בעייה ברשת ! - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה ברשת !

KoM

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי, למה זה לא נראה לי הגיוני ? כי ההאב כן עבד כמה חודשים טובים עם הספק ההוא והכל היה נראה בסדר... אבל הנה, עכשיו הכל חזר לקדמותו, ותודה לכל מי שעזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחשוב על מצב שבו אין אספקת מתח סדירה ל switch, הוא מקים connection מתחיל למתג packets ואז יש לו נפילת מתח. עובר timeout מסויים ומכיוון שה hosts לא קיבלו ack הם משדרים שוב, בינתיים ה switch עולה מחדש, מודיע ל hosts שהוא קיים, מסתנכרן וחוזר חלילה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, ואז יוצא שהוא לא יציב, ובעצם תוקע תרשת בגלל אותם ניסיונות ? וזאת הסיבה למנורות המשתגעות ? הספק הקודם היה 600 מיליאמפר, והחדש הוא 800 מיליאמפר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר הרבה. כאשר כמות התעבורה שה switch צריך לשנע גדלה כך גם גדלה צריכת הזרם שלו, וזה מסביר למה הבעיות היו צצות לפעמים בסיטואציות מסוימות. כאשר הרשת היתה יחסית רגועה הוא לא צרך הרבה מתח ולכן הפעולה היתה תקינה. כאשר התחילה תעבורה יותר מסיבית צריכת הזרם עלתה ואז התחילו הבעיות כי הספק לא היה מסוגל לעמוד בדרישות הזרם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי וזאת הסיבה שה-600 מיליאמפר פעם עבד ופעם לא, תודה רבה, אני אוהב להבין למה נגרמה הבעייה ועכשיו אתה עזרת לי מאד, תודה רבה לך אחי !!! נראה שהספק החדש סידר תבעיות, נזק בלתי הפיך לא נגרם, נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...