צורבי DVD ומה שמסביב - עמוד 37 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורבי DVD ומה שמסביב

Gnome

Recommended Posts

אני לא "חולה" על סריקות יפות (אם כי אני עלול להתמכר :P), אני פשוט רוצה לדעת אם זה מספיק טוב בשביל שאני אוכל למחוק את המידע שצרבתי מהדיסק הקשיח או שצריך לצרוב שוב (ואיך אפשר לשפר?)

לא ממש הבנתי מה זה ה-PIF-ים

איך נראית סריקה ממש טובה? איך הגרף אמור להראות? יותר רציף? (כלומר פחות קפיצות?) על איזה עוד דברים צריך להסתכל?

שוב תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 554
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום לכולם... :)

קיבלתי צורב מתנה מבן דוד שלי שקנה את ה-LG1667....

הצורב של חברת מדגם TS-H552B

http://www.samsung.com/Products/CDDVD_Writer/DVDRRW/CDDVD_Writer_DVDRRW_TS_H552B.htm

מידע נוסף עם בדיקות:

http://www.cdfreaks.com/article/163

איך הוא?

פשוט אני לא מבין בכל הבדיקות האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

התחדשתי השבוע ב-4550 (לא היה לי לפני זה צורב DVD) וקניתי מדיות DVD+R של וורבטים (MCC004)

צרבתי דיסק אחד על x16, ואח"כ ניסיתי להריץ סריקה על מהירות x8 ויצאה quality score 0. התחלתי לחפש קצת וראיתי שאת הסריקות עשו כאן על x5, אז ניסיתי שוב ויצאה תוצאה של 97. אני מניח שזה אומר שהצריבה טובה- השאלה שלי היא אם יש עוד נתונים בתוצאות של הסריקה שצריך להסתכל עליהם (תמונות מצורפות)

תודה לעוזרים :)

עזוב סריקות... אפשר את הוולפייפר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא "חולה" על סריקות יפות (אם כי אני עלול להתמכר :P), אני פשוט רוצה לדעת אם זה מספיק טוב בשביל שאני אוכל למחוק את המידע שצרבתי מהדיסק הקשיח או שצריך לצרוב שוב (ואיך אפשר לשפר?)

לא ממש הבנתי מה זה ה-PIF-ים

איך נראית סריקה ממש טובה? איך הגרף אמור להראות? יותר רציף? (כלומר פחות קפיצות?) על איזה עוד דברים צריך להסתכל?

שוב תודה :)

טוב, למרות שיש סטיקי שאני יכול להבין שלאנשים מסויימים יש בעיה להבין אותו, אני יביא את הגירסה הקצרה:

nec1nk.png

1) פה אין לכם מה להסתכל, ברור שכמה שה PIE נמוכים הצריבה היא יותר טובה, אבל לא זה מה שמשפיע על איכות המדיה ממש, לכן אין כל כך מה לחשוש מזה.

2א) זה חשוב, זה ה PIF, כל עמודה כזו שצצה זו בעצם כשל באיזור הזה של הדיסק בזמן הצריבה (למה כשל? תלוי בהרבה מאוד גורמים שלא נכנס לזה), הכמות צריכה להיות מינימלית, ככל שאיכות המדיה יותר גבוהה, אתם תראו פחות ופחות עמודות של PIF, כפי שאתם רואים יש בסריקה שלי סה"כ 59, שזה בכלל לא הרבה, אבל גם אם יש לכם 1000 או 2000 זה לא מה שיגרום לדיסק להפסיק להתנגן או להתקע.

2ב) עמודת המקסימום (Maximum) היא העמודה החשובה מכל, כמה שהספייק יותר גבוהה התוצאה הסופית של איכות המדיה (3) תרד, אם קורה ויש לכם ספייקים גבוהים (בסריקה שלי הכי גבוהה זה 2) כמו 8 או 10 אין כל כך מה לדאוג כל עוד הספייק בצבע ירוק, אם יצוץ ספייק גבוהה בצבע אחר יש חשש לא קטן שהאיזור הזה בדיסק יהיה קשה לקריאה (לא תמיד), ואם חס ושלום יש ספייק אדום, אותו איזור בדיסק פשוט יתקע או שיתנגן אבל עם תקיעות בקטע הזה (ספייק אדום בדר"כ קורה בגלל שריטה בדיסק שגם יכולה לקרות למדיה איכותית, אף אחד לא חף מזה).

אני אישית לא מאמין בסריקות שמראות את איזור ה PIF ריק, תמיד חייבים לצוץ ספייקים, אם עמודת ה PIF ריקה זו פשוט שגיאה (למרות שראיתי כמה אנשים ב cdfreaks עם סריקות נטולות PIFים, אני פשוט לא מאמין להם).

3) זו התוצאה הסופית, התוצאה הסופית בסריקה שלי היא 99, שזה אומר שהסריקה פשוט מושלמת (אין 100, את התוצאה 100 תקבלו רק עם עמודת ה PIF ריקה ששוב אני לא מאמין בה), במדיות איכותיות כמו TY או וורבטים אין סיבה שהתוצאה תרד מתחת ל 92 (וגם זה מוגזם מדי), כל עוד המדיות לא מזוייפות איכות ה DYE במדיות האלו מאוד גבוהה, כל עוד צרבתם נורמלי (לא שיחקתם דום 3 בזמן צריבה חחחח) אין שום סיבה שהתוצאה תרד לכזה מספר נמוך.

