Omen NV30 VS matrox Parhelia - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Omen NV30 VS matrox Parhelia

sariti

Recommended Posts

הגזמה פראית.

הכרטיס הקודם שלי היה TNT2 ובשנה האחרונה שלו אצלי הוא לא החזיק משחקים ב-640X480 ברמה סבירה אפילו, שלא לדבר על חלקה.גם אצל חבר את ה-GF2 MX400 שהוא הרבה יותר חזק, הוא לא מריץ חלק ולא בטיח עם הגדרות גבוהות.

אפילו מערכת בינונית P3 800MHz 384MB עם ה- 8500le ומשחקים חדשים הוא לא מחזיק חלק לגמרי עם FSAA.

ה-TNT2 מת מזמן, להריץ משחק עם הגדרות מינימליות ו-640X480 זה לא נקרא חווית משחק, תאמין לי אני יודע טוב מאד.

גם לי יש את ה-GF4 Ti4600 שהיום מריץ הכל חלק ב-1600X1200 והגדרות מלאות כולל FSAA X4 השאלה אם אני לא אצטרך להתחיל לבטל את ה-FSAA כדי לקבל תנועה חלקה במשחקים שיצאו בעוד נאמר חצי שנה.

חבל להשקיע היום מעל 2000 ש"ח על כרטיס שלא ירוץ בהגדרות מקסימליות בעוד חצי שנה ופחות.

אני עם ה geforce2 mx שלי מריץ עם הגדרות גבהות.

בקיץ אני יחסוך הרבה כסף ובתחילת שנת הלימודים עקנה את הNV30 בתקווה שיצא עד אז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שהכרטיסים הנ"ל יצאו לפני תחילת 2003 (כריסמס) אם הם לא יצאו ביום שני הראשון של ספטמבר(ליבור דיי)

הם יצאו ב2003

NVIDIA לא טיפשים הם לא יהרגו את המחירות של ה4600! ATI אולי יוציאו בסתיו כדי להשיג את וMATROX לא תרד מ500$ לפחות עד יציאת הNV30

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדור הבא של ATI ו- .. עוד 4-6חודשים. אתה יודע מה זה אומר?..

אני יודע מזה אומר, שאין לך מושג על מה אתה מדבר!

ה- Oman יוצר באוגוסט! שזה אומר עוד חודשיים מעכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה RIVA TNT הישן שלי החזיק 3 שנים !!! , ועדיין מריץ 95% מהמשחקים ב 1024:768 באופן חלק !!

הגזמה פראית.

הכרטיס הקודם שלי היה TNT2 ובשנה האחרונה שלו אצלי הוא לא החזיק משחקים ב-640X480 ברמה סבירה אפילו, שלא לדבר על חלקה.

ראיתי גם אצל חבר את ה-GF2 MX400 שהוא הרבה יותר חזק, הוא לא מריץ חלק ולא בטיח עם הגדרות גבוהות.

אפילו מערכת בינונית P3 800MHz 384MB עם ה- 8500le ומשחקים חדשים הוא לא מחזיק חלק לגמרי עם FSAA.

ה-TNT2 מת מזמן, להריץ משחק עם הגדרות מינימליות ו-640X480 זה לא נקרא חווית משחק, תאמין לי אני יודע טוב מאד.

גם לי יש את ה-GF4 Ti4600 שהיום מריץ הכל חלק ב-1600X1200 והגדרות מלאות כולל FSAA X4 השאלה אם אני לא אצטרך להתחיל לבטל את ה-FSAA כדי לקבל תנועה חלקה במשחקים שיצאו בעוד נאמר חצי שנה.

חבל להשקיע היום מעל 2000 ש"ח על כרטיס שלא ירוץ בהגדרות מקסימליות בעוד חצי שנה ופחות.

לא יודע איזה כרטיס היה לך , אבל ה RIVA TNT שלי לא( RIVA TNT 2 ) הריץ משחקים יופי , ולא משחקים שלא דורשים גרפיקה ...

בחיים לא שיחקתי עם 640*480 !!!!! בחיים , זה ממש גועל נפש...

גם לא ב 600* 800 מה שכן , העדפתי תמיד לשחק ב 16 ביט , ואני רואה הבדל כזה ענק בין 16 ביט ל 32 ביט ...

נכון שאי אפשר היה ברוב המשחקים להגיע איתו ל 1600*1800 אבל ב 1024*768 הוא עשה עבודה מעולה !.

אין לי מושג איזה RIVA TNT 2 השתמשת , אני השתמשתי ב - DIAMOND VIPER 550 שהיה מעולה , ועדיין לא הייתי מספיד אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה RIVA TNT הישן שלי החזיק 3 שנים !!! , ועדיין מריץ 95% מהמשחקים ב 1024:768 באופן חלק !!

הגזמה פראית.

הכרטיס הקודם שלי היה TNT2 ובשנה האחרונה שלו אצלי הוא לא החזיק משחקים ב-640X480 ברמה סבירה אפילו, שלא לדבר על חלקה.

ראיתי גם אצל חבר את ה-GF2 MX400 שהוא הרבה יותר חזק, הוא לא מריץ חלק ולא בטיח עם הגדרות גבוהות.

לא יודע איזה כרטיס היה לך , אבל ה RIVA TNT שלי לא( RIVA TNT 2 ) הריץ משחקים יופי , ולא משחקים שלא דורשים גרפיקה ...

