שולחן העבודה החדש שלי!!! - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שולחן העבודה החדש שלי!!!

urielka

Recommended Posts

רציתי להפוך את KDE לקצת יותר מעניין ויעיל בשבילי אז חשבתי מה זה יופי של שולחן עבודה זה MACOSX(בין השולחנות עבודה היפים ביותר שיש) אז הורדתי כמה THEME הורדתי SUPERKARMBA הרבה שינוים התאמות והנה זה התוצאה תגובות כל מה שתרצו להגיד על זה:

(זה על מנדרייק 10.1 KDE 3.2.3 שהוא דרך אגב מאוד מהיר לשם שינוי המנדרייק הטעינה ארוכה כמו תמיד אך העבודה יותר חלקה לכל מי שיש 10.0 אני ממליץ בחום לעבור ל10.1 שווה!)

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NICE! :xyxthumbs:

תגיד, עם איזו תוכנה עשית את ה- starter הזה למטה (הקישורים לתוכנות) ועוד דבר, כאשר אתה עושה maximize לחלון מסוים, זה לא עובר על זה? זה לא מפריע שאתה צריך לעשות כל פעם להזיז חלון/להקטין/לעשות show desktop בשביל ללחוץ שם על משהו או שאתה עובד עם לא ממוקסמים?

עוד מעט אני אעלה תמונה מה- שלי ;D

נ.ב. קבלו :) תגידו מה אתם חושבים?

אני שוקל עוד קצת עיצוב מחדש של זה.. (אני כל הזמן משחק עם זה).

[לחיצה ימנית על התמונה -> show/view image בשביל לראות את הכל]

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד נחמד אבל אתה עם GNOME ואני עם KDE הDOCK הוא אפלייקצית SUPERKARMBA זאת אומרת שזה עובד רק על KDE חפש ברשת SUPERKARAMBA ותמצא יש מלא תוספות כמו חדשות של וואטסאפ בחלון חצי שקוף וכו` ד"א הדבר הזה שמראה את המהירות צריכה וכו` מאיפה הורדתה?

המקסימיזה מגיע עד לDOCK אבל לא נוגע בו אפשר לעשות שהוא יהיה חצי שקוף אבל זה דורש קצת ידע בPYTHON לא משהו מסובך.אחלה הפצה אובנטו חכה שאני מקבל את הADSL במקום הכבלים(שקושרים אותי למנדרייק) אני עובר לGENTOO או שמה איזה שולחן אני מתכנן

ולזה ששאל זה הרוב התקנת THEME וקינפוג וקצת תכנות אצלי בPYTHON

עוד משהו תשקיע באיזה SKIN עצבני קומקטי לXMMS ושינוי של הסרגל התחתון (ראיתי איפה שהוא שאפשר) וזה יהיה פצצה כל הכבוד!

עוד משהו הDOCK הוא רק מריץ את התוכנות אבל הTASKBAR עדיין נשאר הוא פשוט למלעה בלי הMENU שהוחלף בעוד ישום של SUPERKARAMBA שיש בו את הMENU בצורת פנגווין ו4 מספרים שזה הדסקטופס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד נחמד אבל אתה עם GNOME ואני עם KDE הDOCK הוא אפלייקצית SUPERKARMBA זאת אומרת שזה עובד רק על KDE חפש ברשת SUPERKARAMBA ותמצא יש מלא תוספות כמו חדשות של וואטסאפ בחלון חצי שקוף וכו` ד"א הדבר הזה שמראה את המהירות צריכה וכו` מאיפה הורדתה?

המקסימיזה מגיע עד לDOCK אבל לא נוגע בו אפשר לעשות שהוא יהיה חצי שקוף אבל זה דורש קצת ידע בPYTHON לא משהו מסובך.אחלה הפצה אובנטו חכה שאני מקבל את הADSL במקום הכבלים(שקושרים אותי למנדרייק) אני עובר לGENTOO או שמה איזה שולחן אני מתכנן

ולזה ששאל זה הרוב התקנת THEME וקינפוג וקצת תכנות אצלי בPYTHON

עוד משהו תשקיע באיזה SKIN עצבני קומקטי לXMMS ושינוי של הסרגל התחתון (ראיתי איפה שהוא שאפשר) וזה יהיה פצצה כל הכבוד!

עוד משהו הDOCK הוא רק מריץ את התוכנות אבל הTASKBAR עדיין נשאר הוא פשוט למלעה בלי הMENU שהוחלף בעוד ישום של SUPERKARAMBA שיש בו את הMENU בצורת פנגווין ו4 מספרים שזה הדסקטופס

אין שום מניעה להשתמש גם באפליקציות GNOME ו- KDE בו זמנית.

הדבר הזה שרואים מצד ימין אצלי אלו Desklets והתוכנה לשם שימוש בהם היא gDesklets. (אם לא היה לי AI7 הייתי גם מראה את הטמפרטורות.. damn abit).

בקשר ל- XMMS - אין יותר מדי סקינים, ואני בעיקר משתמש בכלל ב- Rythmbox (תמיכה באינטרנט רדיו, וגם אפשר להעלים את התוכנה משורת המשימות באופן טבעי ע"י התוכנה ולשים ב systray במקום).

ולמה התכוונת בשינוי הסרגל התחתון? כמובן שאפשר לשנות אותו.. אבל למה התכוונת?

אגב, אין מה לעשות, אני פשוט אוהב יותר את GNOME מאשר KDE :) אבל כל אחד והבחירה שלו כמובן :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום מניעה להשתמש גם באפליקציות GNOME ו- KDE בו זמנית.

הדבר הזה שרואים מצד ימין אצלי אלו Desklets והתוכנה לשם שימוש בהם היא gDesklets. (אם לא היה לי AI7 הייתי גם מראה את הטמפרטורות.. damn abit).

בקשר ל- XMMS - אין יותר מדי סקינים, ואני בעיקר משתמש בכלל ב- Rythmbox (תמיכה באינטרנט רדיו, וגם אפשר להעלים את התוכנה משורת המשימות באופן טבעי ע"י התוכנה ולשים ב systray במקום).

ולמה התכוונת בשינוי הסרגל התחתון? כמובן שאפשר לשנות אותו.. אבל למה התכוונת?

אגב, אין מה לעשות, אני פשוט אוהב יותר את GNOME מאשר KDE :) אבל כל אחד והבחירה שלו כמובן :hat:

בקשר לתכנה הזאת שאתה שומע איתה Rythmbox, היא נראית ממש נוחה, אבל אני לא אוהב את GNOME כי מערכת ההגדרה של גנום מעצבן, אז יש איזה תכנה לשמיעת כמו Rythmbox שמתאימה גם לKDE? כי XMMS לא ממש נוח לי.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נזכרתי בפרוייקט LOOKING GLASS זה המקביל לAVALON של מיקרוסופט רק שהוא כבר כאן לפרטים

lg3d-core.dev.java.net

בקשר לבחור עם M$ אחלה עבודה אבל זה לא אותו דבר לעשות את זה בווינדוס מלעשות בלינוקס שמה זה יותר ישר מהקופסא ופה זה הרבה עבודה וגם הרבה יותר יכולת התאמה אבל מה לעשות אתה עובד עם אז אין מה לעשות רק להגיד לך אחלה עבודה!

וDXT באמת אין מניעה להשתמש באפליקציות של KDE עם GNOME אלא שלSUPERKARMBA יש תלות בKDE ובUBNTU אין KDE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...