99 = מושלם, קחו ותמסגרו את הדיסק על הקיר :P

92-97 = עדיין מושלם, הצריבה איכותית ואין מה לדאוג.

באיזור ה +80 = ישנם דיי הרבה שגיאות, הצריבה לא ממש איכותית, למרות שהדיסק יכול להחזיק מעמד שנים לא הייתי מחזיק אותו בתור גיבוי חשוב.

מתחת ל 80 = בכלל לא משהו, בדר"כ אילו מדיות לא איכותיות או שצצה שגיאה\שגיאות בזמן צריבה.

0 = לזרוק לפח וחסל, תוצאה של 0 נגרמת ב 99% מהמקרים כתוצאה של שריטה עמוקה שהצורב לא יכול לעקוף אותה, זה יכול להגרם מ PIF בודד אדום גבוהה מאוד או מכמות מרובה של PIFים אדומים שבאים אחד אחרי השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההסבר המפורט! לסטיקי :P (ברצינות)

אז אני מבין שזה בסדר ואפשר למחוק מההארד-דיסק?

תוספת חדשה לסיפור שהתגלתה זה עתה:

כשהייתי אתמול באופיס דיפו, הלכתי קודם לערימה של החבילות של וורבטים שבמבצע (העוגות של ה-25 דיסקים), הרמתי חבילה אחת וראיתי שכתוב שם באמת made in taiwan. הנחתי את העוגה חזרה והלכתי רגע לראות איזה עוד מדיות יש (בין השאר לראות אם העוגה של ה-50 היא באמת made in india כמו שנכתב בת'רד של Holy על המבצע לפני כמה ימים). אח"כ חזרתי, לקחתי בצורה אקראית שתי עוגות של 25 מאותה ערימה, שילמתי וחזרתי הביתה בדילוגים שמח ומאושר (או שלא ;D)

לעניינו- עכשיו הסתכלתי סתם על החבילות, והופתעתי לגלות שכתוב על שתי העוגות של ה-25 שקניתי גם כן made in india! אני לגמרי בטוח שבאופיס דיפו ראיתי בהתחלה שזה made in taiwan כמו שכתבתי. יכול להיות שהחבילות בערימה מעורבבות חלק ככה וחלק ככה? והשאלה היותר חשובה- זה משנה? אפשר(/כדאי?) לחזור לשם ולנסות להחליף? (חבילה אחת כבר פתחתי וצרבתי דיסק אחד)

שוב תודה ;D

נ.ב.

b-or

http://www.seriouswheels.com/top-2006-Porsche-911-997-GT3.htm

אבל היית צריך לשאול בפרטי, זה לא המקום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסריקה שהבאת מקודם, זה מה made in india? אם כן אז זה בסדר... יכול להיות שהם ערבבו שם כמה סטוקים של הודו וטאייוואן, גם אני הייתי שם אתמול בחיפה והיתה שם כמות אכזרית של וורבטים, אבל לא התמקדתי מאחר ולא באתי לשם לקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, הסריקה שהעלתי היא מהחבילה של made in india שקניתי בלי לשים לב

אז לא צריך לנסות ולהחליף ל-made in taiwan? (חבילה אחת עוד סגורה ומהשניה צרבתי דיסק בודד - זה שסרקתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהם תנאי אכסון טובים? קופסה לכל דיסק? או שגם פאוץ' כזה של הרבה דיסקים זה בסדר?

ואם כבר,

צרבתי עכשיו דיסק נוסף וסרקתי, התוצאה כבר פחות טובה הפעם :-\

אם אני בא לאופיס דיפו בטענה שהדיסקים שצרבתי לא טובים (או טענה משכנעת אחרת), אפשר להחליף גם את החבילה שפתחתי כבר, או ש"נתקעתי" איתה?

(או שבכלל גם הסריקה הזאת בסדר, וסתם כל הקטע הזה של מדיות איכותיות ולא איכותיות ב- מלחיץ אותי יותר מידי? ;D)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לא צריך להגזים, זה לא תינוק כולה דיסק... שלא יהיה במגע עם קרני שמש, חום, מים או במגע עם משטח מחוספס... דברים כאלו.

כן הספייק דיי קטלני אבל עדיין הדיסק בסדר גמור, אם הסריקה הצליחה לעבור את הקטע הזה אז גם בעת ניגון הדיסק לא תהיה לך שום תקיעה קטלנית (או שבכלל לא תהיה שום תקיעה נקודה).

הדיסקים טובים, לא יתנו לך להחליף, כבר פתחת אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

המגה ת'רד הזה כבר מיצה את עצמו, קשה לחפש פה מידע ובאמת למצוא משהו.

נפתח ת'רד צורבי DVD מומלצים אשר יעודכן מפעם לפעם.

בנוסף על כל שאלה אתם מוזמנים להכנס לFAQ לראות אם זוהי שאלה נפוצה, ואם היא לא קיימת שם, לפתוח ת'רד בנושא.

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...