תוצאות שונות בNERO ובDVDINFO למדיה DVD - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות שונות בNERO ובDVDINFO למדיה DVD

rino

Recommended Posts

שלום לכולם

נתקלתי בתופעה מוזרה , צרבתי דיסק לאחר BOOT במחשב כך שהכל יהיה כמו שצריך

וביצעתי בדיקה של הדיסק בDVDINFO PRO ובכלי הבדיקה של נרו .

בDVDINFO יצא תוצאה גרוע מאד ובנרו בסדר גמור.

מישהו יכול להסביר מה קורה פה?

הנה התוצאה של נרו ומייד אוסיף גם של הDVDINFO

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשני המצבים לא הפעלת שום תוכנות מהצד ושום דבר לא הפריע לתוכנות?

תנסה לעשות את הבדיקות שוב פעם על 2 התוכנות

יכול להיות שמשהו מוזר בfirmware?

וזה ממש יפה שהוא קורא את הדיסק בסוף מעל 16!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי דרך לדעת אם זה באמת בעיה בתוכנה אבל... אפילו עם המדיות הכי גרועות לא ראיתי גרפים כל כך רועדים עם שיאים ונפילות כאלו אז אני מניח שזו מין קריאה לא נכונה, גם בגרסא הקודמת של התוכנה הגרף יוצא תקין כמו בשל נרו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי ביקורות משתמשים המדיה הזו אינה משהו:

http://www.videohelp.com/dvdmedia.php?dvdmediasearch=&dvdmediadvdridsearch=VDSPMSAB01&type=6&size=All&dvdburnspeed=All&searchdvdwriter=&searchdvdplayer=&order=Name&hits=25&search=Search+or+List+Media

אל תתרגש מה DVDINFOPRO. הבדיקה שלה בודקת את יכולת הקריאה של הצורב יותר מאשר את איכות הצריבה (שכמובן משפיעות האחת על השניה). יכול להיות גם שאלגוריתם קביעת הסל"ד של DVDINFOPRO קצת בעייתי.

בכל מקרה קנה מדיה טובה. למה לקנות זבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא כן רוצה לחפש ולמצוא מדיות שלא מהחברות המובילות אך שנותנות תוצאות לא פחות טובות.

זו חוכמה קטנה לקנות מדיה ב6 שקלים ומעלה.

אני מאמין שישנם יצרנים {ואני מתכוון ליצרנים ולא לספקים }שהמדיות שלהם לא פחות טובה מהמדיות היקרות

ועולות חצי מחיר ופחות.

כרגע אני בודק מספר דוגמאות של יצרנים מהמזרח ומרושם ראשוני אני יכול לספר לכם שחלק באמת זבל

אבל חלק נותנים תוצאות ממש טובות בצריבות שונות ובצורבים שונים.

נ.ב

תודה על הלינק שסיפקת.

כבר ביקרתי בו בעבר ואם נתעמק בתגובות נראה שרבים נותנים ציון טוב למדיה זו

וכנראה שההבדל בין המדיות בעלות אותו קוד נובע מכך שתחת אותו קוד מיצרים מספר יצרנים .

אני מדגיש שהבדיקות שלי הן ישירות מול היצרנים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את אותו קוד מייצר יצרן אחד. הקוד הזה משווק להרבה מפיצים וחברות שווק שמשווקים אותו תחת מותג שונה. מזה גם נובע השוני הרב שכן חלקם מקבלים ומשלמים עבור סוג א' וחלקם מקבלים סוג ד'. חלקם מקבלים את מנה 768 וחלקם את 770. לכן, זה שקנית משהו הפעם והצליח לא מבטיח שתמצא משהו בפעם הבאה וגם תצליח אפילו אם זה אותו המשווק ואותו הקוד.

רייטק G04 של סילברליין אפשר להשיג כבר בסביבות 3.5-4 שקל. עד היום הן נבדקו ע"י לא מעט משתמשים והצליחו. בתור מדיה זולה הייתי הולך עליה. אני חושב שזו חוכמה מאוד קטנה לקנות ובטח גם אחרי זה להמליץ על מדיות ב 3 שקלים כאשר אינך יודע עד כמה יחזיקו המדיות האלו. בנוסף, תוכל לבזבז הרבה כסף על הבדיקות האלה. ושוב, הצלחה בפעם אחת לא מבטיחה הצלחה בפעם הבאה (כמו למשל ה AN32 שקניתי). אני שמח שאתה מנסה להמציא את הגלגל מחדש, ולהוכיח אחרת לכל חברי הפורום המנוסים בעולם שצרבו הרבה יותר ממך וממני, ושטוענים פה אחד שלא לקנות מדיה זולה כי זה בסוף עולה ביוקר ,ואני מאחל לך הצלחה והנאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...