Omen NV30 VS matrox Parhelia - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Omen NV30 VS matrox Parhelia

sariti

Recommended Posts

;D

מה כדאי יותר לרכוש?

מה אתם ממליצים אני לא יודע איזה מהם לרכוש

יש לכם במקרה מיפרט אם הביצועים שיהיו לשניהם ? :hat:

נ.ב שני הכרטיסים הללו יכנסו לשוק תוך פחות מחודשיים :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ, תגיד אך אתה מתכוון שמישהו ימליץ לך על משהו כאשר שניהם עוד לא יצאו!

אף אחד עוד לא יודע לא את המחירים וחשוב מכל את הביצועיים של השניים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת... הוא שואל אותך על כרטיסים שיעלו הון, אז אפשר להסיק שיש לו כסף. אז למה אתה ממליץ לו על טי4200, אם הוא בטח יכול להרשות לעצמו את 4600?

תמיד יש לך מסקנות מהירות... מה אם הוא לא יודע כמה הכרטיסים האלה עולים? למשל אנ ישמעתי שהמטרוקס יעלה

560$, שזה מחיר שהוא פשוט שערורייתי לכ. מסך או כל משהו אחר שקשור במחשבים, כי יש דברים יותר חשובים בחיים!

נ.ב.

נסחפתי קצת ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא מבינים כנראה.....

המטרוקס לא מיועד לשוק הביתי הוא מיועד למקצוענים

ובזה לnv35\nv30 או לr300 לא בטוח שיש יתרון

בייחוד לאור התמיכה שלו ל3 מסכים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת... הוא שואל אותך על כרטיסים שיעלו הון, אז אפשר להסיק שיש לו כסף. אז למה אתה ממליץ לו על טי4200, אם הוא בטח יכול להרשות לעצמו את 4600?

לא המלצתי לו על ה-4600 מסיבה אחת פשוטה:

הוא יקר ובעוד חצי שנה יצאו כרטיסים הרבה יותר טובים וחזקים בצורה משמעותית שיהיו פריצה טכנולוגית אדירה בהשוואה ל-4600, מה גם שה-4600 הוא לא פריצה טכנולוגית כלשהי ויתישן בקצב יותר מהיר מהכרטיסים החדשים שיחזיקו יותר זמן.

אם הוא רוצה להנות מעוצמה עד אז, שיוציא 1100ש"ח יהיה לו פחות חבל.

אני יודע שברגע שיצאו אני קונה כרטיס חדש כדי להנות מכל היתרונות שיביאו איתם הכרטיסים החדשים...רק נצטרך להחליט איזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא ה יעלה 400 דולר אין לו סיכויי!!!

זה כרטיס אנדרדוג הוא יעלה הרבה פחות מ 400 דולר 200-300 משהו כזה

משוגע, נראה כאילו אתה מתקשה לעכל...

אבל המטרוקס אכן ייתקן תחרות טובה. איך?..

תקשיב, המטרוקס צפוי לצאת עוד 4-6שבועות..

הדור הבא של ATI ו- .. עוד 4-6חודשים. אתה יודע מה זה אומר?..

שהמטרוקס יירד .. במחיר.. תוך 4חודשים, תהייה בטוח בזה. ועדיין יהיו לא יתרונות מסויימים עליהם.

חוץ מזה, כמה פעמים צריך להבהיר את זה?! הפרלייה לא יתחרה בהם!

הוא מיועד לשוק אחר, שונה. ...

quote:

--------------------------------------------------------------------------------

The target markets for -512 board level products will be the workstation user due to our highly flexible multi-monitor implementation with DualHead-HF, focus on 2D image quality and implementation of top notch components like 5th order filters as well as stability. We are also targeting the PC enthusiast who is looking to play games across three monitors in Surround Gaming and who utilizes his or her PC for more than just gaming, like for image editing with 10-bit color and gamma correction and is looking for the overall high fidelity graphics experience that -512 board level products can offer.

--------------------------------------------------------------------------------

נ.ב ראו עמ' חדשות.. בוחני החומרה באתרים הגדולים כבר קיבלו את הכרטיסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מסיבה זו ה 4600 TI הוא לא קניה כל כח גרועה ...

אפילו בהשוואה לפריצות הדרך שהולכות כניראה להיות , גם המחיר יהיה בהתאם ועד שהוא ירד לרמה סבירה יצא כרטיס חדש ...

אם אין לך מספיק כסף .. תקנה 4200 TI , בכל מקרה

הכרטיסים יהיו עם מהירות גבוהה יהיו יקרים כ - 400$ +

ואם יצאו להם גירסאות זולות כמו ה 420 MX אזי הביצועים שלהם למרות הארכיטקטורה המתקדמת שלהם יהיו בהתאם .

אני אישית מעדיף כרטיס חזק על כרטיס מחולש מסורס ...שכזה .

ייתכן ש ה 4600 TI יתישן מהר , כך או כך הוא כרטיס חזק לכל משימה שצריך כיום ..

ואין לי כוונה להחליף אותו בשנתיים 3 הבאות .

ה RIVA TNT הישן שלי החזיק 3 שנים !!! , ועדיין מריץ 95% מהמשחקים ב 1024:768 באופן חלק !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק מסיבה זו ה 4600 TI הוא לא קניה כל כח גרועה ...

אפילו בהשוואה לפריצות הדרך שהולכות כניראה להיות , גם המחיר יהיה בהתאם ועד שהוא ירד לרמה סבירה יצא כרטיס חדש ...

אם אין לך מספיק כסף .. תקנה 4200 TI , בכל מקרה

הכרטיסים יהיו עם מהירות זיכרון גבוהה יהיו יקרים כ - 400$ +

ואם יצאו להם גירסאות זולות כמו ה 420 MX אזי הביצועים שלהם למרות הארכיטקטורה המתקדמת שלהם יהיו בהתאם .

אני אישית מעדיף כרטיס חזק על כרטיס מחולש מסורס ...שכזה .

ייתכן ש ה 4600 TI יתישן מהר , כך או כך הוא כרטיס חזק לכל משימה שצריך כיום ..

ואין לי כוונה להחליף אותו בשנתיים 3 הבאות .

ה RIVA TNT הישן שלי החזיק 3 שנים !!! , ועדיין מריץ 95% מהמשחקים ב 1024:768 באופן חלק !!

הגזמה פראית.

הכרטיס הקודם שלי היה TNT2 ובשנה האחרונה שלו אצלי הוא לא החזיק משחקים ב-640X480 ברמה סבירה אפילו, שלא לדבר על חלקה.

ראיתי גם אצל חבר את ה-GF2 MX400 שהוא הרבה יותר חזק, הוא לא מריץ חלק ולא בטיח עם הגדרות גבוהות.

אפילו מערכת בינונית P3 800MHz 384MB עם ה- 8500le ומשחקים חדשים הוא לא מחזיק חלק לגמרי עם FSAA.

ה-TNT2 מת מזמן, להריץ משחק עם הגדרות מינימליות ו-640X480 זה לא נקרא חווית משחק, תאמין לי אני יודע טוב מאד.

גם לי יש את ה-GF4 Ti4600 שהיום מריץ הכל חלק ב-1600X1200 והגדרות מלאות כולל FSAA X4 השאלה אם אני לא אצטרך להתחיל לבטל את ה-FSAA כדי לקבל תנועה חלקה במשחקים שיצאו בעוד נאמר חצי שנה.

חבל להשקיע היום מעל 2000 ש"ח על כרטיס שלא ירוץ בהגדרות מקסימליות בעוד חצי שנה ופחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...