יתרונות וחסרונות בחיבור 2 צורבים לאותו מחשב?!!?!? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יתרונות וחסרונות בחיבור 2 צורבים לאותו מחשב?!!?!?

gal

Recommended Posts

ברצוני לדעת האם לקנות צורב שני ולחברו במקום סידי רום אז קודם כל האם זה אפשרי? דבר שני איזה צורב כדאי לקנות חדיש ולא יקר?

(יש לי כרגע פלקסטור X24 שהוא אחלה צורב) ואיך מחברים שני צורבים לאותו מחשב?

אני מצפה להרבה תגובות ודעות בבקשה מכולם

גל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי מדוע אתה צריך שתי צורבים באותו מחשב, למרות שזה אפשרי אבל סתם יקר ומיותר לדעתי.

הדבר אפשרי , תצטרך רק תוכנת צריבה שאיננה יעודית לצורב עצמו (למשל תוכל להשתמש בתוכנה המסחרית של נרו למשל ולא בתוכנה היעודית שהגיע עם הצורב).

בנוגע לחיבור הצורב הנוסף תצטרך לחבר אותו כמו כונן cd רגיל.

מיותר ובזבזני

יאיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שימושי בעיקר לצורך RIPPING מיקצועי ומהיר, צורבים DAE הרבה יותר מהר מכוננם רגילים (לפחות הצורבים הטובים).

הנרו שמגיעה עם הצורב לא "אישית", אני התקנתי את העותק שלי על לפחות 10 מחשבים עם צורבים שונים ומשונים.

מורידים מנרו את העדכון וזה בטוח פותר כל בעית תאימות עם הצורב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שימושי בעיקר לצורך RIPPING מיקצועי ומהיר, צורבים מבצעים DAE הרבה יותר מהר מכוננם רגילים (לפחות הצורבים הטובים).

הנרו שמגיעה עם הצורב לא "אישית", אני התקנתי את העותק שלי על לפחות 10 מחשבים עם צורבים שונים ומשונים.

כמה RIPPING אתה עושה בבת אחת ? אתה באמת חושב שאם תנסה לבצע את זה משני דיסקים בו זמנית זה יעבוד לך מהר ? ממש לא. מאחר ושני הכוננים קרוב לודאי ישבו על אותו ה IDE, המהירות תתחלק בין שניהם באופן שווה. אין שום ייתרון מעשי בשני כונני CDR במחשב אחד. אם כבר, תעשה מה שרבים אחרים עושים - ובהצלחה - כונן CDR וכונן . אתה מקבל את הטוב ביותר מכל העולמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום זה

אם יש לך את המזומנים

תקנה כונן רגיל (לא צורב) סקזי ובקר סקזי

וכשיגיע הזמן להחליף צורב תחליף אותו גם לסקזי

ויגמרו לך הבעיות בחיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שימושי בעיקר לצורך RIPPING מיקצועי ומהיר, צורבים מבצעים DAE הרבה יותר מהר מכוננם רגילים (לפחות הצורבים הטובים).

כמה RIPPING אתה עושה בבת אחת ? אתה באמת חושב שאם תנסה לבצע את זה משני דיסקים בו זמנית זה יעבוד לך מהר ? ממש לא. מאחר ושני הכוננים קרוב לודאי ישבו על אותו ה IDE, המהירות תתחלק בין שניהם באופן שווה. אין שום ייתרון מעשי בשני כונני CDR במחשב אחד. אם כבר, תעשה מה שרבים אחרים עושים - ובהצלחה - כונן CDR וכונן . אתה מקבל את הטוב ביותר מכל העולמות.

מי שרוצה יחבר כל אחד על ערוץ IDE (בשביל מה יש בקרי RAID לחיבור הדיסק הקשיח).

לא טענתי בכלל שאני ממליץ על זה, נתתי פה בערך את השימוש היחיד לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...