תוכניתו של אביגדור ליברמן - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכניתו של אביגדור ליברמן

guycnaan

Recommended Posts

עד כמה שזה הזוי,דווקא אביגדור ליברמן..שונא הערבים הידוע שתמיד דבק ברעיון ארץ השלמה (אפילו קצת ברעיון שתי גדות לירדן...)

פותח מפלגה חילונית מרכזית ימנית,ובראשה מצע חדש ומפתיע:

מדינה פלסטינית תיבנה על השטחים בעזה ובגדה,ובנוסף אף ירושלים המזרחית ואפילו ואדי ערה (אום אל פאחם בעיקר) וכפרי המשולש (קלנסוואה וטייבה)

ימסרו גם לפלסטינים,תמורת הצהרה שבה ימסרו אריאל וגוש עציון ויוכרו כחלק ממדינת .

לטעמי ההצעה מצויינת,בתור ימני מתון שהבין שאין לנו עניין ברצועה,אני לא חושב שאנחנו גם צריכים את ערביי הלא נאמנים.

זה אולי ישמע קצת גזעני,אבל זה ידוע והם מצהירים זאת בגאווה כי הם מרגישים כחלק מהאחים הפלסטינאים שלהם..אז למה שלא נהפוך אותם לאחד (שלא נדבר על הישובים האלה שידועים כמרכזי פשע וככאלה שלא משלמים מיסים). המטרה היא ליצור מדינה יהודית הומוגנית,ולהיפטר מהבעיה הדמוגרפית שעלולה לצוץ בעוד כמה שנים.

אשמח לשמוע מה דעתכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I'll drink to that! :alcoholic:

עכשיו באמת נראה לכם שמישהו יצביע בו עם מצע כזה? אם מישהו יצביע בעדו אז זה בעיקר ציבור העולים והשמאל הצברי אפילו לא יירק לכיוון שלו ובמקרה הטוב הוא יסיים בתור קוץ בצידה של אילו היא קואליציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל אתני בין ערביי לפלסטינאים - והם אחים בפועל בעצם בהרבה מקרים :nixweiss:

אני לא חושב שתושבי אום אל פאחם ירצו להיות מסופחים לשטחים, טוב להם בארץ, וזו המדינה שלהם לא משנה מה הם מרגישים - אולי מבחירה אפשר לספח את הכפרים בישראל לשטחים, ומי שלא ירצה ישאר אזרח ישראלי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין הבדל אתני בין ערביי לפלסטינאים - והם אחים בפועל בעצם בהרבה מקרים  :nixweiss:

אני לא חושב שתושבי אום אל פאחם ירצו להיות מסופחים לשטחים, טוב להם בארץ, וזו המדינה שלהם לא משנה מה הם מרגישים - אולי מבחירה אפשר לספח את הכפרים בישראל לשטחים, ומי שלא ירצה ישאר אזרח ישראלי .

כל פעם שתשאל תושב אום אל פאחם הוא יגיד לך (בהיחבא כמובן,חלקם דווקא יצהירו על כך בראש חוצות) שהוא פלסטיני גאה והוא מת לסלק את הציונים החזירים מפה.

אם ישאלו אותו אם הוא רוצה להיות מסופח למדינה פלסטינית הוא יגיד לא. למה? כי הוא יודע שהוא לא יקבל קצבת ביטוח לאומי,שירותים של מדינה מודרנית כמו חינם וכל מיני זכויות שהוא היה יכול לחלום עליהם במדינה פלסטינית.

ודריה..הסבירי לי למה אנשים יפסלו את התוכנית הזאת? הרי הימנים המתונים יסכימו בכיף (אפילו ליברמן הסכים) שזה הרוב,וזה ויתור הרבה הרבה פחות כואב (במיוחד ואדי ערה והמשולש שלא גר בו אף יהודי) וזה במילא קרוב לשטחים שהופכים עוד מעט לגן החיות שיקרא פלסטין...ירושלים המזרחית קצת יותר סיפור..אבל גם על זה אפשר להסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה? למה למרבית הימין אין עניין במדינה פלסטינית, ובטח שלא לתת להם חלק מירושליים. יקום עכשיו איזה רב ויטיל עליו קללה "כי הוא מחלק את ירושליים" והוא יהפוך להיות השעיר לעזזל של כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...