אפרופו פורום מסכים... קבלו קטע עם חבר סטלן והמסך שלו - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפרופו פורום מסכים... קבלו קטע עם חבר סטלן והמסך שלו

אורח ^Rockford

Recommended Posts

אורח ^Rockford

לפני כמה חודשים איכותיים, זה משהו שהשעה הזכירה לי אז להתחשב... הלכתי לחבר שלי ויש לו 786FD (כבר לא ממש אחרי הסיפור...) אז הוא חולה אלקטרונית, כל הזמן יושב עם האוזניות וכשאף אחד לא רואה, הוא מתחיל "להתפלל".

מניע את הראש אחורה קדימה במהירות של 130 BPM, כמו חייזר.

קיצר אני הלכתי רגע למיניבר (חי טוב הבחור) להביא לנו שתיה כי אין לו כוח לקום, הוא שכח לרגע שאני בא וכנראה היה חייב להתפלל באותו הרגע... אז אני נכנס בחזרה לחדר עם השתיה ורואה אותו מתפלל בעצבנות עם עיניים עצומות ורעש שבוקע מהאוזניות כמו המערכת של השכנות הרוסיות חולות הנפש שלי מדירה 4.

1..... 2.... 3...... בום דפק ת'ראש בזכוכית של המסך וניפץ אותה, ניצוצות עפו הוא כולו רועד מחושמל עם הראש בתוך המסך!!!!!! ממש כמו בסרטים!!!!! ואני נופל עם השתיה על הריצפה ונקרע מצחוק כמה שעות טובות!!!! אין זה היה חתיכת סרט...

הוא עבר איזה אישפוז הלם קל, הכל טוב... האחריות לא היתה תקפה למתפללי HOLYMEN שדופקים את ראשם במסך אז הוא נאלץ לקנות אחד אחר.

להבא, להירגע עם המוזיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח ^Rockford

זהו שלא...... הוא בפירוש התחשמל, ציינתי הכל..... עם ניצוצות וזה. ממש מופע של Paul Van Dyk היה בחדר.

הפחת לא קפץ, עכשיו שאתה שואל את זה באמת אין לי מושג למה.. כנראה מערכות החשמל של העשירים בבית לא תמיד מושלמות...

הוא חטף חתיכת שוק אבל זה לא יכול להרוג אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

הדמויות אמיתיות, הזמן והעלילה אמיתיים לגמרי.....

רק לסטלנים דברים כאלה יכולים לקרות, והוא דפק מאוד חזק את הראש בזכוכית... ועוד פרט קטן, הטראק שהיה מנוגן לו באותו הרגע היה HOLYMEN - MESSAGE FROM TOKYO טראק קיצ'י ביותר אבל אפשר "להתפלל" איתו כמו שצריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

"אמור לי מי..." - זכור לך? :lol:

ואתה חושב שאני חייזר??

אבל האנשים הכי מוזרים הם בד"כ הכי מעניינים, לא?

נכון, נורמלי זה משעמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

ככה זה כשיש לך Nissan Maxima, שני Toyota Land Cruiser... 61" + מערכת סראונד מלאה בקומת המרתף, 3/4 דונם, מיניבר לכל חדר, 29" בכל חדר וקצת כוסיות מהשכונה, אפשר לדפוק את הראש ב17" האומלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...