פרוייקט רציני לרכב....: (צריך יעוץ) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט רציני לרכב....: (צריך יעוץ)

elad_rabi

Recommended Posts

היום אני נהגתי לסבתא שלי ברכב.. (לארוחת חג) ופתאום כזה אני אומר לעצמי.. "למה לא...?!!!!" ;D

נפל לי האסימון... ראיתי שיש כאן אנשים שבנו כמו כזה לטלויזיה בסלון...(מיני מחשב)

אני חשבתי לעצמי.... אולי.... מחשב באוטו!!! על אותו סגנון!!!!

חשבתי על הכל... ראיתי שיש מדריכים לחיבור מסך LCD של פליסטיישן 1... (אם את מכירים זה כזה מסך שמחובר לפליסטיישן עצמו) למחשב...

מחשב כן.. כזה... יכול לבוא בתוך הפרונט איפה שנמצא המערכת..(אתם אולי חושבים מה הוא משוגע איפה יש שם מקום תאמינו לי אחרי אין ספור התקנות של מערכות

באוטו שלי אני מודיע לכם חגיגית יש מקום!!!!) אפשר לחבר את המחשב למערכת עצמה... משהו סטייל דובלי דיגיטל.(טוויטרים ומערכת ברמה) (יוווו אני מתרגש... חחח אני חייב להוציא את זה לפועל)...

תחשבו כמה דברים תוכלו לעשות עם זה... משחקים.. כמו פליסטיישן...(יש את המדריך לחיבור שלט של פליסטיישן).

מה אתם אומרים על זה בגדול....??!

אני יודע שיש הרבה דברים שיכולים להיות בעיתיים כמו חשמל...(אבל זה 12V אולי להוסיף מצבר נוסף במיוחד...אפשר אפשר) וכ'ו...

מחכה לתגובות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

יש לא קצת פרוייקטים כאלה ברשת, אני כבר המון זמן חושב על דבר כזה אבל יש גם לא קצת בעיות וחוץ מזה המחיר יהיה אסטרונומי.

אני לא בא לקטול אותך או משהו, תכלס זה רעיון פצצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. שים בבגאז', תחבר ישירות למגבר(אם יש לך)...

2. זה שהמצבר 12V לא חוסך לנו ברמת העיקרון את הספק כוח? או לפחות את רוב העבודה שלו. עכשיו רק נשאר להוריד ל 5V ו 3.3V.

רוב העבודה של הספק זה להוריד מ 220V ל 12V...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

quote author=alianyn link=topic=88244.msg751728#msg751728 date=1097111121]

אחד הפרוייקטים המושקעים בתחום - הייתי ממליץ לך להתחיל מלקרוא אותו, כמובן שאין צורך ליישם את כל מה שהוא עשה, אבל אפילו רק חלק זה הרבה...

בהצלחה...

ויייי (חחח ואני חשבתי איזה רעיון מקורי...חחח לא נורא) ממש פרוייקט רציני!!!! הרבה עבודה... הרבה השקעה... ובר ביצוע.... ;D

שאלה...: מה הוא עושה בקשר למקלדת? כי לא ראיתי שיש משהו שם שאפילו דומה... :-\

1. שים בבגאז', תחבר ישירות למגבר(אם יש לך)...

2. זה שהמצבר 12V לא חוסך לנו ברמת העיקרון את הספק כוח? או לפחות את רוב העבודה שלו. עכשיו רק נשאר להוריד ל 5V ו 3.3V.

רוב העבודה של הספק זה להוריד מ 220V ל 12V...

ניראה לי שצריכים רק סירטוט של הכבלים שמתחברים ללוח מהספק.. (כאילו מה כל חוט..) ואז נשתמש בנגדים ונוריד את המתח לא?!

תשמע אחי, זה רעיון פ33תי, הנה משהו שיעזור לך: http://www.hwzone.co.il/gallery/albums.php תחפש שם בעמוד הראשון פרוייקט שנקרא Pitzy, הוא יעזור לך.

תעדכן אותנו!

כן זה אחלה דבר אני רואה זה באמת יכול לעזור לי.... כי בעצם אנחנו צריכים מחשב קטן....

