CD-Rom Slot Load - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

CD-Rom Slot Load

Nautilus

Recommended Posts

שלום. אני מחפש בנרות CD-ROM עם טעינת slot ויציאה דיגיטלית אך ללא הצלחה. מצאתי דגם של פיוניר שיתאים (DR-A04S), אבל נראה שאי אפשר להשיג אותו יותר בשום מקום. אולי מישהו יודע איפה ניתן להשיג כזה דבר או מוכר כונן כזה יד שניה?

תודה מראש

נ.ב רצוי כמה שיותר איטי כדי לחסוך במחיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות, אבל לא מתאים משתי סיבות:

1. שכחתי לציין שאני צריך שיהיה כפתור Stop / Play ולא ראיתי כזאת אופציה בכונני DVD

2. ההפרש במחיר כמו שציינו קודם.

אם מישהו מכיר אתר שמסביר איך לנגן דיסקים בכונן CD ללא מחשב (עם PIC או Microcontroller אחר שידבר ל IDE) אני מוכן לוותר על סעיף 2 :)

(כמו שבטח ניחשתם אני אשתמש בכונן כנגן חיצוני אליו אני מתכוון לחבר ממיר דיגיטל/אנאלוג בבניה עצמית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות, אבל לא מתאים משתי סיבות:

1. שכחתי לציין שאני צריך שיהיה כפתור Stop / Play ולא ראיתי כזאת אופציה בכונני DVD

2. ההפרש במחיר כמו שציינו קודם.

אם מישהו מכיר אתר שמסביר איך לנגן דיסקים בכונן CD ללא מחשב (עם PIC או Microcontroller אחר שידבר ל IDE) אני מוכן לוותר על סעיף 2 :)

(כמו שבטח ניחשתם אני אשתמש בכונן כנגן חיצוני אליו אני מתכוון לחבר ממיר דיגיטל/אנאלוג בבניה עצמית)

מאוד פשוט.....

קח לך איזה ספק AT ישן..

תחבר אותו לסידי....

את היציאה הדיגיטלית/אנלוגית תחבר לאן שאתה רוצה....

ותלחץ play. זהוא...עובד.

אבל הזהרה!!! זה יקפוף מכל בום קטן שהוא ישמע....רגיל לאלללללללללה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה... זה לא בדיוק קשור לחומרה אבל בכל מקרה הרעיון הוא לבנות מערכת סטריאו קטנה ואיכותית שתכלול מגבר סטריאו קטן רמקולי מדף ו DAC (ממיר דיגיטלי לאנלוגי) שאליו אני אוכל לחבר מכשירים בעלי יציאה דיגיטלית. חוץ מזה בקופסה של ה DAC אני מתכוון להוסיף את ה CD-ROM המדובר בשביל לשמוע דיסקים. מין פרויקט לחופשת-קיץ-אחרי-הפרידה-מהחברה כזה :P (עזבו...). בגלל זה אני צריך איזשהו קורא דיסקים עם יציאה דיגיטלית כפתורי Play Stop וכו' וגם זה ממש יתאים לי אם הוא יהיה Slot Load אבל נראה לי שאני אצטרך לוותר :-/.

זהו, אז בקיצור אם למישהו בכל זאת יש רעיון אני אשמח לשמוע ו...תודה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...