קניתי HD חדש והWIN XP לא מזהה אותו. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי HD חדש והWIN XP לא מזהה אותו.

dr_drek

Recommended Posts

היום קיבלתי את הHD החדש שלי - WD 80 GB * MB BUFFER.

חיברתי ועשיתי אותו סלייב. עכשיו שנכנסתי לWIמ בפעם הראשונה הוא אמר לי שיש חומרה חדשה, אבל הוא לא הוסיף לי אותה במחשב שלי.

שאני הולך להוספת חומרה חדשה, אני בוחר את הHD, אב אז הוא אומר לי שהוא מותקן במחשב.

בDEVICE MANAGER, בקטגוריה של הHD, אני נכנס לאפשרויות של הHD, וגם שם רשום לי שהוא עובד טוב.

מה לעשות???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי חיפוש ומצאתי איזה תוכנה של WD שעושה את זה.

כמה זמן זה אמור לקחת? היא צריכה גם להכין את המחיצות וגם לפרמט, אז כמה זמן זה אמור לקחת? והתחלתי את זה. אפשר לעשות CANCEL וזה לא יפגע בכלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אמר משהו על תוכנה של WD?

כל מה שאתה צריך לעשות זה ליצור מחיצות ולפרמט אותן ב-computer managment.

זה לוקח כמה שעות טובות (משהו כמו שעתיים ל-160 גיגה) ורצוי לא להפסיק את זה באמצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D

פרמוט ב LOW LEVEL לוקח כמה ימים בגדלים של היום... 160GB וכו'. אני זוכר שהייתי מפרמט 400MB ב 486 ב LOW LEVEL וזה היה לוקח כמה שעות טובות... אגב, זה הורס את הכונן לטווח הארוך אם עושים את זה יותר מדי פעמים... זה ממש לא בריא לכונן. מצד שני פעם בשנתיים זה יכול להחיות כונן לכמה חודשים במידה והוא מת לכם.

יש היום תוכנות ב DOS שעושות את זה... זה קיים כמו גדול.

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר מזהה לפי התשובות שלך שאין לך הרבה נסיון... :P

אני אומר לך שזה לוקח הרבה שעות... והורס את הכונן הקשיח לטווח הארוך... אם תעשה LOW LEVEL כל חודש הכונן לא ישרוד לך... פשוט ימות מהר יותר... אותו דבר עם איחוי. תעשה כל חודש איחוי DEFRAG לכונן שלך, גם הוא ימות אחרי תקופה קצרה יחסית...

אני לא הולך להתכווח איתך על זה. זה די ידוע... זה היה "רץ" חזק בתקופה ה 486 והפנטיום 1... הרבה BIOSים הכילו את האופציה הזאת.

יניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...