לאיזה מדינה המטוס הכי טוב - עמוד 10 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאיזה מדינה המטוס הכי טוב

אורח voodooman

Recommended Posts

רק לידע כללי, אם היטלר לא הייה תוקף את רוסיה, סטאלין הייה תוקף אותו... הצבא האדום הייה מוכן להתקפה, לא להגנה, ובגלל זה לקח לו כלכך הרבה זמן לבלום את הנאצים...

ארה"ב זו המדינה הכי מטומטמת העולם, אפילו יותר מרוסיה! הם הכניסו איזה 10 מיליון חיילים שלהם למלחמה, תקפו מכיוון הים התיכוןו זרקו שתי פצצות אטום רק כדי לבלום את האידיאולוגיה הקומוניסטית. אני לא יודע מ איתכם, אבל אני לא חושב שיש משהו יותר גרוע ממדינה שלמה שמונעת ע"י פרנוייה...

מדינות אירקפה ביקשו כבר ב39 שארה"ב תצתרף למלחמה, ורוסיה ביקשה סיוע ב40'. ארה"ב הצניחה לרוסים בגדים ושוקולדים... שאף אחד לא הייה צריך אותם!

אגב, הקיסר כבר הרבה זמן לא קובע מה קורה ביפן. הוא בובה של השוגונים והשליטים האיזוריים, שדרכו הם שולטים על כל המדינה...

ותחזרו בבקשה לכתוב על מטוסים!!!

שאלה: מה הדגם של הAN (אנטונוב) הכי גדול? אני זוכר שזה 200 ומשהו...

שמעתי על המטוס הזה אם אני לא טועה זה 4XX והוא שייך לבריטניה רוסיה מכרה אותו לחברת תובלה ועד היום זה המטוס תובלה הכי גדול בעולם ויכול לשעת קרון קדמית של רכבת (הכוונה לחדר מכונות הזה) נראה לי קוראים לו 422  :-\

עריכה:כדי שלא תחשבו שאני שוב אומר שטויות ראיתי את זה בערוץ ההיסטוריה  ;D

עריכה:הם מכרו אותו בגלל שאחרי התפרקות ברית המועצות הוא סתם היה זרוק במגרש גרואטות והחברה הבריטית קנתה אותו כי היא הבינה את הפוטנציאל שיש למטוס הזה

חבל שהרוסים לא קלטו :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כן כן זה זה חשבתי שזה 4XX לא 225 טעות שלי לפני זה בטח היה AN 114 או 144 :-\

זה מטוס תובלה הכי גדול בעולם שהומצא בשביל לשאת את מעבורת החלל ולא כדי להיות מטוס תובלה במקור ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...