קבלתי הבוקר את AX478 ואני מעוכזב! הצילו!!!! - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבלתי הבוקר את AX478 ואני מעוכזב! הצילו!!!!

wares2002

Recommended Posts

תבין, אם אתה רוצה לראות את ה"זריחה" של ה-AX7.. אתה חייב לעושת ... ולמתוח את המעבד לקצה היכולת.

לכן אני מציע.. קודם כל לדאוג לתחלופה של אוויר במארז שלך, כי ע"פ התוצאה היא לא משהו..

נ.ב אם כבר אתה משווה לחבר שלך אז תעשה את זה כמו שצריך.

1. יש לכם את אותו מארז ומקורר באותה צורה?

2. הטמפ' מארז שלכם זהות?

3. חבר שלך ואתה נמצאים בואתה מהירות שעון של המעבד?

4. אם התשובה ל-3 היא כן.. אז מה המתח אצלך ואצלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נ.ב אם כבר אתה משווה לחבר שלך אז תעשה את זה כמו שצריך.

1. יש לכם את אותו מארז ומקורר באותה צורה?

2. הטמפ' מארז שלכם זהות?

3. חבר שלך ואתה נמצאים בואתה מהירות שעון של המעבד?

4. אם התשובה ל-3 היא כן.. אז מה המתח אצלך ואצלו?

יש לו מארז קטן יותר

טמפ מערז ראצלו 31

אותה מהירות שעון נבדקה

אותו מתח 1.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית בכלל להוציא את המקסימום מההיטסינק (היטסינק! לא מאוור) המקורי לפני שהחלטת לרכוש את הכי יקר?

נכתב יותר מפעם אחת שניתן להגיע לתוצאות מדהימות עם הנורטווד גם עם ההיטסינק המקורי.

ד"א - אל תפגע, אבל יש לך דיסלקציה?

זה יותר נראה לי כמו סרטן בגזע המח ובאגף הורבאלי שלו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wares.... יש לי עיצה פ33תית בשבילך!!!

FORMAT C:\

זה מוריד את הטמפ' פלאים.

יש לי עצה טובה ביותר בשבילו:

קנה או משהו כזה...

אני יכול להבטיח לך שכל חברי הפורום יעשו מגבית וידאגו לקנות ממך את המחשב שלך ביותר ממה שקנית אותו, רק כדי שתפסיק לעשות שטויות ולהקפיץ כאן את כולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצחקת אותי.... זה בטח מקולל עכשיו, אחרי מגע ההרס של WARES

כך בחשבון גם את השקט הנפשי שתקנה בכך לכל חברי הפורום, והשלום האיזורי שישלוט באיזור לאחר הרגעת הרוחות שמביאות קללה על האיזור, כי הוא כל הזמן מזיז את עצמות ה"קבר" שלו.... :asthanos:

;D ;D ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אבל סיגנון ההתבטאות שלכם הוא קצת לא הולם לדעתי, יכול להיות שהבנאדם טעם ויכול להיות שהוא מאוד מאוד מאוד רוצה את תשובותיכם ואת דעתכם ומאוד יכול להיות שהוא רוצה את זה עכשיו, אבל עדיין זה לא מצדיק את ההשתלחות, אני קורא לאחראי הפורום לעצור את העליהום, אתם עוצרים רגע לחשוב אולי אתם פוגעים בבנאדם???

אפשר לזרוק אולי הערה עוקצנית ולהיות קצת ציניים אבל לדעתי זה קצת חרג מגבול הטעם הטוב, אתם לא רוצים , אל תענו אבל לדעתי הרמה הגיע יותר מדי נמוך.

אפשר לעזור גם בלי לעקוץ להסביר שוב ושוב ושוב ושוב רק סבלנות. זה משתלם בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער אבל סיגנון ההתבטאות שלכם הוא קצת לא הולם לדעתי, יכול להיות שהבנאדם טעם ויכול להיות שהוא מאוד מאוד מאוד רוצה את תשובותיכם ואת דעתכם ומאוד יכול להיות שהוא רוצה את זה עכשיו, אבל עדיין זה לא מצדיק את ההשתלחות, אני קורא לאחראי הפורום לעצור את העליהום, אתם עוצרים רגע לחשוב אולי אתם פוגעים בבנאדם???

אפשר לזרוק אולי הערה עוקצנית ולהיות קצת ציניים אבל לדעתי זה קצת חרג מגבול הטעם הטוב, אתם לא רוצים , אל תענו אבל לדעתי הרמה הגיע יותר מדי נמוך.

אפשר לעזור גם בלי לעקוץ להסביר שוב ושוב ושוב ושוב רק סבלנות. זה משתלם בסוף.

מני אחי, היית צריך לבקר יותר בפורום בעבר... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...