גם לא ב 600* 800 מה שכן , העדפתי תמיד לשחק ב 16 ביט , ואני רואה הבדל כזה ענק בין 16 ביט ל 32 ביט ...

נכון שאי אפשר היה ברוב המשחקים להגיע איתו ל 1600*1800 אבל ב 1024*768 הוא עשה עבודה מעולה !.

אין לי מושג איזה RIVA TNT 2 השתמשת , אני השתמשתי ב - DIAMOND VIPER 550 שהיה מעולה , ועדיין לא הייתי מספיד אותו.

מצטער אבל אני מתקשה להאמין לזה.

SORRY לא הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדור הבא של ATI ו- .. עוד 4-6חודשים. אתה יודע מה זה אומר?..

בוא נחכה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגזמה פראית.

מצטער אבל אני מתקשה להאמין לזה.

SORRY לא הגיוני.

בוא נתחיל בזה שלהריץ משחקים ב 16 ביט זה פשוט דוחה! נמשיך בכך שנבהיר שכאשר לי היה את ה GF2 MX400 הוא הריץ משחקים בצורה סבירה מינוס (ז"א 1024X768X32 במקסימום) אך המשחק לא רץ "חלק" כמו בכרטיסים חזק יותר והיום שיש לי כרטיס נורמלי אני מבין את ההבדל.

גם אני לא מאמין ש TNT2 או אפילו ג'יפורס 2 יכולים להריץ משחקים עכשווים ברמה נורמלית שתאפשר הנאה מן המשחק (יאפשר לשחק - כן, לנצל עד הסוף את חווית המשחק? - ממש לא!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.חסרים איזשהם אפשרויות = לא גירסה סופית.

2.הם "שכחו" לשים TRACE = לא גירסה סופית.

לא גרסא סופית = לא בטוח שהוא יוצא בטווח של שבועות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדור הבא של ATI ו-NVIDIA .. עוד 4-6חודשים. אתה יודע מה זה אומר?..

בוא נחכה ונראה.

אני מחכה, אני רואה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

guru3d.com

חדשה מספר שתיים כרגע: More RV250 and RV300 details emerge!

Is NVIDIA going to be smacked ? R300 product is likely to be introduced now in late summer, while the RV250 will also incarnate around about the same time. Rumors say that NVIDIA NV30 product has taped out but no volume product is expected for that technology until October or maybe even November.

The ATI 300 will support DirectX 9.0, will have as many as 107 million transistors, and have eight pipes with 16 textures. It will include 4 vertex shader engines, and use 256-bit memory, and use a technology called HyperZ III.

We also expect that the R300 will support AGP8X, be out before Direct X9.0 and support it, include both MPEG 2 encoding and decoding, video acceleration and the rest.

The R300 will be dubbed an "entertainment processor" and the high end product is likely to sell at around $399 or so. But ATI seems to have developed a cunning plan to include daughter cards on the body of the cards its customers will produce, giving a number of daughter board options for the system integrator market.

It will support 128MB of , VGA, DVI-I and VO, but we believe that ATI will introduce an R300 Light (LE) which will be aimed more at the meanstream market.

Details have also emerged about the RV250, which will also be produced in an RV250LE version. It will include Shader 1.4, Vertex shader 1.1, a 300MHz engine and 300MHz memory, which are variable according to what the customers want to do.

Nvidia is waiting for this to be announced and will introduce its NV18 on the same day with an AGP8X "portal".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה הזאת דבילית. אף אחד מהם עוד לא יצא, וגם אם היו לנו ביצועים של אחד מהם, לא יכולנו לדעת כלום לגבי השני.

אז תחכה שהם יצאו עוד כמה חודשים, ואז תדבר.

אנחנו לא מגידי עתידות פה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמוד

הti-4600 בקושי מוכר...

אם כבר אז קונים 4400... במידה דומה ל3 ti-500 ו ה3 או ה2 Ultra ןהgts...

oc קטן והכל מסתדר...

חוץ מזה.

השטויות שנאמרו לגבי הראדון ודום 3... lol. חמוד מפורשות קארמק אמר שהם הריצו את המשחק על הr300 כי שום מוצר של לא התאים. כלומר... הti-4600 חלש מדי הnv30 לא גמור אפילו לא קצת

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הti-4600 בקושי מוכר...

אם כבר אז קונים 4400... במידה דומה ל3 ti-500 ו ה3 או ה2 Ultra ןהgts...

ה- Ti4600 מוכר בסדר בגלל שהוא "הכי חזק שיש".

ה- Ti500 מכר הרבה יותר ממה שאתה חושב... הרבה מאוד...

ה- GF2 Ultra אכן לא מכר יותר מידי.

אבל מה לעזזל הקשר ל- GF2 GTS...?! הוא מכר בכמויות!

השטויות שנאמרו לגבי הראדון ודום 3... lol. חמוד מפורשות קארמק אמר שהם הריצו את המשחק על הr300 כי שום מוצר של לא התאים. כלומר... הti-4600 חלש מדי הnv30 לא גמור אפילו לא קצת

ה- R300 גמור בעיקרון... אבל תיהיה בטוח שהם עכשיו עובדים על הדברים הקטנים שלא יפילו אותם... (*אהם* *אהם*).

וזה שאת Doom3 הריצו על הגדרות ה- Medium ברזולוציה לא גבוה מידי רק תואם את זה שאף גראפי לא יכול להריץ את המנועים החדשים של ID על המקסימום (כשהם יוצאים לשוק כמובן)....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...