עזרה לגבי לוח GIGA BYTE 7VRXP - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה לגבי לוח GIGA BYTE 7VRXP

Lioriii

Recommended Posts

תקרא היטב מה ייתן לך העידכון ואם זה לא משהו שאתה צריך עדיף לא לעשות.

לגבי חזרה לBIOS הקודם לGIGABYTE יש טכנולוגיית DUAL לא!!לא!!! ועוד פעם לא!!! לסמוך על זה.

לא תמיד זה עובד בגל מקרה כאשר אתה מנסה לצרוב הוא ישאל אותך אם אתה מעוניין לשמור את הBIOS הקודם,

אם אתה מעוניין לחזור למה שהיה לפני העידכון תבחר כן לשמור זה הכל ואח"כ תצרוב חזרה למקורי שהיה לפני העדכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי חזרה לBIOS הקודם לGIGABYTE יש טכנולוגיית DUAL לא!!לא!!! ועוד פעם לא!!! לסמוך על זה.

לא תמיד זה עובד בגל מקרה כאשר אתה מנסה לצרוב הוא ישאל אותך אם אתה מעוניין לשמור את הBIOS הקודם,

אם אתה מעוניין לחזור למה שהיה לפני העידכון תבחר כן לשמור זה הכל ואח"כ תצרוב חזרה למקורי שהיה לפני העדכון

תמיד כדאי לשמור את הביוס הקודם (מניסיון ) , ובנוגע להאם כדאי , אז כנראה שההסבר שלך משכנע .

כדי "לאפס " את הביוס , אולי אתה מתכוון ל- Load default .... . וזה עדיף . או , אם יש בעיה עם סיסמה לביוס פשוט מוציאים את הבטריה של לוח האם .(היו פעם סיסמאות על אבל כיום אני לא מכיר )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון.

כשאתה עושה עדכון ביוס, רק הביוס הראשי מעודכן והגיבוי נשאר כמו שהוא.

במידה של תקלה כלשהי בעת העדכון/לאחר העדכון אפשר לחזור לביוס הקודם ע"י העלאת הביוס המשני ואז העתקתו על הביוס הראשי.

קרה לי פעם שהווינדוס סירב לעלות אחרי עדכון ביוס וDual עזר לי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...