"אוברקלוק" ללב שלכם. הייתם עושים? - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"אוברקלוק" ללב שלכם. הייתם עושים?

werner

Recommended Posts

אנשים אתם בכלל התבלבלתם, אנדרנלין לא שפיע על קצב פעימות הלב (או לפכות לא הגורם היחידי)

חוץ מזהיותר מדיי אנדרנלין זה לא טוב, הנה דוגמה היתה לי היום

היה לי מבחן המתמטיקה והכיתה היתה כפואה לגמרי! כול מי שנכנס חיפס דרך לצאת, אבל אז בא האנדרנלין עם המבחן (כי אתה תמיד בלחץ) וואלה היה לי נעים ובכלל לא שמתי לב שכולכך קר לי רק אחרי שסימתי והתחלתי לארוז (ולהרים כיסאות- יש לי תוספת זמן נשארתי בין האחרונים) הרגשתי שכולכך קר לי ואז שהלכתי הביתה עם חברים שלי היד שלי היתה כולכך קרה שכאשר נגעתי ביד של חבר שלי הוא נבהל!

אותו דבר אם נגיד רודפים אחריך ואתה יודע שאתה במרוץ על החיים שלך, אז אתה פתאום תוכל לרוץ ממש מהר ולמרחק ענק, מה גם שאם נפלתה וקיבלתה חתך ענקי (עד מידה מסוימת) אתה בקושי תרגיש אותו רק אחרי שתרגע אתה תרגיש שקבלת מכה!

אלה ההשפעות של האנדרנלין, הוא גורם לגוף שלך להוצא את כול ה 110% שלו (במידה ואתה צריך את זה = במצבים מסוימים) ומשבש את המערכת העיצבית שלך כידי שזה לא יפריע לך לתת את כול מה שיש לך, לא קראתי באף מקום שאנדרנלין מעלה את פעימות הלב ואם זה טוב, אבל גם לא קראתי משהו ששולל את זה לכן פה אני יגיד שיש מצב שאנדרנלין משפיע אבל גם המוח משחק תפקיד חשות, אם אתה יכול תעשה לו OC זה יתן לך יותר ביצועים (מוח במקרה הזה = כרטיס מסך והחיים, תצוגה גרפית 3D...........)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נגדיר את זה ככה, אז סיבולת לב ריאה היא הדרך הכי בריאה לעשות OC ללב.

הוא יהיה חזק יותר ובחלק מהמקרים זה ישפר את המהירות באחוזים קטנים.

הבהרתי את הנקודה שלי באחת התגובות קודם.

שהנקודה בדבר הזה היא שבגיל זיקנה הלב עדיין יעבוד טוב.

כשאתה זקן, כמות האנדרנלין שהגוף מייצר פוחתת. אז ה"oc" מתקן את המצב.

ול 3dvg (זה השם, נכון?):

האנדרנלין כן אחראי למהירות הלב...

כשאתה לחוץ לפני מבחן, ריצה, או כשאתה משקר (ויודע שיש סיכוי טוב שיתפסו אותך), שים לב שהדופק שלך עולה.

ואני לא בטוח אם זה תקף גם להפך, אבל אני יודע שכשיש לך זרימת דם לא משהו למקום מסויים, הוא הופך להיות קר (מנסיון אישי ולעיתים די תכופות).

כשהדם חוזר לזרום, המקום מתחמם שוב.

אם זה תקף גם להפך (כלומר שהדם הוא גורם חשוב בזה שאתה חם יותר, או לפחות לא קר), אז זאת גם הסיבה להרגשת החום שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3dvg

אדרנלין מגביר את זרימת הדם בגוף מה שאומר שקצב פעימות הלב גם עולה כול הדברים שהזכרת הם ההשפעות של זרימה מוגברת של דם.

והריצה שהזכרת נקראת ריצת עמוק אני חוויתי אחת שהייתי קטן רדף אחרי כלב ורצתי יותר מהר ממה שאני רץ עכשיו(אז בן 9 היום בן 17) קטע מאוד מעניין אם תצליח להכניס רץ 100 לריצת עמוק הוא ישבור שיא עולם שווה ניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה.. הלב אולי יפעם יותר זמן... סבבה יותר זמן לחיות

אבל תחשוב על שאר האיברים שלך...

גם הם "נגמרים" מתישהו... אז עד שאי אפשר יהיה לעשות כזה דבר לכל איברי הגוף אתה בבעיה...

דווקא אני חושב שזה מאוד עוזר ה"oc" הזה.

כבר בגיל 60 או אפילו פחות אצל חלק מהאנשים קצת הלב יורד (ולא בגלל שהם בכושר :hat:).

בגיל הזה, שאר האיברים עוד מתפקדים כרגיל.. מוח, כבד, ריאות, וכו', עובדים יחסית טוב (יחסית לגיל 90).

זה כמו להחזיר אותם כמה זמן אחורה.

אני מחשיב את ה oc הזה לתיקון, לא לשידרוג המהירות הרגילה. וכל השאר עוד עובדים טוב יחסית ללב (שעובד מצויין, רק ייצור האנדרנלין פוחת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...