אני יתחיל לחשוב מאיפה אני מביא את החלקים הרציניים... ואז לאחר שאני ידע כמה זה יעלה ואיפה אני יכול להשיג את החלקים.. אין ספק שאני בונה אחד כזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם בתיכנונים של אחד כזה

וכבר למעשה הבאתי את המסך ( של הpsone כמו שתיכננת )

פה תמצא את כל המידע שאתה צריך אחי www.mp3car.com

כנס יש לך שם פורומים והכל וזה פשוט פורום אדיר!

אני מתכנן מערכת תקציבית בפחות מ1000-1500 שקל אז ככה שזה לא עולה הרבה וזה אולי שמינית ממה שעולה מחשב כזה מוכן לאוטו

את הlcd הבאתי ב350

מחשב ( פנטיום 3 500-800 משהו כזה ) - אני מנסה להביא בחינם אבל מקסימום יד שנייה 200 שקל מקס'

הארדיסק - של יד שנייה עוד 200 שקל מקס'

ספק - זה החלק הבעייתי.. הנצילות הכי גבוהה היא עם  opus או ספק אחר מאותו סוג וזה להביא מebay או משהו לא זוכר כמה עולה אבל לא ממש הרבה משהו כמו 50 דולר

gps - עכברי יד שנייה שיתחבר בסיריאל משהו הכי פשוט גם אני חושב אפשר להביא באיזה 200

אתה מבין?

כל השאר זה כלום

הדברים שעולים הכי הרבה כסף זה ספק , הארדיסק ומסך

חוץ מזה  כל שאר הדברים הם שוליים

כנס לאתר שהבאתי לך תסתובב שם ותבין הכל

אני כבר איזה חודש מסתובב שם ומתעניין בכל הדברים וזה

אם אתה רוצה לדבר אז הנה האייסי שלי : 100604968

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לבאס את כולם אבל עם אני לא טועה מסך בקדמת הרכב ליד הנהג זה לא חוקי בארץ :\

כי זה מסיח את דעת הנהג !

לי יש ברכב ורצינו לשים אותו בקדימה ואמרו לנו שאי אפשר ובגלל זה הוא הותקן מאחורה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לבאס את כולם אבל עם אני לא טועה מסך בקדמת הרכב ליד הנהג זה לא חוקי בארץ :\

כי זה מסיח את דעת הנהג !

לי יש ברכב ורצינו לשים אותו בקדימה ואמרו לנו שאי אפשר ובגלל זה הוא הותקן מאחורה !

אולי לא חוקי אבל אם נגיד אתה עושה "כפתור חירום" שלא משנה באמצע מה אתה זה סוגר ומביא אותך למסך של הgps נראה שוטר אומר משהו...

להשתמש ב 12+ של הרכב בצורה ישירה? בשוםאופן לא. אסור.

מי אמר לך את זה? איך אתה רוצה שנשתמש בו? בצורה עקיפה? חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי לא חוקי אבל אם נגיד אתה עושה "כפתור חירום" שלא משנה באמצע מה אתה זה סוגר ומביא אותך למסך של הgps נראה שוטר אומר משהו...

מי אמר לך את זה? איך אתה רוצה שנשתמש בו? בצורה עקיפה? חח

אתה רואה יותר מידי גיימס בונד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רואה יותר מידי גיימס בונד :)

מה הקשר ג'יימס בונד? כל כך קשה לעשות כפתור כזה? תיכנות פשוט...

וזה היה כמוצא אחרון אני לא מאמין שיעשו משהו על מסך עם winamp מקדימה זה כמו פאנל רגיל

עוד מעט תגיד לי שגם אסור את הpioneer 750mp כי הדולפינים מושכים תשומת לב חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תרגע כולה צחקתי

ודבר שני זה החוק לא אני כתבתי אותו.

ואני לא יודע בדיוק פרט ופרט של החוק הזה מה אפשר ומה מותר צריך לבדוק את זה.

גם אני צחקתי אחי אל תקח לריאות..

ועד שלא יוציאו גם מהחוק חח הפיתרון של הכפתור הוא פיתרון סופני..

עד שתעצור בצד עד שהוא יבוא וזה כבר הgps יהיה מוכן לפעולה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...