איזה ספקית אינטרנט ואיזה מודם? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ספקית אינטרנט ואיזה מודם?

urich

Recommended Posts

שלום אני מחפש ספק אמין עם תמיכה טכנית ושירות לקוחות טובים מהירויות טובות להעלה והרדה בעיקר

ולא פחות חשוב המחיר (הכי חשוב)

יש לי מספר היתלבטויות:

013 ו 012 בגלל המחיר של 19 דולר לחודש למשך חצי שנה אך ההיתחיבות אליהן לא מתאימה לי בשל שאין לי שום ניסיון איתם ולא ארצה להיתחייב ולהיתחרט.

aquanet בגלל המחיר הידוע אך אני לא יודע איך הם (לפי התאוריה של אין ארוחות חינם לא ארצה להיסתכן)

ואני לא בטוח ששווה להיסתכן אז ארצה לשמוע על מה תמליצו.

עכשיו המודם 012 ו 013 מציעים מודמים שאני לא בטוח בטיבם כמה יעלה לי כרטיס טוב ומודם טוב והאם ניתן לקנות מודם כזה לא מבזק גם סוגיה זאת חשוה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי אז ככה :

אין לך מה לפחד יותר מהתחיבות לחברות אינטרנט ,הם לא הולכות לשום מקום ובטח לא פושטות את הרגל בחצי שנה הקרובה

כל החברות מתאזנות איפשהו , ברק ו 012 חברות טובות מאוד והמבצע משתלם מאוד אבל קח בחשבון שמדובר רק בחבילה הנמוכה ביותר של האינטרנט המהיר כלומר 0.5MBit אז תחשוב טוב טוב ....

למהירות 0.5 ממש לא חשוב איזה חברת אינטרנט תבחר בתור ספקית כי לרוב תקבל את מלוא המהירות משום שלכל חברות האינטרנט יש מינימום של 0.5Mbit לכל משתמש הגולש בשרתים שלהם לחו"ל לכן הדבר לא ישנה...

אני ממליץ לך על 012 או 013 ממש לא חשוב מה תבחר לדעתי שניהם חברות טובות - ההערה הזו היא רק למהירות 5.1 !!! (וגם הכסף שאתה משלם הוא יחסית נמוך למחירים שיש היום בשוק האינטרנט)

כרטיס רשת 10\100 עולה היום כ 50-60 שקל ,ומודם לפי תעריף בזק ( לפי מה שאני יודע כ 480 שקל בתשלומים דו חודשיים אלא אם כן אתה משכיר את המודם - מה שיוצא אותו מחיר ! )

לדעתי עדיף לקחת מודם רשת ולא כי בדוגרי זה הכי פופולרי ולך תדע אם יהיו לך בעיות אם מודם ,זה לא כל כך נפוץ בארץ רק לאחרונה ואין מי שיעזור לך אם תדפוק משהו ... יש רק אפשרות אחת והיא להחליף את המודם !

ואגב עדיף לך לקנות מודם מבזק ( יש אחרויות ) ושירות עד הבית אם המודם נדפק באמת ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך על 012 או 013 ממש לא חשוב מה תבחר לדעתי שניהם חברות טובות - ההערה הזו היא רק למהירות 5.1 !!! (וגם הכסף שאתה משלם הוא יחסית נמוך למחירים שיש היום בשוק האינטרנט)

מה הכוונה שההערה מתייחסת רק למהירות1.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש

התשלום החודשי מסתכם בעצם בתשלום חודשי קבוע לספק האינטנרט שלך ולבזק עבור שרות ה WOW המדהים שלהם

מה שנאי הייתי מציע לשקול זזזה אפשרות של כבלים של חבילה של KBIT 750 שאם אני לא טוע עולה בדיוק כמו חבילת 500 KBIT של בזק

אבל היא מהירה יותרץ נכון שספקי דורשים עבורה יותר כסף אבל הסכום הוא לא כל כך גדול משהו כמו 5 דולר נוספים

אבל מהירות הורדה יותר מהירה בכ 25 KBYTE מחבילה של בזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבילה של KBIT 750 שאם אני לא טוע עולה בדיוק כמו חבילת 500 KBIT של בזק

היא עולה ב 20ש"ח יותר + כמו שאמרת בערך עוד 5 דולר לספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...