קניית דיסק קשיח... - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית דיסק קשיח...

InspectorGadget

Recommended Posts

עברו תחת ידיי עשרות ומאות של WD וכולם אמינים להפליא. לחברה הזו יש שם מצוין וארוך טווח של אמינות בתחום.

דראק של דיסקים קשיחים!!!!!!!!!

אני מכיר אנשים החליפו להם הרבה כאלה כבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברו תחת ידיי עשרות ומאות של WD וכולם אמינים להפליא. לחברה הזו יש שם מצוין וארוך טווח של אמינות בתחום.

דראק של דיסקים קשיחים!!!!!!!!!

אני מכיר אנשים החליפו להם הרבה כאלה כבר...

בעבר, בעיות האמינות.. לפחות כרגע נראה כחלק מההיסטוריה של WD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק ב100%

מי שאומר שWD לא אמינים לא מבין כלום!

מי שאומר דבר כזה מתבסס על סיפורים ומעשיות

נכון פעם היתה סדרה דפוקה של WD שכולם אוהבים להזכר בה, ברגע שמישהו מזכיר את WD. כבר חרשנו על הסיפור הזה.

אני עובד בעיקר עם דיסקים של WD ובבית יש לי 5 דיסקים על 2 מחשבים ונתקלתי רק בדיסקים בודדים מתוך עשרות אם לא מאות שהיו דפוקים

אבל באופן כללי הדיסקים של WD טובים ואמינים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להעיד על כמות החזרות גדולה מאד של מקסטור, גם מהסידרה החדשה עם הגימיק המיותר של ATA133, כמובן להתרחק גם מה- שממילא יעלמו מהשוק אחרי עוד סידרה כושלת שנקראת ואנקובר .המקסטור ממש לא שקט אלא אם מפעילים לו את ה-ACOUSTIC MANAGEMENT ברמה שמאטה את זמן החיפוש (SEEK TIME) של הכונן.

לעומת זאת ה-WD במהדורה של 8MB CACHE שקט, מהיר וגם ממש לא מתחמם. אני מכבה לפעמים את המחשב שלי לתחזוקה אחרי ימים ארוכים (ולאחרונה גם חמים) של פעולה רצופה והדיסק של WD רחוק מלהיות רותח כמו כוננים אחרים שהיו לי במחשב. מומלץ !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק ב100%

מי שאומר שWD לא אמינים לא מבין כלום!

מי שאומר דבר כזה מתבסס על סיפורים ומעשיות

נכון פעם היתה סדרה דפוקה של WD שכולם אוהבים להזכר בה, ברגע שמישהו מזכיר את WD. כבר חרשנו על הסיפור הזה.

אני עובד בעיקר עם דיסקים של WD ובבית יש לי 5 דיסקים על 2 מחשבים ונתקלתי רק בדיסקים בודדים מתוך עשרות אם לא מאות שהיו דפוקים

אבל באופן כללי הדיסקים של WD טובים ואמינים!

למה סיפורים ומעשיות??????????

חבר שלי יש לו מחשב ביית בלי אינטרנט!!!

ואחריי שבוע הדיסק שלו לא עבד...לקח את זה לחברה ושם התברר שהדיסק נשרף......ויש מספיק אנשים שהם לא יקנו אותם יותר כי הם לא אמינים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...