם FSB קצת יותר גבוה (התחלתי), חוץ מזה..אם תשים לב בכל אתר ההשוואות מציגות תוצאות שונות.

אם הייתי צריך לבחור בין שני הלוחות הייתי הולך דווקא על האביט שיש לו יתרון עקב אפשרויות הO\C.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...